منو اهورا وب

مهمترین ترند های سئو در سال 2020

مهمترین ترند های سئو در سال 2020

دانستن مهمترین ترند های سئو در سال 2020 باعث می شود تا بتوانید با توجه به طراحی سایت که انجام داده اید به بالاترین رتبه دست پیدا کنید و مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار بگیرید.

البته یک نظر در میان تمام شرکت های طراحی سایت و سئو وجود دارد که سئو همیشه در حال تغییر است و همیشه ثابت نمی ماند و همین تغییر باعث می شود که گوگل سایتهایی را گلچین کند که محتویات مناسبی را خدمت مخاطبان ارائه می کنند.

با توجه به این تغییر همیشگی، نمی‌ توان با قطعیت کامل در مورد سئو سایت و تمام فاکتورهای آن سخن گفت. به همین جهت، امروز سعی کردیم مهمترین ترندهای سئو در سال 2020 که طی سال‌های گذشته و همکاری ما با کسب‌ و کارهای کوچک و بزرگ تغییری نداشته‌اند را معرفی کنیم.

سئو و تولید محتوا را متناسب با نیاز کاربران انجام دهید !

این روزها گوگل توجه خاصی به نیت و منظور کاربران از جستجویی که انجام می دهد نشان داده است ، الگوریتم جدید گوگل برای درک قصد و نیت کاربر ، بهینه تر شده است. البته گوگل توجه خود را برای افرادی گذاشته است که می خواهند محصولی جدید خریداری نمایند و به دنبال یک سایت فروشگاهی مناسب می گردند که تمام خدمات و محصولات مناسبی را خدمت مخاطبان قرار دهد.

این توانایی گوگل برای تشخیص نیاز کاربر بسیار ارتقاء پیدا کرده است که سایت هایی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد که در زمینه سئو خود را به روز کرده اند و محتویات مناسبی خدمت مشتریان عرضه می نمایند. هرچقدر نیاز کاربران را مورد بررسی قرار دهید صد در صد از انتخاب های اول گوگل خواهید بود.

پس بهترین کار این است که در زمینه ی سئو و تولید محتوا حتما خود را ارتقاء داده تا بتوانید صدر نشین در سایت های رقیب خود باشید. با این توضیح ها به این نتیجه میرسیم که در زمینه ی تولید محتوای مناسب بر پایه ی سئو باید توجه زیادی بکنید تا بتوانید هر کاربری که در زمینه ای جستجو کرد بتواند در سایت شما مطلبی که مد نظرش است پیدا کند هرچقدر در این زمینه سئو را خوب انجام دهید به راحتی می توانید یک سایت قدرتمند داشته باشید.

مطالب پیشنهادی : 

اشتباهات رایج در طراحی سایت

طراحی سایت مطابق با اصول سئو

نکاتی در مورد سئو سایت

مهمترین ترند های سئو در سال 2020-اهورا وب

سرعت لود صفحات در سئو سایت تاثیر مستقیم دارد!

هیچوقت سرعت لود صفحات سایتتان را هیچوقت نادیده نگیرید چون سرعت لود صفحات سایت برای گوگل بسیار مهم است و مدیران هر سایتی به آن اهمیت ویژه ای می دهند و گوگل از این فاکتور برای رتبه بندی سایت شما استفاده می کند.

متاسفانه، افزایش سرعت صفحه یکی از استراتژی‌ های فنی بسیار مهمی است که متخصصان سئو و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، کمتر به آن توجه می‌کنند. این یک اشتباه بزرگ است که علاوه بر سئو ، روی تجربه کاربری نیز اثر منفی خواهد داشت ، زیرا این روزها مردم صبر زیادی ندارند.

اگر شما نیز چنین رویکردی دارید، بهتر است همین حالا با در نظر گرفتن سئو فنی ، روی مواردی مثل بهینه‌سازی تصاویر، کَش وب‌سایت (caching) یا کاهش تعداد ری‌دایرکت‌ها به سایت خود تمرکز کنید.

پس هرچقدر که می توانید سرعت صفحات سایت خود را افزایش دهید تا کاربران زیادی به سایت شما مراجعه کنند اگر لود صفحات بالا باشد هیچ کسی آنقدر حوصله ندارد برای لود شدن صفحات در مدت زمان طولانی صبر کند چون همه دوست دارند سریعتر به آن نتیجه ای که میخواهند دست پیدا کنند و همین موضوع بر سئو سایت تاثیر مثبتی می گذارد.

تولید محتوا سئو شده بر سایت شما تاثیر می گذارد!

حتما روی تولید محتوا سئو شده دقت کنید تا بتوانید ترافیک سایت خود را بیشتر نمایید. اگر سایت خود را سئو نکنید و در بین سایت های رقبا بالا نیاید هیچوقت کسی از اینکه شما سایت دارید و در حال ارائه خدمات یا محصولاتی هستید آگاهی نخواهد داشت پس باید سئو سایت را شروع کنید تا بتوانید هم ترافیک سایت را افزایش دهید و هم اینکه بتوانید سایت خود را به افراد بیشتری نشان دهید.

پروسه بهینه سازی سایت شما بر اساس کلمات کلیدی و تولید محتوا بر اساس همان کلمات کلیدی باعث می شود مخاطبان زیادی به سایت شما سر بزنند و بتوانید بهترین ترافیک را دریافت کنید. تبلیغ و تولید محتوا باعث می شود که ترافیک سایت خود را افزایش دهید و بتوانید مخاطبان زیادی را جذب نمایید.

یکی از تصورات نادرست در مورد ترافیک ارگانیک این است که برخی مردم فکر می‌کنند برای گرفتن رتبه بهتر صرفا باید تعداد زیادی پست را به صورت روزانه منتشر کرد. اگر شما هم چنین دیدگاهی دارید، بهتر است همین حالا آن را فراموش کنید: شما باید تعداد زیادی محتوای ساختار یافته و بر پایه سئو که به مخاطبان شما ارزش می‌ دهد را در سایت‌ تان منتشر کنید. نه گوگل و نه کاربران هیچ توجهی به محتوای بی‌ کیفیت و ضعیف ندارند.

پیشنهاد مطالعه :

طراحی سایت چیست؟

نکات طراحی سایت کاربر پسند

پنج راز سئو سایت فروشگاهی

مهمترین ترند های سئو در سال 2020-طراحی سایت

برای طراحی سایت بر پایه سئو 2020 همین حالا اقدام کنید !

اگر می خواهید در صدر سایت های رقیبان خود قرار بگیرید و بهترین سایت پر مخاطب باشید می توانید سئو سایت را به شرکت اهورا وب بسپارید.

شرکت اهورا وب در نظر دارد که با در نظر گرفتن بهترین الگوریتم ها سئو 2020 بهترین سئو سایت پیشرفته را برای شما پیاده سازی کنند تا بتوانید مخاطبان زیادی را جذب نمایید و ترافیک سایت را روز به روز افزایش دهید هرچقدر سئو سایت پیشرفته باشد می توانید در بین رقبا پیشرفته ترین سایت دیده شوید.

پس در زمینه ی سئو سایت و طراحی سایت فروشگاهی ، خدماتی و هر نوع سایت دیگری با ما حتما در ارتباط باشید.

Post A Comment