منو اهورا وب

چرا تبلیغات گوگلی ؟

چرا تبلیغات گوگلی می‌تواند در افزایش درآمدتان موثر باشد؟

گوگل ادوردز یک رسانه تبلیغاتی بکر در ایران است
به دلیل تحریم‌های موجود، استفاده از سیستم تبلیغات گوگلی کمی مشکل است و در نتیجه افراد و شرکت‌های چندان زیادی به سراغ آن نمی‌روند.
هزینۀ تبلیغات گوگلی چندان بالا نخواهد بود
شما تنها بابت هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید و این هزینه از 1 سنت یعنی حدوداً چند صد تومان شروع می‌شود که چندان زیاد نیست.
تقریباً به اکثر کاربران ایرانی دسترسی دارید
شکی نیست که اکثریت ایرانی‌ها از گوگل برای جستجوهای اینترنتی خود استفاده می‌کنند. پس تبلیغ شما در دید ایرانی‌های بسیاری است.
فقط مشتریان واقعی را هدف قرار می‌دهید
فقط زمانی تبلیغات گوگلی شما نمایش داده شده و کلیک دریافت می‌کند که کاربر همان کلمات کلیدی مورد نظرتان را جستجو کرده باشد.
زمانی که مدیران شرکت ها و موسسات به دنبال موثرترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی سایت خود هستند تبلیغات گوگلی یا گوگل ادوردز را انتخاب میکنند چرا که میتواند مشتریان را به صورت هدفدار به سایت آنها روانه کند و باعث ایجاد درآمد چند برابر شود.
برای آشنایی بیشتر با تبلیغات گوگلی یک مثال ذکر میکنیم: فرض کنید کار شما در رابطه با فروش موبایل باشد و بیشترین کلمه کلیدی که در رابطه با کار شما جستجو میشود “فروش موبایل” میباشد. زمانی که شما برای این کلمه کلیدی در سایت موتور جستجوگر گوگل تبلیغ قرار میدهید ، سایت شما به عنوان یکی از برترین سایت هایی که فروش موبایل انجام میدهند در صفحه اول گوگل به نمایش در خواهد آمد. برتری تبلیغات گوگلی نسبت به مابقی تبلیغات اینترنتی این است که مخاطبانی که از این طریق با سایت شما آشنا میشوند کاملا واقعی بوده و قصد خرید موبایل را دارند.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.