منو اهورا وب

چرا باید از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم؟

چرا باید از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم؟ به چه کارمان می آید؟

در این مقاله قرار است بگوییم که چرا باید از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم؟ این ویژگی چه فوایدی دارد و چرا انقدر فراگیر شده است.

تبلیغات گوگلی با نام تبلیغات کلیکی ، گوگل ادورز و … هم شناخته میشود . یعنی تبلیغات در گوگل . یعنی وقتی کسی کلمه کلیدی متعلق به شما را سرچ کرد در صفحه اول نمایش داده شوید.

گوگل ادوردز، سیستمیست که گوگل برای کمک به شما در بازاریابی محصولات یا خدماتتان در موتور جستجوی گوگل و سایتهای وابسته به آن توسعه داده است. در روش تبلیغات گوگل ادوردز متن تبلیغ در نتایج گوگل برای کوئریهای مرتبط نشان داده میشود. این یک سیستم پرداخت به ازای کلیک ( PPC یا Pay-per-click) است. این موضوع بدین معنی است که شما میتوانید از طریق سرمایه گذاری و مزایده برای یک سری عبارات جایگاه تبلیغ را مشخص کنید و تنها زمانی هزینه پرداخت میکنید که کاربر بر روی تبلیغتان کلیک کرده باشد.
در گوگل ادوردز تبلیغ به شکل متن کوتاهی ظاهر میشود که در برگیرنده دو عنوان، توضیحات و لینک URL به سایت یا صفحه خاصی از سایت می باشد. تبلیغ جایی از صفحه نتایج دیده میشود که شما میخواهید. بعنوان مثال بالا یا پایین صفحه اول نتایج جستجوی گوگل.

معمولا تبلیغات در بالا و پایین نتایج جستجوی طبیعی ظاهر خواهد شد. شما میتوانید بر اساس مزایده خود، جایگاه تبلیغ را نیز مشخص کنید.

تحقیقات انجام شده می گوید که 87 درصد از کاربران صفحات بعدی جستجو را بررسی نمی‌ کنند. علاوه بر این هر چقدر تبلیغ شما جایگاه بالا تری داشته باشد بازدیدکنندگان بیشتری بخود جذب میکند و کاربران بیشتر از سایر تبلیغها بر روی آن کلیک میکنند.

 

پاسخ جامع و کاملی به سوال تبلیغات گوگل چیست ؟

 

گوگل تبلیغاتی را که در نتایج جستجو در google.com ظاهر میشود با کمک از Google AdWords یا تبلیغات که در وب سایت های دیگر از طریق شبکه های نمایشی و برنامه AdSense Google ظاهر میشود، ارائه میدهد.

تبلیغات Google یک استراتژی بازاریابی عالی برای صاحبان کسب و کار های کوچک می باشد. شما میتوانید یک آگهی برای کسب و کار خود را به افرادی بسیاری که در جستجوی خدمات کسب و کار شما در آن لحظه و در منطقه شما هستند را نشان میدهد. این نوع هدف گیری بیشتر  برای صاحبان کسب و کار کوچکیست که میخواهند در Google تبلیغ کنند.

 

چرا باید از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم؟

 

امکانات تبلیغات در گوگل

 

قرار گیری سایت شما در صفحه اول گوگل در کوتاه ترین زمان و بدون صرف وقت و هزینه بر روی سئوی سایت

شما میتوانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه مي پردازید که مشتری و بیننده تبليغات شما ، وارد وب سایت شما شود و به عبارتي روي لينك سايت شما كليك كند

قرار گرفتن سایت شما در رتبه اول جستجو های گوگل در کوتاه ترین زمان و با کم ترین و ارزانترین راه

آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایت های مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده میشود.

امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و مخصوص بینندگان داخل ایران

این آگهیها مخصوص مخاطبانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالا های شما هستند

هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر میگردد

سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل میباشد

ایجاد تعیین کشوری که تبلیغات در آن ها نمایش داده شود

ایجاد تعیین زبان هایی که تبلیغات برای آن ها نمایش داده شود

ایجاد تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.

ایجاد تعیین صفحه ای که بینندگان آن ها را رویت کنند

ایجاد نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود

سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان

امکان تعیین هزینه جهت هر کلیک

چرا باید از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم؟

 

تبلیغ در گوگل بهتر است یا سئو ؟

 

خوب همانطور که می دانید در تبلیغات گوگلی شما در مدت زمان 15 دقیقه با کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار خواهید گرفتاگر در بهینه سازی سایت یا سئو به این شکل نمیباشد و جهت سئو کردن یک کلمه کلیدی نیاز به مدت زمان 3 تا 6 ماهه می‌ باشد، از دیگر نکات مثبت تبلیغات کلیکی گوگل این سایت که نتایج تبلیغات گوگلی در بالای سرچ اصلی گوگل یا بعبارت دیگر در بالای نتایج سئو شده گوگل قرار می گیرد که این یک مزیت بزرگ به حساب می‌ آید که در چند روزه گذشته با آپدیتی که گوگل انجام داده تعداد تبلیغات در بالای پیچ گوگل به 4 عدد رسیده یعنی در شکلی که شما نفر اول در بخش سئو باشید باز در بالای سایت شما 4 سایت به نمایش در خواهد آمد که با این حساب سایت شما بعنوان نفر پنجم بازدید می‌ شود‌.

 

هزینه تبلیغات در گوگل

 

عوامل زیادی بر روی هزینه تبلیغات در گوگل تاثیر می‌ گذارند. از جمله این عوامل می‌ توان به میزان رقابت برای کلمه کلیدی، تعداد رقبایی که برای همان کلمه تبلیغات تهیه کرده اند، هزینه ای که رقبا بابت هر کلیک به گوگل می‌ دهند، میزان ارتباط محتوای سایت با کلمه کلیدی، میزان کلیک دریافتی از گوگل براساس تعداد کاربرانی که در معرض تبلیغ قرار داشته اند.

 

برای تبلیغات در گوگل از کجا شروع کنیم؟

 

اگر میخواهید از گوگل ادوردز استفاده کنید و نمیدانید از کجا باید شروع کنید، همین حالا با بخش تبلیغات ادوردز شرکت اهوراوب میتوانید تماس حاصل بفرمایید. اهوراوب به شکلی پیشرفته و وین سعی در بهبود خدما خود دارد و شما را برای رسیدن به هدف یاری خواهد کرد.

چرا باید از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم؟

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.