منو اهورا وب

تاثیرات تبلیغات گوگلی

تاثیرات تبلیغات گوگلی چیست ؟ 

برای اینکه بدانید تاثیرات تبلیغات گوگلی چیست؛ ما دراین مقاله به تعریف گوگل ادوردز و کارایی و تاثیر بهینه آن پرداخته ایم.  ادوردز ( Adwords ) سیستم تبلیغاتی گوگل است که با آن میتوانید به راحتی و به سرعت برای کالا، خدمات و یا اطلاعات خود کمپین ایجاد کنید. همچنین میتوانید محصول خود را به همه افرادی که به دنبال محصول و یا خدمات شما میگردند، نمایش دهید.

اما اینکه تاثیرات تبلیغات گوگلی چیست؟ این است که کسب و کار شما رونق پیدا میکند. گوگل ادوردز پلت فرمی از تبلیغات است که به افراد در زمان جست و جو در گوگل تبیلغ شما را نشان میدهد. به کمک گوگل ادوردز ( Google Adwords ) میتوانید تبلیغات ساخته شده توسط خودتان را در صفحات نمایش جستجوی گوگل و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید.

مطلب پیشنهادی : تغییر استراتژی های سئو

گوگل ادوردز تاثیرات تبلیغات گوگلی اهوراوب

مزایای گوگل ادوردز

پیش از این تبلیغات با استفاده از روزنامه ها و مجلات انجام میگرفت. پس برای شناساندن یک برند راهی به جز تبلیغات کاغذی نبود. بعدها استفاده از بیلبوردها و تبلیغات تلویزیونی فراگیر شد. در دوره های مختلف مردم رسانه های گوناگونی را برای دریافت اطلاعات و به طبع آن تبلیغات داشتند. اما امروزه وسیله و مدیای دریافت اطلاعات تفاوت پیدا کرده و به استفاده از سایت ها و سرچ های گوگلی وابسته شده است. این موجب شده تا تاثیرات تبلیغات گوگلی را در بازار دیجیتال بیشتر مشاهده کنیم.

تبلیغات دیجیتال حوزه وسیعی را برای ارائه تبلیغات به وجود آورده که نوع تبلیغات را برای برندها دستخوش تغییر کرده است. برند با کمک گوگل ادوردز میتواند مخاطبان شما را دسته بندی کند. به این ترتیب که در زمان جست و جو مردم محصول خاصی را جست و جو میکنند. پس تنها تبلیغات مرتبط با همان محصول نمایش داده میشود.

کسانی که برای شما در گوگل تبلیغات میکنند میتوانند با هدف قرار دادن دیگران از طریق Google Display Network مخاطبین شما را افزایش دهند. این از تاثیرات تبلیغات گوگلیبرنامه ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی : طراحی سایت وردپرسی

گوگل ادوردز -تاثیرات تبلیغات گوگلی اهوراوب

تبلیغات گوگلی و برتری آن به سئو 

با استفاده از تبلیغات گوگلی بسیار راحت تر میتوانید فروش خود را نسبت به دیگر رسانه ها افزایش دهید. با حظور در موتور جست و جو این فرصت را دارید تا جزء اولین محصولات در زمان سرچ کاربران باشید. این یک فرصت طلایی برای رقابت است. به همین خاطر است که داشتن یک جایگاه واقعی در گوگل مشکل است.

با سئوی مناسب سایت و افزایش اعتبار خود با استفاده از لینک پشتیبان میتوان جایگاه خوب در گوگل بدست آورد. پس در این بازار رقابتی با استفاده از تبلیغات گوگلی بهتر میتوانید به جایگاه بالایی در گوگل برسید.

گوگل ادوردز -تاثیرات تبلیغات گوگلی- اهوراوب

تاثیرات تبلیغات گوگلی روی مخاطب

با استفاده از تبلیغات گوگلی میتوان مخاطبین واقعی را پیدا کرد. اشتباه رایج در تبلیغ این است که روی کلمه کلیدی برای تبلیغ تمرکز میشود. اما آیا باید تنها روی این مسئله سرمایه گذاری کرد؟!

جالب است بدانیم جست و جو کلمه کلیدی تنها توسط رقبا انجام میشود. معمولا مشتریان اصلی از طریق تبلیغات به سمت محصول شما می آیند. پس با گوگل ادوردز میتوان به راحتی در تیررس مخاطبین قرار گرفت.

برای افزایش این تاثیر بهتر است زمان و ساعت مناسبی را برای تبلیغ انتخاب کنید. اما زمان و ساعت مناسب برای کاربران اینترنت کدام است؟

مردم در تمام شبانه روز از گوگل برای دریافت اطلاعات استفاده میکنند. اما لزوما نباید از بیست و چهار ساعت روز برای تبلیغات استفاده کرد. البته این مسئله به جایگاه صنعت شما هم بستگی دارد. زمان، روز و ترکیب اینکه شما چه زمانی تبلیغ کنید میتواند بسیار برای شما سودآور باشد.

مطلب پیشنهادی : سئو مهمترین نکته در بهینه سازی

تبلیغات گوگلی موثر را از ما بخواهید!

میزان سرمایه گذاری برای تبلیغات گوگلی و بازدهی آن به حرفه شما بستگی دارد. برای اینکه از نحوه تبلیغات و تاثیرگذاری آن مطمئن باشید باید با متخصصین حرفه مشورت کنید. همکاران ما در اهوراوب آماده مشاوره و راهنمایی شما در زمنیه طراحی سایت، سئو سایت و تولید محتوا نیز هستند.

از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید و تبلیغات گوگلی خود را به ما بسپارید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.