منو اهورا وب

نکاتی برای طراحی سایت فروشگاهی

نکاتی برای طراحی سایت فروشگاهی

نکاتی برای طراحی سایت فروشگاهی هست که بدانیم تا یک سایت فروشگاهی موفقی برای خود یا برای مشتری که برای طراحی سایت به ما مراجعه کرده بسازیم.

اگر یک سری نکات ریز را در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی و یا درشت را ندانیم و یا بدانیم و رعایت نکنیم دیگر هیچ مشتری به شما برای سپردن سایتش به شما اعتماد نمی کند و افرادی که برای خرید به سمت فروشگاه اینترنتی می روند را از خرید اینترنتی زده می کنید چون فرض کنید چند بار موقع خرید به مشکل بخوره خب اون فرد دیگه به سمت خرید اینترنتی نمیاد چون افرادی که از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنند به دنبال راحتی و آسایش در خرید هستند و اگر دو سه بار در خرید اینترنتی به مشکل بخوره دیگه به سمت خرید اینترنتی و فروشگاه اینترنتی نمی آید .

نکاتی برای طراحی سایت فروشگاهی :

1 – به طرز کلی می توانیم بگوییم که فروشگاه اینترنتی با فروشگاه فیزیکی هیچ فرقی ندارد . یعنی این که شما همان قدر که باید در فروشگاه فیزیکی به مشتریان خود اهمیت می دهید در فروشگاه اینترنتی هم باید همین گونه باشد .

 

2 – سایت فروشگاه اینترنتی باید سرعت سایت بالایی داشته باشد تا کاربر از انتخاب کالا یا خدمت تا رسیدن به درگاه بانکی خسته نشود.

 

3 – اگر سرعت رسیدن به درگاه کم باشد کاربر از خرید منصرف می گردد فرض کنید موقع پرداخت سرعت درگاه کم بشود مسلما کاربر از خرید منصرف می شود .

 

4 – در طراحی سایت فروشگاهی در قدم اول امنیت فروشگاه اینترنتی بسیار اهمیت دارد به این دلیل که هم کاربر به شما اعتماد کند و هم امنیت حساب ها ی کاربران تضمین شده باشد که نه شما به دردسر بیفتید نه کاربران شما  .

 

5 – اگر برای طراحی سایت فروشگاهی خود هزینه لازم و کافی را نکنید برای شما هیچ سودی عاید نمی شود به این دلیل که اگر فروشگاه اینترنتی شما کیفیت لازم را نداشته باشد کاربر رقبا نمی کند از شما چیزی بخرد  .

 

6 – درطراحی سایت فروشگاه اینترنتی هم باید مسائل امنیتی را در نظر بگیرید به این دلیل که سارقان اینترنتی بسیار ماهر و باهوش  هستند. حتما باید از SSL استفاده کنید .

 

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو  و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment