منو اهورا وب

قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با توجه به رشد بسیار زیاد کسب و کارهای آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. این مساله مخصوصا برای کسب و کارهای نوپا بسیار مهم است و با نوعی ابهام در این زمینه همراه هستند. هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود. با شرکت طراحی سایت اهورا وب همراه باشید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی ثابت نیست!

این یک واقعیت است که نمی توان برآورد هزینه طراحی سایت را بدون توجه به ویژگی های آن انجام داد. به عبارت دیگر، قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای تمام فروشگاه ها و کسب و کارها یکسان نمی باشد. هر یک از شرکت های طراحی سایت قیمت های مختلفی را ارائه می دهند و برخی هزینه های نجومی داشته و برخی بسیار ارزان هستند. برای پی بردن به اینکه کدام قیمت واقعی و منصفانه می باشد لازم است چند فاکتور را مد نظر داشته باشید:

طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی

با نگاهی ساده به فروشگاه های اینترنتی مختلف داخلی و خارجی کاملا متوجه تنوع بالا در ظاهر آنها خواهید شد. در مقابل ممکن است فروشگاه هایی را مشاهده کنید که از نظر ظاهر شباهت بسیار زیادی با هم دارند. یکی از اصول موفقیت در برندینگ منحصر به فرد بودن می باشد و به همین خاطر برندهای معتبر ظاهر اختصاصی برای سایت خود سفارش می دهند.

از مهم ترین گام ها در طراحی سایت، طراحی ظاهر و قالب آن می باشد و فرآیندی تقریبا زمان بر و تخصصی است. در مقابل ممکن است بخواهید طراحی سایت با قالب های آماده انجام شود. قیمت طراحی سایت فروشگاهی در این دو شرایط کاملا با هم متفاوت است. مطمئنا هر چه زمان و تخصص بیشتری صرف طراحی ظاهر سایت گردد، هزینه طراحی سایت افزایش پیدا خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه :

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی

سئو سایت فروشگاهی - اهورا وب 09127900796

قابلیت های سایت فروشگاهی

سایت های فروشگاهی با توجه به نوع محصولات و همچنین گستردگی خدمات و سرویس هایشان دارای قابلیت های مختلفی می باشند. تعداد صفحات سایت، سرویس های متنوع و میزان تخصصی بودن پیاده سازی آنها از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می باشد.

برای درک بهتر این مساله مثال ارائه می دهیم. فرض کنید در سایت فروشگاهی خود تنها چند محصول ارائه داده اید و کاربر پس از انتخاب آن به صفحه خرید منتقل میشود و خرید را انجام می دهد. در مقابل، ممکن است سایت فروشگاهی دارای قابلیت جستجو، فیلتر کردن نتایج جستجو برای انتخاب بهتر، امکان مقایسه محصولات و همچنین ارائه لیست پیشنهادی بر اساس رفتار قبلی کاربر و نحوه جستجوی آنها باشد. بدون شک پیاده سازی این قابلیت ها نیاز به زمان و تخصص زیادی دارد. به همین خاطر به شدت بر افزایش قیمت طراحی سایت فروشگاهی تاثیرگذار می باشد.

سئو سایت فروشگاهی

فروشگاه های اینترنتی تمام تلاششان جذب کاربر از طریق نتایج جستجو در گوگل و سایر موتورهای جستجو می باشد. به همین خاطر باید کاملا بر اساس استانداردهای ارائه شده توسط موتورهای جستجو طراحی شوند و فعالیت کنند. شرکت طراحی سایت فروشگاهی با توجه به اینکه سئو را در طراحی مد نظر قرار می دهد یا خیر برای طراحی سایت نرخ هایی را ارائه می دهد.

در نظر داشته باید که طراحی سایت فروشگاهی ارزان در بسیاری از مواقع سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را مد نظر قرار نمی دهد. شیوه کد نویسی، توجه به سرعت سایت، در نظر گرفتن تجربه کاربری در حین طراحی و تعیین درست و مناسب دسته های محصولات از جمله مواردی می باشند که باید در حین طراحی اصولی و صحیح مد نظر قرار گرفته شود.

پیشنهاد می کنیم در حین برآورد قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حتما به سئو آن توجه داشته باشید. در حالت کلی می توان گفت، طراحی سایت بدون سئو هدر دادن سرمایه و وقت می باشد و نباید از آن غافل شد.

مطالب پیشنهادی : 

14 ویژگی در طراحی سایت حرفه ای 

امکانات طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی تخصصی

امنیت سایت فروشگاهی

توجه داشته باشید که سایت های فروشگاهی باید از امنیت بالایی برخوردار باشند. رعایت استانداردها و در نظر گرفتن تکنولوژی های بروز در افزایش امنیت سایت کاملا تخصصی می باشد. استفاده از این تخصص در طراحی سایت ممکن است کمی هزینه بر باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان نباید به قیمت کنار گذاشتن امنیت باشد. این مساله در طراحی سایت ارزان زیاد مشاهده میشود که عواقب زیادی را به همراه خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با پشتیبانی

طراحی سایت و تحویل دادن آن به مشتری پایان راه نیست. شرکت های معتبر و شناخته شده پشتیبانی از سایت را بعد از طراحی در خدمات خود قرار می دهند. این پشتیبانی می تواند شامل برطرف کردن اشکالات احتمالی باشد که در شرایط مختلف و به مرور زمان ممکن است در سایت ایجاد شود. علاوه براین، ممکن است بخواهید قابلیت های بیشتری را به مرور به سایت اضافه کنید. قیمت طراحی سایت فروشگاهی اراه شده توسط یک شرکت طراحی سایت ممکن است شامل هزینه پشتیبانی نیز باشد.

ارائه امکانات جانبی برای سایت

با توجه به اینکه طراحی سایت شرکتی سفارش می دهید یا طراحی سایت هنری و فرشگاهی، لازم است تا برخی امکانات جانبی فراهم شوند. به عنوان مثال در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، در مرحله اول نیاز به هاست، دامنه و همچنین درگاه بانکی و نماد اعتماد الکترونیکی دارید. برخی از شرکت های طراحی سایت این خدمات را برایتان فراهم می کنند و هزینه آن بر قیمت طراحی سایت فروشگاه افزوده می شود.

البته پیشنهاد می کنیم که از هزینه خرید و فراهم شدن هر یک از موارد ذکر شده اطلاع کافی داشته باشید. در برخی از مواقع ممکن است عدم اطلاع شما از قیمت و تعرفه های خرید هاست و دامنه و غیره باعث شود تا قیمت های نجومی را برایتان در حین طراحی سایت ارائه دهند.

چطور هزینه طراحی سایت فروشگاهی را کمتر کنیم؟

عوامل و فاکتورهای موثر در تعیین قیمت ساخت سایت فروشگاهی را تا این قسمت مطلب معرفی کردیم. حال سوال این است که چطور می توان این هزینه ها را مدیریت کرد و در نهایت ارزان ترین قیمت را بدست آورد. طراحی سایت ارزان فروشگاهی که بتوان تمام استانداردها را در آن اراه داد کار سختی نیست. به عنوان مثال با چند راهکار می توان به آن دست پیدا کرد که عبارتند از:

سایت فروشگاهی با قالب آماده

برای کسب و کارهایی که هنوز در ابتدای راه هستند، ممکن است پرداخت هزینه طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی مقدور نباشد. در این شرایط می توان برای شروع کار با قالب های آماده سایت را راه اندازی کرد. به مرور و با پیشرفت سایت می توان قالب آن را تغییر داد. تغییر قالب سایت اگر توسط شرکت ها و برنامه نویسان حرفه ای انجام شود هیچ مشکلی و چالش خاصی را برای سایت به همراه نخواهد داشت.

حذف امکانات اضافه

فروشگاه های اینترنتی قابلیت های متنوعی دارند و راه اندازی هر یک هزینه بر است. همچنین ممکن است حضور برخی از آنها خیلی ضروری نباشد و بتوان از آنها چشم پوشی کرد. این مساله مخصوصا برای فروشگاه هایی که تنوع زیادی در محصولات ندارند بسیار کاربردی خواهد بود. با حذف امکانات و سرویس های اضافه می توان تا حد زیادی قیمت طراحی سایت را کاهش داد.

امکانات و سرویس های متنوع را به مرور می توان به فروشگاه اضافه نمود. سرویس و خدماتی که در سایت های فروشگاهی معتبر مانند دیجی کالا مشاهده می کنید، در چند سال گذشته بر روی این سایت ها وجود نداشته اند. به مرور و برای رضایت بیشتر کاربر هر یک اضافه شده اند. شما هم می توانید از این دیدگاه استفاده کنید و در هزینه ساخت سایت فروشگاهی صرفه جویی کنید.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی - شرکت اهورا وب

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به مواردی که درباره قیمت و تعرفه طراحی سایت فروشگاهی اشاره شد، کاملا متوجه شده اید که طراحی سایت از ابعاد مختلفی تشکیل شده است. طراحی قالب، کد نویسی، سئو و تولید محتوا و پشتیبانی از سایت از جمله این موارد می باشند. برای دست یافتن به این گزینه ها در مرحله اول باید بتوانید شرکت طراحی سایت معتبر و با سابقه را انتخاب کنید.

شرکت طراحی سایت اهورا وب، به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران با ارائه خدماتی از قبیل طراحی سایت، سئو و تولید محتوا و همچنین تبلیغات گوگل می تواند یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه باشد. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت فروشگاهی و دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه طراحی انواع سایت می توانید از راه های ارتباطی پایین صفحه استفاده نموده  یا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

Post A Comment