منو اهورا وب

مراحل سئو سایت

سئو سایت

مراحل سئو وب سایت را می دانید؟ به این فکر کردید که برای کسب و کار خود به فکر طراحی سایت باشید اما نمی دانید این کار را چگونه انجام دهید و چگونه مشتری را با محصولات خود آگاه کنید؟ برای این که مشتری را با محصولات خود آشنا کنید باید سئو را برای وب سایت خود انجام دهید.

قطعا خود شما به عنوان یک کاربر به صفحه اول نتایج گوگل بسنده می کنید و نیازی به صفحه های دیگر گوگل ندارید به همین دلیل شما باید به کمک سئو سایت، برای وب سایت خود رتبه کسب کنید تا در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده شوید. به دست آوردن رتبه در گوگل زمانی برای شما امکان پذیر خواهد بود که مراحل سئو سایت را به درستی پیاده سازی کنید.

جدیدترین الگوریتم های گوگل برای سئو سایت

شاید شما فکر کنید که با دیدن ویدئو و خواندن وبلاگ های می توانید به راحتی مراحل سئو سایت را برای وب سایت خود پیاده سازی کنید اما باید این را بدانید که شاید رتبه گرفتن در گوگل در گذشته بسیار آسان بود، شما به راحتی کلمات کلیدی وب سایت خود را به عنوان اضافه می کردید یا به توضیحات خود اضافه می کردید، بک لینک می ساختید و به راحتی در گوگل رتبه کسب می کردید.

اما امروزه با توجه به جدید ترین الگوریتم های گوگل شما نمی توانید بیش از حد از کلمات کلیدی در متن خود استفاده کنید، شاید بتوانید با تکنیک های سئوی کلاه سیاه رتبه کسب کنید اما رتبه گرفتن کاملا موقتی می باشد و حتی گوگل می توانید شما را جریمه کند. گوگل به وب سایت هایی اهمیت می دهد که برای مخاطب خود ارزش قائل باشند. شما با ارائه بهترین محتوا برای سئو سایت خود می توانید بهترین رتبه را در گوگل کسب کنید.

گوگل الگوریتم های خود را چند ماه یک بار بروز رسانی می کند، تا کاربر در زمان جستجو راحت تر باشند. برای انجام سئو سایت باید مراحل آن را به درستی پیاده سازی کنید.

مطالب پربازدید:

طراحی سایت فروشگاه قطعات خودرو

هدف از طراحی سایت

کلمات کلیدی برای سئو سایت

شما برای این که وب سایت شما نتیجه بگیرد باید مراحل سئو سایت را به درستی پیاده سازی کنید. شما باید درباره کلمات کلیدی که برای وب سایت خود در نظر گرفته اید تحقیق کنید. بهتر است از کلمات کلیدی استفاده کنید که طولانی هستند و افراد کمی از آن استفاده کرده اند، کلمات کلیدی طولانی از سه کلمه تشکیل شده است.

اگر می خواهید از ایده های بیشتری برای کلمه کلیدی سئو وب سایت خود داشته باشید گوگل برای شما ابزاری در نظر گرفته است به نام تکمیل خودکار گوگل (Google Auto Complete) این ابزار به شما کمک می کند تا عبارت موردنظر خود را به راحتی پیدا کنید.

در هنگام جستجوی یک عبارت در گوگل، گوگل به شما لیستی ارائه می دهد که شامل ادامه متنی است که می خواهید تایپ کنید وبه شما پیشنهاداتی نیز ارائه می دهد. اینا ها تماما جستجوی کاربران در اینترنت می باشند و یا محتوایی که در وب سایت های دیگر موجود می باشد است. برای سئو باید کلمات کلیدی مناسب خود را پیدا کنید.

مراحل سئو سایت - طراحی سایت

تگ های عنوان برای سئو

اولین چیزی که در زمان جستجو کاربر به آن نمایش داده می شود عنوان سایت شما می باشد،پس بهتر است از عنوان هایی استفاده کنید که قالب درک و کوتاه باشند. بهتر است توضیحات بیشتر را در متای وب سایت خود درج کنید. کلمات کلیدی خود را پیدا کردید پس حالا بهتر است از کلمات کلیدی خود در عنوان ها نیز استفاده کنید. اگر از کلمات کلیدی خود در عنوان استفاده کنید می توانید باکمک سئو باعث رتبه بندی سایت خود در گوگل شوید.

برای صفحه یک عنوان برای آن صفحه ایجاد کنید از عنوان های تکراری استفاده نکیند این کار باعث می شود سئو سایت به درستی انجام نشود. مراحل سئو سایت به شما کمک می کند تا رتبه کسب کنید.

عنوان های متا برای سئو

پس از عنوان، توضیحات متا اولین چیزی است که به کاربر نمایش داده می شود، در سال های قبل متای توضیحات جز مراحل سئو سایت به شمار نمی آمد به همین دلیل بسیاری از وبمستران متای توضیحات را نادیده می گرفتند اما نداشتن متای توضیحات برای کاربر ناخوشایند است و کاربر تمایلی برای بازدید از وب سایت شما ندارد. بهتر است متای توضیحات را داشته باشید تا بتوانید در دراز مدت سئوی ارزشمند داشته باشید.

محتوای مناسب برای وب سایت

اگر شما محتوایی داشته باشید که در آن کلمات کلیدی فراوان باشد در گوگل رتبه کسب نمی کنید. بهتر است محتوای مفید و بکر بنویسید، اطلاعاتی درباره محصولات خود دهید و در بعضی از جا های متن از کلمات کلیدی استفاده کنید. مراحل سئو سایت را باید از اول به صورت مرتب انجام دهید تا بتوانید سایت شما در صفحه نتایج اول گوگل به نمایش در آید.

مراحل سئو سایت - شرکت تبلیغاتی

از URL مناسب برای سئو سایت خود استفاده کنید

برای انتخاب URL خود چیزی را انتخاب کنید که برای کاربر بهترین است. از URL های پیچیده و مبهم استفاده نکنید، چیزی را انتخاب کنید که هم برای کاربر و هم موتورهای جستجو قابل درک باشد. شما می توانید از URL هایی استفاده کنید که خلاصه شده از متن شما می باشد این برای کاربر بسیار جذاب می باشد و در این صورت مراحل سئو سایت را به درستی پیاده سازی کرده اید.

لینک دادن برای وب سایت های مرتبط

شما می توانید در هنگام سئو سایت خود به سایت های دیگر لینک خارجی دهید. لینک خارجی به معنای این است که از لینک سایت خود در سایت های دیگر استفاده کنید. این امر باعث می شود تا کاربران زیادی تشویق به دیدن وب سایت شما بشوند. شاید فکر کنید این کار بیهوده می باشد اما این کار می تواند باعث جذب مشتری برای شما باشد و گوگل از این کار استقبال زیادی می کند.

در همین رابطه مطالعه کنید:

طراحی سایت باربری و اتوبار

تبلیغات گوگل با پایین ترین قیمت

سئو سایت خود را به شرکت تبلیغاتی اهورا وب بسپارید

در مقاله بالا خواندید که برای پیاده سازی مراحل سئو سایت چه کارهایی باید انجام دهید اما سئو وب سایت خود را باید به کسی بسپارید که با تمامی الگوریتم های گوگل آشنا است و می تواند به راحتی برای شما در گوگل رتبه کسب کند. شرکت تبلیغاتی اهورا وب برای رسیدن به ایده آل ها شما تلاش می کند و ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کار خود را در اینترنت رشد دهید و به سرعت به نتیجه ی دلخواه خود برسید. شرکت اهورا وب در زمینه ی سئو، طراحی سایت، تبلیغات گوگلی و… به شما خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

One Comment

  • ali

    مفید بود سئو سایت خیلی بهتر از تبلیغات گوگلی هستش

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.