منو اهورا وب

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی موفق

در این مقاله ما قصد داریم شما را با مراحل طراحی سایت فروشگاهی موفق آشنا کنیم، با ما همراه باشید تا تمام این مراحل به به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم تا شما به راحتی بتوانید یک طراحی سایت موفق برای خود داشته باشید و از درآمد بیشتری کسب کنید. شما با ساخت یک وب سایت فروشگاهی می توانید محصولات خود را به راحتی بفروشید و کاربران در اینترنت را تبدیل به مشتری دائم خود کنید.

همه ما می دانیم که با پیشرفت تکنولوژی افراد زیادی به سمت استفاده از اینترنت هجوم بردند، کاربران زیادی همه روزه در فضای اینترنت در حال جستجو می باشند شما هم می توانید با طراحی سایت فروشگاهی برای محصولات خود در اینترنت تبدیل به یک برند شوید تا بتوانید درآمد خود را از این راه بیشتر کنید. همانطور که گفته شد قصد داریم مراحل طراحی سایت را برای شما بگوییم، ما در قالب چند مرحله این مراحل را برای شما بازگو خواهیم کرد.

هدف از طراحی سایت فروشگاهی

برای شروع هر کسب و کاری باید هدف داشته باشید تا بتوانید در آن پیشرفت کنید، ااز اولین مراحل طراحی سایت فروشگاهی که از آن یاد می شود هدف شما از طراحی سایت می باشد. شما سایت فروشگاهی را با چه هدفی می خواهید راه اندازی کنید؟ اگر شما هدف مشخصی از طراحی سایت برای فروشگاه خود داشته باشید می توانید می توانید تبدیل به یک برند موفق شوید و کاربران از شما به خوبی یاد کنند. افراد زیادی هستند که هدف خاصی از طراحی سایت برای محصولات خود ندارند و فقط می خواهند بگویند که آن ها هم یک وب سایت برای خود دارند اما این طرز فکر اشتباهی می باشد زیرا شما با داشتن هدف می توانید موفق شوید و بهتر دیده شوید. پس قبل از طراحی سایت هدف خود به خوبی مشخص کنید و بر پایه ی آن طراحی سایت را انجام دهید.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی - طراحی سایت

فروش محصولات موردنظر با طراحی سایت

همانطور که گفته شد از اولین مرراحل در طراحی سایت فروشگاهی انتخاب هدف می باشد زمانی که شما هدف خود را مشخص کردید باید به فکر این باشید که طراحی سایت را انجام می دهید تا چه محصولاتی را در آن بفروشید؟ افراد زیادی هستند که از قبل فروشگاه دارند و می خواهند برای فروشگاه خود نیزر طراحی سایت انجام دهند برای آن ها مشخص است که چه چیزی را می خواهند بفروشند اما برای کسانی که در اول راه به سر می برند باید به این توجه داشته باشند محصولاتی را بفروشند که نیاز کاربر می باشد.

مطالب پیشنهادی:
تولید محتوای خلاقانه برای سئو سایت
طراحی سایت پزشکی

برای طراحی سایت بازار هدف خود را مشخص کنید

یکی از مهمترین مراحل طراحی سایت فروشگاهی مشخص نمودن بازار هدف شما می باشد. شما می خواهید برای مثال طراحی سایت برای فروشگاه کفش انجام دهید، باید مشتریان خود را در اینترنت پیدا کنید که نیاز به کفش دارند. مشخص کنید که چه کسانی از شما کفش می خرند و نیاز به کفش دارند به صورت دقیق و درست در برگه ای یادداشت کنید که چه کسانی مشتری شما هستند و نیاز به محصولات شما دارند. وقتی شما مشخص کنید بازار هدفتان چه کسانی هستند می توانید فروش بهتری داشته باشید و در مدت زمان کمی می توانید از طراحی سایت فروشگاهی که انجام داده اید کسب درآمد داشته باشید.

انتخاب برند و ثبت دامنه برای شروع طراحی سایت

بعد از آن که شما بازار هدف خود را مشخص کردید به یکی دیگر از مراحل طراحی سایت فروشگاهی وارد شوید. اگر می خواهید که کاربران شما در اینترنت به راحتی پیدا کنند باید انتخاب برند و ثبت دامنه را به درستی پیاده سازی کنید. شرکت اهوراوب شما را در پیدا کردن برند و ثبت دامنه حرفه ای شما را یاری می کند. برای داشتن طراحی سایت برای فروشگاه خود را صورت مدرن و حرفه ای با ما در تماس باشید.

در زیر نمونه طراحی سایت فروشگاهی که توسط شرکت اهوراوب انجام شده است مشاهد می کنید

طراحی سایت و پیاده سازی فروشگاه

بعد از آن که مراحل طراحی سایت فروشگاهی که در بالا به آن اشاره شد را به درستی پیاده سازی کردید می توانید شروع به طراحی سایت برای فروشگاه خود کنید اما برای آن که طراحی سایت را به درستی پیاده سازی کرده باشید بهتر است از شرکت هایی که طراحی سایت را به صورت اختصاصی انجام می دهند کمک بگیرید. شما هر چقدر یک وب سایت حرفه ای تری داشته باشید می توانید کاربران بیشتری را جذب وب سایت خود کنید. برای کاربران امکانات ویژه ای در نظر بگیرید تا آن ها از محصولات شما خرید کنند.

در همین رابطه بخوانید:
رشد سریع تر تجارت با سئو
آیا تبلیغات گوگلی تاثیرگذار است؟

مراحل طراحی سایت فروشگاهی - طراحی سایت - اهوراوب

امکانات لازم در زمان طراحی سایت

یکی از مراحل طراحی سایت فروشگاهی داشتن امکانات برای وب سایت شما می باشد. در زمان طراحی سایت به داشتن درگاه پرداخت توجه کنید. مشتری باید به شما اعتماد کامل پیدا کند بهتر است امکان پرداخت در منزل را نیز به مشتری بدهید. بهتر است محصولات خود را با جزئیات کامل درون وب سایت خود قرار دهید تا مشتری در زمان خرید بین خریدن و نخریدن نماند. کاربر باید فرق بین کار خوب و کار بد را متوجه شود بهتر تمرکز لازم را بر روی این بخش بگذارید.

برای هر محصول به صورت جداگانه وبلاگ بسازید و اطلاعات لازم برای هر محصول را در آن قرار دهید. شما باید به راحتی نظر مشتریان را به خود جلب کنید تا بتوانید به یک برند موفق تبدیل شوید. شما حتی می توانید برای بازاریابی از تیزر تبلیغاتی نیز استفاده کنید تا بهتر دیده شوید. برای ساخت تیزر تبلیغاتی نیز می توانید با ما در تماس باشید.

برای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای با ما در تماس باشید

اگر به فکر طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود هستید می توانید با شرکت تبلیغاتی اهوراوب در تماس باشید. شرکت ما خدمات طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوکلی را به شما ارائه می دهد. اگر می خواهید یک طراحی سایت فروشگاهی موفق برای کسب و کار خود داشته باشید می توانید با شرکت ما در تماس باشید تا به عنوان برندی موفق دیده شوید تا کاربران به راحتی به شما اعتماد کنند و از شما خرید کنند. برای بهتر دیده شدن کسب و کار خود می توانید طراحی سایت را انجام دهید. برای طراحی سایت حرفه ای با شرکت ما در تماس باشید.

4 Comments

 • مجتبی

  کسایی که طراحی سایت انجام میدن به نفع ما هستش دیگه از خونه بیرون نمیریم راحت از تو خونه سفارش می دیم

  • بی پروا

   سلام ممنون از نظر شما بله همینطور هست

 • خسروی

  ما برای سئو سایت فروشگاهی از شما کمک گرفتیم ممنون از اهواروب

 • یوسفی

  پارسال برای ما طراحی سایت فروشگاهی انجام دادین و تو این شرایط کرونا به دادمون رسید و فروش مون خیلی بیشتر کرده

Post A Comment