منو اهورا وب

نکات طراحی سایت کاربر پسند

طراحی سایت کاربر پسند پایان راه نیست

با نکات طراحی سایت کاربر پسند آشنا شوید تا بتوانید ترافیک وب سایت خود را به راحتی بالا ببرید اما به این معنی نیست که طراحی سایت را به صورت حرفه ای انجام دادید و کار تمام است بلکه طراحی سایت کاربر سپند پایان راه برای شما نمی باشد بلکه برای شما به معنای شروع فعالیت در فضای اینترنت می باشد که در این راه هدف شما نیز مهم است قبل از طراحی سایت بهتر است که هدف خود را مشخص کنید تا قدم به قدم پیش بروید و در هر قدم پیشرفت کار خود را ببینید. هر کسی که طراحی سایت را انجام می دهد به دنبال ترافیک برای وب سایت خود می باشد و می خواهد کاربران بیشتری را برای خود جذب اما چرا این هدف را دنبال می کنند؟

یک کلام درآمد بیشتر! با وجود دنیای بازاریابی آنلاین در اینترنت می توان گفت بهترین نوع بازاریابی، بازاریابی آنلاین می باشد برای این کار شما می توانید برای خود یک وب سایت طراحی کنید اما خب برای این که وب سایت شما در دید کاربران قرار گیرد شما باید یک طراحی سایت کاربر پسند برای خود داشته باشید. تا در زمان جستجو کاربر شما در لیست اول نتایج صفحه گوگل بالا بیایید و کاربران شما را پیدا کنند. وب سایت هایی در این رقابت به موفقیت دست پیدا می کنند که اصول و نکات طراحی سایت را به خوبی رعایت کنند.

نکات طراحی سایت کاربر پسند - سئو

در زمان طراحی سایت امکان جستجو را برای کاربر قرار دهید

نکات طراحی سایت کاربرد پسند را بهتر است یاد بگیرید تا در زمان طراحی سایت برای خود به مشکلی بر نخورید و در کمترین زمان نتیجه ی لازمه را از وب سایت خود دریافت کنید. اول هر چیز در زمان طراحی سایت این نکته را به یاد داشته باشید که باید یک وب سایت طراحی کنید که برای کاربرد قابل فهم باشد از منوهای ساده برای وب سایت خود استفاده کنید کع قابل فهم می باشد. منو اصلی سایت باید در دید کاربران قرار گیرد و دیگر قسمت های سایت مجزا باشد.

از اسم های نامفهوم برای منوهای خود استفاده نکنید زیرا باعث می شود کاربر گیج شود. بهترین کاری که در زمان طراحی سایت می توانید انجام دهید این می باشد که برگه های مهم وب سایت خود را در بالاترین سطح منوها قرار دهید. وقتی از جستجو صحبت می کنیم یعنی شما باید امکانی به کاربرد بدهید که به راحتی بتواند در وب سایت شما جستجو کند. قرار دادن بخش جستجو به کاربر کمک می کند تا به اطلاعاتی که در سایت وجود دارد راحت تر دسترسی پیدا کند و خیلی سریع به اطلاعات هدف خود دسترسی پیدا کند.

در همین رابطه بخوانید:

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت پزشکی

نکات طراحی سایت کاربر پسند - طراحی سایت

متن وب سایت شما باید خوانا باشد

یکی دیگر نکات طراحی سایت کاربر پسند قرار دادن متن های خوانا درون وب سایت می باشد.  طبق آماری که به دست آمده است کاربران محتوای وب سایت شما را به طور کامل مطالعه نمی کنند و فقط یک نگاه سرسری به آن می اندازند به همین علت باید باید به نمایش متن خود توجه ویژه ای داشته باشید. از فونت هایی استفاده کنید که می تواند در جذب کاربر نقش موثری را ایفا کند.

نکته ی مهم متن خوانا بودن آن است اگر سعی کنید از یک فونت نامناسب برای وب سایت خود استفاده کنید امکان دارد کاربر سایت شما ترک کند و این ضرر شما خواهد بود شما باید با متن ها و فونت های جذاب کاربر را در وب سایت خود نگه دارید تا برای وب سایت شما ترافیک بالایی به دست آید. طراحی سایت کاربر پسند یکی از راه هایی می باشد که شما می توانید به کمک آن کاربر را در وب سایت خود نگه دارید.

نکات طراحی سایت کاربر پسند - اهورا وب

سرعت بارگذاری وب سایت خود را بهینه کنید

از مهمترین نکات طراحی سایت کاربر پسند این می باشد که بهتر است سرعت وب سایت خود را بالا ببرید. فرض کنید کاربر با جستجو کلمات کلیدی وب سایت شما، وب سایت شما برای او بالا آمد کاربر بر روی آن کلیک می کند و منتظر بارگذاری وب سایت شما می شود فکر می کنید کاربر چقدر زمان می گذارد تا وب سایت شما باز شود اگر سرعت بارگذاری سایت خود را بالا نبرید کاربر به سراغ رقیبان شما خواهد رفت.

هر کاربر طبق آمار به دست آمده تنها ۳ ثانیه صبر می کند تا وب سایت شما بارگذاری شود اگر وب سایت شما در این زمان بارگذاری شد که هیچ اما اگر باز نشد کاربر دیگر از وب سایت شما برای رفع نیازهای خود استفاده نمی کند. هر چقدر زمان بارگذاری وب سایت خود را پایین تر آورید سایت کاربر پسندی خواهید داشت و بازدید وب سایت شما بالا خواهد رفت.

نکات طراحی سایت کاربر پسند - تبلیغات گوگلی

قابلیت کامنت گذاری در زمان طراحی سایت

یکی از دیگر نکات طراحی سایت کاربر پسند قابلیت کامنت بگذاری می باشد. قستمی را در وب سایت خود در نظر بگیرید که کاربران از طریق آن نظرات خود را ابراز کنند. این باعث می شود که کاربران دیگر از این نظرات استفاده کنند و به راحتی به شما اعتماد کنند.

طراحی سایت کاربر پسند با اهوراوب

تیم حرفه ای اوهوراوب از نکات طراحی سایت کاربر پسند به خوبی مطلع می باشد و برای شما یک طراحی سایت حرفه ای انجام می دهند. شرکت اهورا وب در تلاش است با رعایت نکات در طراحی سایت برای شما یک وب سایت حرفه ای طراحی کند برای این کار کافیست با ما در تماس باشید. شرکت ما خدمات طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگلی و… را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید تا باهم در ارتباط باشیم.

Post A Comment