منو اهورا وب

مقرون به صرفه بودن تبلیغات گوگلی

دلیل مقرون به صرفه بودن تبلیغات گوگلی با افزایش نرخ ارز چیست؟

سایه سنگین افزایش نرخ ارز بر کسب‌ و کارهای آنلاین تنها به بی‌ثباتی قیمت یا عدم موجودی کالاها ختم نمیشود. بکارگیری صحیح از دیجیتال مارکتینگ و استفاده از سرویس‌ های نظیر تبلیغات گوگلی که بازویی قوی برای برندینگ و افزایش فروش است، دچار التهاب شده‌ است.

برخی از صاحبان کسب‌ و کار ها با یک حساب سرانگشتی ترجیح میدهند کمپین تبلیغات گوگلی خود را متوقف کنند اما دقیقا در همین نقطه میزان فروش به یکباره کاهش میابد و تغییر شیوه تبلیغات؛ هزینه‌ های بیشتری را به آن ها تحمیل میکند.

تبلیغات گوگلی برای بسیاری از کسب‌وکارها با توسعه مدل جذب مشتری و ارائه خدمات بغیر‌ ایرانیان فرصتی بی‌نظیر برای کسب درآمد دلاری است.

بعبارتی افزایش نرخ ارز میتواند چراغی روشن بر زاویای نیمه تاریک کسب‌وکارهای آنلاین باشد که کمتر به آن ها توجه شده است.

چرا تبلیغات در گوگل اثربخش‌تر از سرویس‌های تبلیغاتی داخلی است؟

برخلاف نتایج نه چندان مناسب سیستم‌ های تبلیغات کلیکی ایرانی، کمپین‌های تبلیغات گوگلی نتایج درخشانی را برای صاحبان کسب‌ و کار به همراه دارد.

قابلیت نمایش بنرهای تبلیغاتی در شبکه نمایش گوگل، اجرای کمپین‌ های بازاریابی مجدد، تبلیغات در موتور جست‌وجوی گوگل و تبلیغات اپلیکیشن و نصب از جمله امکانات تبلیغات در گوگل است.

پرداخت هزینه‌ های تبلیغات براساس بازدهی و هدفمندی دقیق در کمپین‌ های گوگلی به کسب‌وکار ها کمک میکند تا براساس محاسبات دقیق، میزان سود و سهم تبلیغ را تفکیک نموده و با جامعه هدف، براساس نیازها، سلایق و رفتار های گروه کاربران هدف ارتباط برقرار کرده و خدمات خود را عرضه کنند.

دلیل مقرون به صرفه بودن تبلیغات گوگلی در مطلب بالا ذکر شد که میتوانید برای تبلیغات گوگلی با تیم حرفه ای اهورا وب در ارتباط باشید تا تبلیغات گوگلی مفیدی داشته باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.