منو اهورا وب

نکات تبلیغات گوگلی

نکات تبلیغات گوگلی که نباید از دست بدهید

 

نکات تبلیغات گوگلی : مشخص کردن یک استراتژی

مثلا شرکت شما در زمینه اجاره خانه بصورت روزانه فعالیت دارد ، شما نیاز به یک متن تبلیغاتی مناسب دارید. این امکان وجود دارد پس از ورود هر کاربر به سایت شما از طریق کلیک بر تبلیغ، از طریق سرویس conversion تعداد ورودیها را پیگیری و بررسی نمایید. داشتن این نوع استراتژی ساده، شما را برای مدیریت کلمات کلیدی و هزینه کلیکها کمک خواهد کرد.

نکات تبلیغات گوگلی : تنظیمات مناسب هنگام فعالسازی تبلیغ

مثلا حیطه کاری شما فروش لوازم خانه است. شما میتوانید یک کمپین برای تلویزیون ها ایجاد نمایید و یک کمپین برای ماشین لباسشویی ها، برای هر کدام از آن ها بودجه روزانه در نظر بگیرید و متن تبلیغ جداگانه و مخصوص آن محصول را ایجاد نمایید و هر کدام از آن ها را صفحه مخصوص همان محصول هدایت نمایید.

نکات تبلیغات گوگلی : انتخاب کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی ستون فقرات تبلیغ در گوگل است. قرار دادن کلمات کلیدی بسیار محدود نیز نمایش تبلیغ را بسیار کاهش خواهد داد.
برای انتخاب کلمات کلیدی بهترین کار این است که به این فکر کنید که اگر مشتری شما دنبال محصول شما باشد چه جیزی را جستجو خواهد کرد.

نکات تبلیغات گوگلی : انتخاب مناسب حالت کلمات کلیدی

اگرشما مشتری جدید ادوردز هستید و به تازگی کمپینهای خود را ایجاد کرده اید شانس این را دارید که تمام کلمات کلیدی خود را بصورت Broad وارد نمایید. این بدین معنی است که گوگل تبلیغ شما را با سرچ کلمات کلیدتان نمایش میدهد و علاوه بر آن با سرچ کلمات مشابه نیز تبلیغ نمایش خواهد داشت. مثلا اگر کلمه کلیدی شما خرید دامنه باشد تبلیغ گوگلی با سرچ کلمه خرید دامنه نمایش خواهد داشت و همچنین با سرچ کلمه خرید دامین.

 

این موارد به شما کمک خواهد کرد که تبلیغ خود را در کمترین زمان ممکن مدیریت نمایید. اما اگر در مدیریت تبلیغ خود با مشکل مواجه هستید با تیم تبلیغات گوگلی اهوراوب تماس بگیرید

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.