منو اهورا وب

مهمترین مزایای تبلیغات گوگلی

تبلیغات گوگلی مزایای زیادی برای دیده شدن ما ، سایت ما ، محصولات ما و … دارد. به خاطر افزایش سفارش طراحی سایت خب مسلما نیاز به بازاریابی اینترنتی وب سایت ها هم زیاد شده است. بنابراین اگر قصد پیشرفت داریم تبلیغات گوگلی بسیار ضروری است . یک راز موفقیت در هر کسب و کاری تبلیغات است. هدف از تبلیغات گوگلی رونق بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش مشتریان و فروش بیشتر شماست.
مزایای تبلیغات گوگلی

در این بخش از سایت سیب رنک برخی از مهمترین مزایای تبلیغات گوگلی را برایتان بیان میکنیم. امیدواریم استفاده لازم را از این مطالب ببرید.
مزایای تبلیغات گوگلی

۱- مزایای تبلیغات گوگلی : هزینه کمتر نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی

یکی از مزایای تبلیغات گوگلی هزینه کمتر تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، مجلات ، راهنمای همشهری و…) می باشد.

مثلا شما باید برای درج یک آگهی کوچک در یک روز در بخش نیازمندی های روزنامه ایکس ۱۰ هزار تومان پول بدهید. در صورتی که ممکن است در آن روز از مشتریان شما کسی آگهی را مطالعه نکند. اما در تبلیغ در گوگل شما تا زمانی که بر روی آگهی شما کلیک نشده است نباید پولی بدهید. پس مطمین هستید که آگهی تان مشاهده شده است.

۲- مزایای تبلیغات گوگل هدفمند بودن تبلیغات گوگلی :

تبلیغات گوگلی نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی هدفمند است. در این نوع تبلیغات شما هزینه بدون بازگشت و الکی نمی دهید. شما برای نمایش آگهی خود در گوگل پولی پرداخت نمی کنید بلکه همانطور که در مثال گذشته گفته شد شما زمانی برای آگهی خود در گوگل پول پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک شده باشد.

۳- مزایای تبلیغات گوگلی : مشتریان واقعی با تبلیغ در گوگل

همچنین همه برای تنوع روی اگهی شما کلیک نمیکنند . بلکه هر شخص هنگام نمایش تبلیغات گوگلی زمانی کلیک میکند که ۱۰۰% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما باشد و خب این بسیار خوب است. پس پول شما هدر نمی رود. بک لینک چیست ؟

۴- مزایای تبلیغات گوگلی مشتریان جهانی با تبلیغات گوگلی :

تبلیغ در گوگل برای شما مشتری جهانی درست میکند. چرا که تبلیغات گوگلی می تواند در هر کشوری که مورد نظر شماست نمایش داده شود. خب این هم یک سود دیگر تبلیغات در گوگل است.

۵- افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل :

خب مسلما افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل موجب مداومت در سفارش تبلیغات گوگلی می گردد.

۶- مزایای تبلیغات گوگلی افزایش جستجوی مشتریان در گوگل

باور کنید شاید انقدری که افراد جدیدا در اینترنت و گوگل می روند دیگر به بنر ها ، روزنامه ها و … توجه نمی کنند. در حال حاضر مشتریان شما بیشتر از هر وقت دیگری از اینترنت و جتسجوی در گوگل استفاده می کنند. بر اساس جدید ترین آمار سایت رسمی Internet World State کشور ایران با داشتن حدود ۳۵ میلیون نفر کاربر در میان کشورهای خاورمیانه در رتبه اول تعداد کاربران اینترنتی قرار دارد و بسیار از گوگل استفاده می کنند.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.