منو اهورا وب

مزایای تبلیغات گوگلی

مزایای تبلیغات گوگلی

گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند.
زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو میکند در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده میشود.
با این روش، تبلیغات شما فقط برای کسانی نشان داده میشود که بدنبال محصولات و یا خدمات شما میباشند.

مزیت تبلیغات گوگلی

ه کمک گوگل و تبلیغات رایگان در گوگل ادوردز ( Google Adwords ) میتوانید تبلیغات ساخته شده توسط خودتان را در صفحات نمایش جستجوی گوگل و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید.بعبارت دیگر، گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند. زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو میکند در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده میشود.

مزیت‌های رقابتی

یکی از مزیت‌ های تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی، برای نمونه تبلیغات تلویزیونی یا پرینتی و بنر ها، قابلیت اندازه گیری نتایج آن است. شما می‌ توانید نتایج متد‌ های تبلیغاتی خود را اندازه گیری کنید و ببینید چه چیزی کار می‌ کند، چه افرادی تبلیغ شما را می بینند و تبلیغ شما چه بازخوردی دارد.
یکی از مهم‌ ترین مزایای تبلیغات در گوگل نیز هدف‌گیری کاربرانی است که در همان لحظه بدنبال محصولات و خدمات شما می‌ گردند.

با سلیقه مخاطبین آشنا می‌ شوید

با اتصال ادوردز به اکانت آنالیتیکز خود قادر هستید گزارش‌ های مختلفی را با هم ترکیب کرده و نتایج دقیق‌ تری نسبت به واژه‌ هایی که برای تجارت شما اهمیت دارند بدست آورید. این امر باعث می‌ شود تمرکز کم تری بر روی واژه‌ ها و تبلیغاتی داشته باشید که برای شما نتیجه‌ مطلوبی دربر ندارند. مشخص است که از این طریق در هزینه‌ های تبلیغاتی شما نیز صرفه‌ جویی می‌ شود.

سخن پایانی

اگر فروشنده کالا هستید یا این‌که خدماتی را به مشتریان خود عرضه می‌ کنید و تمایل دارید تا از طریق موتور های جستجو، خدمات و کالای خود را به دیدمشتریان برسانید، بدون شک سرویس گوگل ادوردز از بهترین انتخاب‌ های شما برای رسیدن به این هدف است.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.