منو اهورا وب

نکات انکار ناپذیر طراحی سایت

نکات انکار ناپذیر طراحی سایت
می دانیم که در طراحی سایت باید از گرافیک زیبا و مرتبط با موضوع سایت توجه کرد زیرا انجام اینکار می تواند توجه افراد را جلب کند و بازدیدکنندگان را در سایت نگه دارد.در این قسمت از مقالات طراحی سایت می خواهیم به چند نکته انکار ناپذیر در طراحی سایت بپردازیم .در زیر به بیان نکاتی که اجرای آن در طراحی سایت ضروری است می پردازیم.
√ بارها گفته ایم که انتخاب سایز و رنگ فونت در طراحی سایت بسیار موثر است.اندازه فونت ها نباید از 10 کوچکتر باشد اما این مقدار بیشتر به نوع فونت مورد استفاده شما دارد،همچنین از فونتهای استاندارد کامپیوتر و کدهای HTML نویسی استفاده کنید.
√ با آنکه استفاده از نمایشگرهای بزرگ رونق پیدا کرده اما هنوز بیشتر افراد از کامپیوترهای کوچک،لپ تاب،تبلت و تلفن ها استفاده می کنند بنابراین در انتخاب قالب بهتر است از قالب 800 * 600 استفاده کنید تا افراد بتوانند با استفاده از گوشی های هوشمند از سایت شما بازدید کنند.
√ همانطور که در سایر مقالات گفته شد سعی کنید از جلوه های ظاهری زیبا استفاده کنید و در سایت خود مقالات مفید قرار دهید تا موتورهای جستجو سایت شما را سایت مفیدی شناسایی کنند.

برای اینکه کاربران را راحتتر به صفحات دیگر سایت منتقل کنیم،بهتر است از نوار مسیریابی استفاده کنید.برای اینکار می توانید از مراحل زیر استفاده کنید:
– در هنگام طراحی سایت ، عناصری که می توان بر روی آن ها کلیک کرد را از عناصری که این قابلیت را ندارند، متمایز کنید. از گرافیک یکسان برای این عناصر استفاده نکنید
– همیشه نوار مسیریابی سایت را در یک نقطه ثابت قرار دهید و جایش را در صفحات دیگر عوض نکنید.

نکته ی مهم در طراحی وب سایت رعایت سادگی می باشد زیرا زیبایی در عین سادگی تنها کلید و الگویی است که می تواند شما را در این مسیر با موفقیت به نقطه پایان برساند.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.