مزیت طراحی سایت با وردپرس

وردپرس چیست

من وردپرس را به عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوای کدباز از نظر سئو می شناسم. وردپرس تنها سیستم مدیریت محتوایی است که علاوه بر سادگی و انعطاف پذیری نکات سئو را در خود رعایت کرده است. این موضوع در کمتر سیستم مدیریت محتوای کدبازی دیده می شود و ودرپرس بر خلاف بسیاری سیستم های مدیریت محتوای دیگر مشکل سئو ندارد.

سیستم وردپرس برای رفع نیازهای افرادی طراحی شده است که نیاز به نوشتن وبلاگ و طراحی سایت شخصی دارند، با توجه به اینکه استفاده کنندگان وبلاگ جامعه بسیار بزرگی را تشکیل می دهند و درصد قابل توجهی از استفاده کنندگان وب را تشکیل می دهند ورپرس نیز یک سیستم محبوب است.

طراحی بخش مدیریت وردپرس به گونه ای انجام شده که هر شخصی با کمترین میزان دانش بتواند با آن کار کند. قالب های وردپرس فوق العاده منعطف هستند و به راحتی میتوان تغییرات لازم را در تنظیمات قالب و طرح گرافیکی آن ایجاد کرد. به طور کلی سادگی و سبک بودن مهمترین ویژگی وردپرس است.

مزایای وردپرس

مزیت طراحی سایت با وردپرس عبارتند از:

سئو بسیار قوی در مقایسه با سایر اسکریپت های آماده
سادگی کارکردن با بخش مدیریت محتوا
انعطاف پذیری قابل توجه
وجود قالب های رایگان بسیار زیاد در سراسر وب
سادگی ایجاد پوسته و قالب جدید در وردپرس
دریافت نسخه های جدید به صورت خودکار
وجود افزونه های بسیار زیاد برای کاربردهای مختلف
امکان کدنویسی و توسعه وردپرس به زبان php در نهایت سادگی
رایگان است
هر یک از مزیت طراحی سایت با وردپرس را می توان به طور مفصل توضیح داد اما فکرمیکنم مجال اینکار در این مقاله نباشد. به هر حال همین مزایا برای وردپرس کافی است تا به عنوان یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا در دنیا مطرح شود.

Post A Comment