منو اهورا وب

مهم ترین کاربرد تبلیغات گوگلی

مهم ترین کاربرد تبلیغات گوگلی چیست ؟

آیا در مورد فواید تبلیغات گوگلی دچار تردید شده اید؟ ما مهم ترین کاربرد تبلیغات گوگلی را برای شما در زیر ذکر میکنیم :

نتیجه گیری سریع

 تبلیغات گوگلی برخلاف روشهای معمول برای تبلیغ کسب و کارها مانند درج آگهی در روزنامه ها ، پخش تراکت ، ارسال پیامک و ایمیل ، نصب بیلبورد و… که مستلزم پرداخت هزینه های زیادی می باشد و دریافت بازخورد از طریق این روشها نیازمند شانس و صبر زیادی بوده ، از طریق تبلیغ در گوگل می توانید خدمات خود را به هزاران کاربر هدفی که در جستجوی خدمات و محصولات شما می باشند معرفی نمایید. در واقع در این روش ، برخلاف روش های معمول تبلیغاتی که در اکثر اوقات بازخورد مناسبی ندارند ، کاربر هدف در جستجوی شما خواهد بود.

نتایج قابل محاسبه و تحلیل

با استفاده از گزارشات تبلیغات گوگلی ، می توانید تبلیغات خود را تحلیل و بهینه سازی نمایید. در این روش عملکرد تبلیغ شما کاملأ تحت کنترل ، قابل محاسبه و بررسی خواهد بود. به عنوان مثال از طریق تبلیغ در گوگل می توانید گزارشاتی از قبیل:

تعداد کلیک بر روی تبلیغ
تعداد نمایش تبلیغ
عبارات جستجو شده توسط کاربران
هزینه پرداختی به ازای هر کلیک
موقعیت جغرافیایی کاربران
سن و جنسیت کاربران
تعداد نمایش در ساعات مختلف روز
و… را دریافت و بررسی کنید و با استفاده از این داده ها ، تبلیغ خود را جهت دریافت بازخورد بهتر ، بهینه سازی و مدیریت نمایید.

بهینه سازی پیشرفته

با استفاده از ابزارهای و قابلیت های تبلیغات گوگلی می توانید هزینه های پرداختی را بررسی و کنترل نمایید و در مورد مقرون به صرفه بودن هزینه های پرداختی تصمیمات متنوعی داشته باشید و بهترین استراتژی را برای کسب درآمد بیشتر انتخاب نمایید.

هدف گیری حرفه ای

با استفاده از تبلیغات گوگلی ، برخلاف تبلیغ به سایر روشهای معمول ، می توانید تبلیغ خود را تنها به کاربرانی که برای دریافت سرویس یا محصول شما اعلام نیاز کرده اند نمایش دهید. روال کلی این نوع تبلیغ بدین صورت است که شما کلمات مرتبط با حوزه کاری خود را به عنوان کلیدواژه برای تبلیغ خود انتخاب کرده و کاربران با جستجوی این کلمات ، تبلیغ شما را در نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهند کرد.

اگر تصور شما براین است که کاربران با استفاده از گوگل ، بدنبال شما نخواهند بود ، تنها به ابن نکته توجه کنید که 95 درصد کسب و کارهای بزرگ دنیا در صفحه اول گوگل قرار دارند و شما با استفاده از تبلیغات گوگلی ، در میان این کسب و کارها به کاربران معرفی خواهید شد.

زمینه ای برای رقابت با برندهای معتبر

اگر کسب و کار نوپایی را راه اندازی کرده اید و احساس می کنید امکان رقابت با برندها و رقیب های شناخته شده خود را ندارید ، تبلیغات گوگلی برای شما فراهم شده است. با استفاده از تبلیغ در گوگل  و صرف هزینه بسیار اندک نسبت به رقبای معروف خود ، می توانید حتی برای چند ساعت در طول روز در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گرفته ، هزاران کاربر را با کسب و کار خود آشنا کنید و تأثیر آن را بر روی کسب درآمد خود احساس نمایید.

مطالب مرتبط سئو یا گوگل ادوردز

با استفاده از امکانات تبلیغ در گوگل  ، استراتژی تبلیغاتی خود را تغییر دهید و به جای صرف وقت و هزینه بسیار جهت یافتن مشتری های جدید ، اجازه دهید کاربران در جستجوی شما باشند. تبلیغ در گوگل یک روش تبلیغاتی آنلاین است و تمامی قابلیت های ممکن برای بهینه بودن تبلیغ شما درتنظیمات آن تعبیه شده است.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی مهم ترین کاربرد تبلیغات گوگلی میتوانید با شرکت اهورا وب در ارتباط باشید تا بهترین بازخورد را از تبلیغات گوگلی خود داشته باشید و برای برقراری ارتباط کافیست از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید :

فاطمی – خیابان دوم یوسف آباد – پلاک 9 – واحد 10
تلفن : 88396574
تلفن همراه : 09127900796
ایمیل : [email protected]

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.