منو اهورا وب

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی این است که میتواند امکانات را سریع تر و آسان تر در اختیار مسافران و مشتریان یک آژانس قرار دهد. به طور مثال با وجود سایت مشتریان آسان تر تورها را چک میکنند و یا سریعتر بلیط را رزرو مینمایند. از این جهت راه اندازی و طراحی سایت برای آژانس مسافرتی و هواپیمایی ضروری و لازم است.

طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی امکان فروش بلیت آنلاین را به مشتری میدهد و این مهمترین قسمت چنین سایتی است. برای خرید و فروش بلیط های هواپیمایی ایرلاین های مختلف است که نیاز به راه اندازی چنین سایتی ضرورت دارد.

امروزه با لاکترونیکی شدن اغلب کارهای مردم و گسترش اینترنت و فضای مجازی اغلب خدمات و سرویس های شرکت هواپیمایی از طریق اینترنت و سایت ارائه میشود. با رزرو و خرید بلط از طریق سایت و به صورت آنلاین آسایش مسافران بیشتر شده و نیاز به مراجعه حضوری جز در موارد ضروری انجام نمیشود. به این ترتیب در زمان و انرژی مسافر صرفه جویی خواهد شد.

امروزه سایت های مشهور زیادی وجود دادند که کار فروش بلیط هواپیما و قطار و … را به صورت آنلاین انجام میدهند. بر این اساس امکان دسترسی به انواع بلط خطوط هوایی و زمینی راحت شده و کار آژانس هواپیمایی هم گسترش پیدا کرده است.

با بالارفتن بازدید سایت و افزایش رزرو بلیط، درامد و فروش برای آژانس هم افزایش می یابد و این مهمترین تاثیر و مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی می باشد. اکثر صاحبین کسب و کار به دلیل جلب مشتری بیشتر و فروش بالاتر اقدام به راه اندازی سایت میکنند.

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی اهورا وب

اهمیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی

از آنجا که در زندگی امروز اغلب کسب و کارها تلاش میکنند تا با ارائه خدمات خود در فضای مجازی شرایط راحت تری را برای مشتریان خود ایجاد کنند. یکی از جنبه هایی که باید در این مورد بسیار به آن توجه کرد ظاهر و امکانات سایت است. باید ویژگی کاربری و کاربرپسند بودن سایت در زمان طراحی حفظ شود.

مهمترین جنبه و مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی جلب و افزایش مشتری از این راه است. بر ان اساس لازم است تا با طراحی زیبا و مناسب افراد را به کسب و کار خود جذب نمایند و مشتریان خود را حفظ کنند.

همچنین طراحی سایت بستر مناسبی را ایجاد میکند تا تعامل بیشتری با مشتری ایجاد شود و نیازها و سوالات آنها را از طریق سایت پاسخگو باشید. راه اندازی یک وب سایت هزینه های جانبی را کاهش میدهد و تبلیغات را ارزان تر و آسان تر مینماید. اطلاعات آسان تر و راحت تر به مشتری انتقال پیدا میکند و در نتیجه افزایش اعتبار را برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت.

با توجه به وسیع بودن دامنه فعالیت ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی میتوان گفت طراحی سایت کمی پیچیده است. معمولا سایت آژانس هواپیمایی از چند بخش تشکیل میشود که بخش مهم آن فروش بلیط است و مستقیم با کاربران و مسافران ارتباط دارد.

بخش مهم بعدی پنل مدیریت است که اطلاعات متفاوت و متنوعی مانند اطلاعات بلیط ها، هتل ها، تورها، امکان گردشگری و … را باید در اختیار کاربر قرار دهد. هر کدام از قسمت های وب سایت آژانس هواپیمایی امکانات و ویژگی های خاصی دارد که باید در زمان راه اندازی مورد توجه طراحان قرار گیردو برای این کسب و کار بسیار مهم خواهد بود.

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی اهوراوب

نکات مهم در طراحی سایت آژانس هواپیمایی

اگر قصد راه اندازی وب سایت برای آژانس هواپیمایی را دارید در این زمان باید خود را به جای مسافران قرار دهید. به این ترتیب آسان تر خواهید دانست که یک کاربر به چه امکانات و اطلاعاتی نیاز دارد و شما باید چه خدماتی را از طریق وب سایت به او ارائه دهید. از جمله امکانات و مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی که باید در زمان طراحی در نظر گرفته شود در ادامه برای شما برمیشماریم :

– امکان جست و جو برای یافتن پروازها

– امکان رزرو بلیط به صورت انلاین

– امکان صدور بلیط به صورت آنلاین

– امکان صدور بلیط های چارتری هواپیما،قطار و اتوبوس

– امکان استرداد بلیط آنلاین

– معرفی امکان گردشگری و دیدنی شهرها

– رزرو تورها و اعلام تخفیف و تورهای چارتری

– امکان پیام و مشاوره آنلاین برای پیش از خرید یا رزرو

– بسته های محتوا شامل خدمات، مقالات، مشتریان و …

– لینک شبکه های اجتماعی

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی

سئو سایت آژانس هواپیمایی 

برای بالابردن وافزایش مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی باید به سئو و رتبه سایت هم توجه داشت. به یاد داشته باشید رقبای شما در زمینه فروش بلیط آنلاین و اجرای تورهای مسافرتی زیاد هستند و باید توان رقابت با انها را در فضای مجازی و اینترنت داشته باشید.

یک طراح سایت خوب و باتجربه میداند که فروش بلیط شاید نیمی از نیاز کاربران سایت شما باشد. دیگر دلایل مراجعه به سایت مربوط به سایر قسمت های آن است که در جذب مشتری و افزایش رتبه و سئو سایت بسیار مهم و موثر خواهد بود.

امکانات و زیبایی سایت شما علت جذب و ماندگاری مخاطب است که این مسئله مستقیما روی افزایش رتبه و سئو سایت تاثیر دارد. از مولفه های مهم در طراحی و راه اندازی سایت برای آژانس هواپیمایی این است که شما با کمک آن قادر خواهید بود در رتبه های بالاتر گوگل و موتورهای جست و جو قرار بگیرید. این یعنی کسب و کار شما بیشتر مورد توجه قرار میگیرد و بیشتر سود خواهید کرد.

میتوانید در کنار امکان رزرو تورها و فروش بلیط امکانات دیگری را هم برای سایت در نظر بگیرید. مانند بخشی برای اخبار و مطالب تازه برای سایت که میدانید مسافران و کاربران به دنبال آن هستند. بخشی از سئو مربوط به تولید محتوا برای سایت است و داشتن یک محتوای به روز و مفید از فاکتورهای مهم در طراحی سایت می باشد.

ارائه این دست از اطلاعات علاوه بر اینکه نیاز کاربران اینترنت را رفع میکند میتواند کاربران و بازدید کنندگان سایت شما را افزایش دهد. به طور همزمان شما افزایش رتبه سایت و در آمد حاصل از آن را هم شاهد خواهید بود.

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی طراحی سایت

طراحی سایت را از اهوراوب بخواهید !

راه اندازی و طراحی سایت برای کسب و کار شما سود آور است به شرطی که به پشتیبانی و سئو آن هم اهمیت داده شود. از این رو باید کار را به کاردان بسپارید تا بودجه شما به هدر نرود. تیم ما در اهوراوب آماده مشاوره و همکاری با شما در زمینه طراحی سایت، سئو و تبلیغات گوگلی و … می باشد. برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

Post A Comment