منو اهورا وب

نکاتی که در طراحی سایت باید رعایت کرد

نکاتی که در طراحی سایت باید رعایت کرد

هدف

تفکر درباره هدف ایجاد یک سایت از مهترین نکات قبل از ایجاد سایت میباشد و اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که “هدف من از طراحی سایت چیست “.جواب سوال باید برای خودتان واضح باشد،اگر مغازه ای دارید و یا خرده فروش هستید هدف شما فروش محصولاتتان است.

دامین

همه سایت ها باید قبل از ورود به دنیای اینترنت و سایت، نام دامین داشته باشند. اگر شما برای ترویج و تبلیغ کسب و کار خود بودجه تبلیغاتی در نظر گرفته اید، راهی سود آور وجود دارد، آن هم این است که قبل از طراحی سایت، دامنه ای انتخاب کنید که نزدیک به نام کسب و کار شما است، تا کاربران به محض دیدن نام دامین شما، دریابند که کار شما چیست و چه خدماتی ارائه میدهید. اما اگر بودجه کافی ندارید سود آورترین راه این است که نام دامینی انتخاب کنید که یک کلمه کلیدی را شامل شود. در این صورت وقتی مردم عبارت و کلمه خاصی را جستجو میکنند احتمال این که سایت شما نیز جزو نتایج جستجو باشد، بیشتر خواهد بود. از نامی استفاده کنید که با زمینه و اهداف کاری شما متناسب باشد.

استاندارد طراحی سایت

استفاده از استاندار رایج جهان در طراحی به شما کمک میکند تا اطلاعات و مطالب شما با ساختاری درست در تمام مرورگرها بارگذاری شده و نمایش داده شوند و یا سایت شما سریعتر در موتور های جستجو بررسی و ایندکس شوند. در ابتدای طراحی سایت خود این نکته را مدنظر قرار دهید که هنوز هم در ایران بسیاری از افراد از اکسپلورر 6 استفاده میکنند ، گرچه این نسخه بسیار کم در دنیا استفاده میشود و در حال حاضر با روی کار آمدن مرورگر های سریع مثل فایرفاکس و کروم هنوز هم در کشورمان از اکسپلورر 6 استفاده میشود و شما باید این مرورگر را هم برای بارگذاری سایتتان مدنظر قرار دهید.

تماس با اهوراوب

اگر تصمیم به طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار خود گرفتید, پیش از شروع با گروه طراحی سایت اهوراوب تماس بگیرید تا با نحوه کار دقیق تر و بهتر آشنا شوید. برای طراحی انواع سایت میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده آخر سایت با اهوراوب تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:
تبلیغات گوگل برای سایت
طراحی سایت خبری

 

Post A Comment