منو اهورا وب

نیاز به تبلیغات گوگلی دارید؟

نیاز به تبلیغات گوگلی دارید؟

گوگل تبلیغاتی را که در نتایج جستجو در google.com ظاهر میشود با استفاده از Google AdWords یا تبلیغات که در وبسایتهای دیگر از طریق شبکه های نمایشی و برنامه AdSense Google ظاهر میشود، ارائه میدهد.

خب فایده اش چست؟

تبلیغات Google یک استراتژی بازاریابی عالی برای صاحبان کسب و کار های کوچک است. شما میتوانید یک آگهی برای کسب و کار خود را به افرادی بسیاری که در جستجوی خدمات کسب و کار شما در آن لحظه و در منطقه شما هستند را نشان میدهد.

این نوع هدف گیری بیشتر برای صاحبان کسب و کار کوچک است که میخواهند در Google تبلیغ کنند.

چه جوری کار میکند؟

کسب وکارهایی که میخواهند در گوگل ادوردز تبلیغ کنند، میتوانند با استفاده از کلید واژه ها تبلیغات مرتبطی درست کنند تا مردمی که از موتورهای جستجوی گوگل استفاده میکنند آن ها را ببینند.
وقتی کلید واژه های بخاطر چیزی جستجو میشوند گوگل تبلیغات شما را نشان میدهد. وقتی کلید واژه های شما را کلیک میکنند گوگل آنها را مستقیما به سایت شما منتقل میکند.

تبلیغ در گوگل بهتر است یا سئو ؟

خوب همانطور که می دانید در تبلیغات در گوگل شما در مدت زمان 15 دقیقه با کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار خواهید گرفت در صورتی که در بهینه سازی سایت یا سئو به این شکل نمیباشد و برای سئو کردن یک کلمه کلیدی نیاز بمدت زمان 3 تا 6 ماهه می‌ باشد، از دیگر نکات مثبت تبلیغات کلیکی گوگل این سایت که نتایج تبلیغات گوگلی در بالای سرچ اصلی گوگل یا بعبارت دیگر در بالای نتایج سئو شده گوگل قرار می گیرد که این یک مزیت بزرگ بحساب می‌ آید.

اگر نیاز به تبلیغات گوگلی دارید کافیست از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با اهوراوب تماس بگیرید.

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.