منو اهورا وب

ویژگی های جدید تبلیغات گوگلی

ویژگی های جدید تبلیغات گوگلی که از آن ها بی خبرید!

رابط جدید کاربری گوگل ادوردز در دسترس همه قرار نگرفته و در یک سال گذشته بصورت آزمایشی در اختیار عده‌ ای از بازاریابان قرار گرفته است. گوگل تصمیم دارد رابط کاربری جدید ادوردز را تا آخر سال در اختیار همه قرار دهد.

بیشتر افرادی که به رابط کاربری جدید گوگل دسترسی دارند، بصورت مداوم در حال جا‌به‌ جایی بین این دو رابط هستند. مطمئناً عادت کردن به رابط کاربری جدید، نیاز به زمان دارد، اما ویژگی‌ ها و امکانات جدیدی که در رابط کاربری جدید وجود دارد می‌ تواند بازاریابان را به کار کردن با خود تشویق کند. در ادامه با امکانات جدید موجود در رابط کاربری جدید گوگل ادوردز آشنا خواهیم شد.

ویژگی های جدید تبلیغات گوگلی : آپلود میزان تراکنش‌ های فروشگاه

فروشندگان آنلاین می‌ توانند به‌ طور مستقیم یا از طریق یک نرم‌افزار واسط ، تراکنش‌ های فروشگاه خود را به گوگل ادوردز انتقال دهند. زمان دقیق آمدن این ویژگی هنوز معلوم نیست، اما در رابط کاربری جدید شاهد حضور این ویژگی هم خواهیم بود.

ویژگی های جدید تبلیغات گوگلی : عملکرد صفحه فرود

در رابط کاربری جدید گوگل ادوردز، تبلیغ‌ کنندگان قادرند آمار و عملکرد بخش‌ های مختلف صفحه فرود خود را در یک جا مشاهده کنند. صفحه فرود جدید شبیه به صفحات تبلیغات و کلمات کلیدی خواهد بود و به تبلیغ‌ کنندگان کمک می کند عملکرد تبلیغ و تجربه کاربری خود را بهبود بخشند . این قابلیت، به احتمال زیاد تا اواخر امسال در رابط کاربری جدید اضافه می‌ شود.

ویژگی های جدید تبلیغات گوگلی : مخاطبان در بازار سفارشی

گوگل سرویس In-market Audiences را که می‌ تواند بر اساس وب‌ سایت تبلیغ‌ کننده، عملکرد تبلیغاتی و اهداف کسب و کار باشد، راه‌ اندازی خواهد کرد. این قابلیت پیشتر بر روی سرویس Display Network وجود داشت، و گوگل قصد دارد آن را بر روی Search Network راه‌ اندازی کند. این سرویس در حقیقت بر اساس جستجوی کاربران، قصد و نیت آن‌ ها را تشخیص می‌ دهد.

ویژگی های جدید تبلیغات گوگلی : افزونه‌های ارتقا

افزونه‌ های ارتقا به شما کمک می‌ کنند تا بتوانید برخی از پیشنهادات خاص خود را در نتایج جستجو، برجسته کنید. تنها راه دسترسی به افزونه ارتقا جدید، از طریق رابط کاربری جدید گوگل ادوردز است. با این امکان، تبلیغ خود را بادوام‌ تر خواهید کرد و میتوانید در قالب یک تبلیغ متنی به محصول، لینک کنید.

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.