منو اهورا وب

نکته ای در تبلیغات گوگلی

نکته ای در تبلیغات گوگلی که هرگز نباید فراموش کنید !

پیش از پرداخت صحبت در خصوص این نکته مهم ، اجازه بدهید با مثالی مقصود خود را بهتر توجیه کنیم ؛ یکی از مشتریان گرامی از ما تبلیغات در گوگل ادوردز را درخاست نمود. هدف این مشتری این بوده که کاربران پس از دیدن تبلیغ وارد سایت شده و با او تماس بگیرند و او به صورت تلفنی ورودی‌ ها را تبدیل به مشتری نماید.

تا اینجا قضیه ایرادی ندارد ، ولی ایراد کار در این بود که او قبل از اقدام به تبلیغات گوگلی شماره تماس خود را در سایت به خوبی معرفی نکرده بود. به او گفتم که اگر هدفش این است که ورودی‌ های سایت با او تماس بگیرند، باید حتما شماره تماس خود را به بهترین شکل در سایت معرفی کند. حتی تاکید کردم حتی داشتن صفحه ای جداگانه به عنوان تماس با ما یا گذاشتن شماره تماس با فونت کوچک در انتها سایت هم کافی نیست و ممکن است کاربران این قسمت‌ ها را نبینند.

در این صورت چه اتفاقی می‌ افتد؟ کاربران هیچ راه ارتباطی مناسبی با شما پیدا نمی‌ کنند و ناامیدانه از سایت شما خارج می‌ شوند. و این مسئله شما را هم نا‌ امید خواهد کرد، زیرا بابت آن ورودی هزینه کرده‌ اید ولی هیچ خبری از تماس نیست.

بنابراین؛ لازم است راه‌ های ارتباطی با خود را تا جای ممکن در اختیار کاربران سایت قرار دهید. اگر کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام دارید حتما آن را معرفی کنید. اگر پشتیبانی آنلاین دارید، از نرم‌ افزار های گفتگوی آنلاین استفاده کنید و اگر هدفتان این است که ورودی‌ های سایت فرم درخواست مشاوره شما در سایت را پر کنند، این فرم را به سادگی در اختیار آن‌ ها قرار بدهید.

 

برای این که یک تبلیغات گوگلی موفق و تضمینی داشته باشید ، اهوراوب آماده همکاری با شماست.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.