منو اهورا وب

مقایسه سئو و تبلیغات در گوگل

مقایسه سئو و تبلیغات در گوگل ( کدام بهتر است؟)

هر دوی این روش‌ ها هم بشدّت در آمار و درآمد شما موثر هستند. چون کاربری که محصولات و خدمات شما را در گوگل جستجو می‌ کند، یک مشتری بالقوه برایتان محسوب می‌ شود و شما با حضور پر رنگ در صفحۀ نتایج می‌ توانید براحتی او را جذب کنید.

همین ویژگی است که باعث تاثیر بیشتر جستجو نسبت بسایر روش‌ های بازاریابی شده است. در بازاریابیِ جستجو، این شما نیستید که دنبال مشتری می‌ روید. بلکه مشتریست که دنبال شماست. پس فقط لازم است مطمئن شوید که شما را پیدا می‌ کند.

بررسی ساختار سئو و تبلیغات در گوگل :

تبلیغات در گوگل برای کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت براحتی قابل تشخیص است. این عناصر بطور معمول از کلمه ی کوتاه تبلیغاتی Ad استفاده میکنند تا بکاربر یا مخاطب بفهمانند که صفحه یا لینک مورد نظر در نتیجه ی جستجو یک مورد از تبلیغ در گوگل است.

تبلیغ در گوگل پیش از هر چیزی نیازمند تعیین هزینه برای درج آن­ هاست. بدین معنی که گوگل ادوردز تا چه مرتبه ای کلمات کلیدی مورد نظر را برای کاربران نمایش میدهد.

تبلیغات در گوگل یا سئو ؟

تبلیغات در گوگل را میتوان مسیر میانبر سئو بروش پولی نامید. البته این بدین معنی نیست که بهینه سازی وب سایت بدون هزینه و بصورت رایگان انجام میگیرد. امروزه کسب و کار های مختلف بدنبال ارتقای فضای رقابتی خود در بازار همواره این موضوع را مطرح میکنند.

سئو فرایندی بلند مدت است بدین صورت که برای داشتن وب سایتی بهینه باید روشهای مختلف سئو را مورد استفاده قرار دهید و بتوانید در این بازه ی زمانی اطلاعات بروز و جدیدی در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

در مقابل فرایند بلند مدت سئوی سایت، گوگل ادز یا تبلیغات در گوگل روشی کوتاه مدت برای جذب مشتریان و کاربران جدید بحساب می آید.

تبلیغات در گوگل بشما این امکان را خواهد داد که در بازه ی زمانی کوتاهی کلمات کلیدی مرتبط و پربازدید را انتخاب کنید و تبلیغات مورد نظرتان را با توجه به آن ها با شیوه های مختلف انجام دهید. اما در سئوی سایت نیاز به طی کردن زمان زیادی دارید تا به کلمات کلیدی و مرتبط دسترسی دقیق داشته باشید.

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.