منو اهورا وب

مزایای استفاده از سئو

مزایای استفاده از سئو چیست؟

 

60% کلیکها شامل اولین نتیجه گوگل میشوند

این مسئله بدین معنیست که تنها 40% کلیکها به هزاران سایت از نتیجه دوم ببعد میرسد. قرار دادن سایت در نتایج ابتدایی گوگل میتواند باعث کسب هزاران بازدید از سوی کاربران شود.

سئو نسبت به تبلیغات سنتی، بازگشت سرمایه بیشتری دارد

وقتی 1000 کاربر از طریق تبلیغات کلیکی کسب میکنید، 2% از آن ها ممکن است بمشتری سایت تبدیل شوند. اما اگر همین تعداد کاربر از طریق سئو وارد سایت شوند، 4% آن ها احتمالا بمشتری تبدیل خواهند شد. در نتیجه بازگشت سرمایه شما با سئو بیشتر خواهد بود. بیشتر بودن نرخ تبدیل سایت یکی از مزایای سئو است که قابل قیاس با دیگر روشهای بازاریابی نیست

رقبای شما نیز در حال انجام سئو هستند

سئو در حال بزرگ شدن است و هر روز افراد بیشتری با مزایای سئو و بهینه سازی سایت آشنا میشوند. رقبای شما این را میدانند و در حال انجام سئو برای بهره بردن از مزایای این روش هستند. در نتیجه آن ها زود تر از شما وارد میدان خواهند شد و رتبه های بهتری نسبت بشما کسب میکنند. حتی اگر سایت شما خدمات بهتر و قیمت مناسبتری را ارائه دهد، باز هم گوگل تمام ترافیک را به آن ها خواهد داد.

نتایج کسب شده از سئو ماندنی است

نتایج سئوسازی خلاف تبلیغات اینترنتی، با قطع شدن بودجه، بصورت ناگهانی از بین نمیروند. البته جای تذکر دارد که برای ماندن در نتایج حال، نیاز به اقداماتی دارید. اما اگر در جایگاه های بالای گوگل قرار بگیرید، افراد دیگر نمیتوانند براحتی آن را از شما بگیرند.

هزینه سئو نسبت به تبلیغات گوگل و سایر روشهای PPC کمتر است

شما دیگر برای گرفتن کلیک از کاربران نیاز به پرداخت هزینه به گوگل ندارید.  بواسطه کمی تلاش و پرداخت هزینه نه چندان زیاد سئو، میتوان به افزایش ترافیک سایت پرداخت. نیازی به پرداخت چندین دلار به ازای هر کلیک از کاربران نیست. همچنین برخلاف تبلیغات پولی وب، ترافیک سایت شما پس از اتمام بودجه تبلیغات با کاهش مواجه نمیشود.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.