هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در مقایسه با راه اندازی مغازه

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در مقایسه با راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی بسیار کمتر است . طراحی سایت برای کسب و کار شما به مانند این است که شما یک مغازه خریده اید و می خواهید یک ویترین زیبا برایش بچینید . طراحی سایت برای شما مانند یک ویترین بسیار مجلل است که هر رهگدزی را به سمت مغازه شما جذب می کند و هر جا صحبتی درباره ی موضوع کسب و کار شما باشد از شما یاد می کند و کسب و کار شما را به چند نفر دیگر هم معرفی می کند . البته این امر مستلزم این است که شما طراحی سایت کسب و کار خود را به دست افرادی کار دان و حرفه ای بدهید .

برای طراحی سایت خود کافی است فکر کنید که می خواهید ویترین مغاره ی خود را بچینید ، باید ویترین خود را دست یک طراح داخلی حرفه ای بدهید که ویترین شما زیبا و میخ کوب کننده باشد . برای طراحی سایت هم همین طور هست شما باید برای انتخاب شرکتی که برای شما طراحی سایت را انجام میدهد بسیار دقت کنید . هیچ ارزانی بی علت نیست !

هزینه طراحی سایت چند است

هزینه طراحی سایت بیشتر است یا هزینه دکوراسیون ویترین ؟

موضوع دیگری که می خواهم به شما بگویم این است که : شما فرض کنید یک فروشگاه و یا یک مغازه فیزیکی دارید و می خواهید یک طراح دکوراسیون برای چیدمان ویترین خود بیاورید . اول از همه این که یک طراح دکوراسیون هزینه بسیار زیادی برای طراحی ویترین از شما می گیرد . و مورد دوم هزینه وسایلی است که برای طراحی دکوراسیون ویترین خود باید خرج کنید .

این همه هزینه برای طراحی دکوراسیون ویترین مغازه که فقط یک سری افراد یک منطقه مغازه و یا فروشگاه شما را می بینند .حالا شما می توانید با نصف
این هزینه هایی که برای تزئین ویترین مغازه ی خود کرده اید برای طراحی سایت برای کسب و کار تان هزینه کنید .

یکی از فواید و مزایای طراحی سایت این است که شما می تواند با سئو سازی حرفه ای و طراحی سایت حرفه ای محصولات خودتان را بدون محدودیت به هر کجا که می خواهید بفروشید هر شهری در ایران و حتی در خارج از کشور !

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment