منو اهورا وب

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در مقایسه با راه اندازی مغازه

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در مقایسه با راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی بسیار کمتر است . طراحی سایت برای کسب و کار شما به مانند این است که شما یک مغازه خریده اید و می خواهید یک ویترین زیبا برایش بچینید . طراحی سایت برای شما مانند یک ویترین بسیار مجلل است که هر رهگدزی را به سمت مغازه شما جذب می کند و هر جا صحبتی درباره ی موضوع کسب و کار شما باشد از شما یاد می کند و کسب و کار شما را به چند نفر دیگر هم معرفی می کند . البته این امر مستلزم این است که شما طراحی سایت کسب و کار خود را به دست افرادی کار دان و حرفه ای بدهید .

برای طراحی سایت خود کافی است فکر کنید که می خواهید ویترین مغاره ی خود را بچینید ، باید ویترین خود را دست یک طراح داخلی حرفه ای بدهید که ویترین شما زیبا و میخ کوب کننده باشد . برای طراحی سایت هم همین طور هست شما باید برای انتخاب شرکتی که برای شما طراحی سایت را انجام میدهد بسیار دقت کنید . هیچ ارزانی بی علت نیست !

هزینه طراحی سایت چند است

هزینه طراحی سایت بیشتر است یا هزینه دکوراسیون ویترین ؟

موضوع دیگری که می خواهم به شما بگویم این است که : شما فرض کنید یک فروشگاه و یا یک مغازه فیزیکی دارید و می خواهید یک طراح دکوراسیون برای چیدمان ویترین خود بیاورید . اول از همه این که یک طراح دکوراسیون هزینه بسیار زیادی برای طراحی ویترین از شما می گیرد . و مورد دوم هزینه وسایلی است که برای طراحی دکوراسیون ویترین خود باید خرج کنید .

این همه هزینه برای طراحی دکوراسیون ویترین مغازه که فقط یک سری افراد یک منطقه مغازه و یا فروشگاه شما را می بینند .حالا شما می توانید با نصف
این هزینه هایی که برای تزئین ویترین مغازه ی خود کرده اید برای طراحی سایت برای کسب و کار تان هزینه کنید .

یکی از فواید و مزایای طراحی سایت این است که شما می تواند با سئو سازی حرفه ای و طراحی سایت حرفه ای محصولات خودتان را بدون محدودیت به هر کجا که می خواهید بفروشید هر شهری در ایران و حتی در خارج از کشور !

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.