منو اهورا وب

چرا تبلیغات گوگلی مناسب است ؟

چرا تبلیغات گوگلی مناسب است ؟

گوگل یک موتور جستجوی بسیار پر کاربرد میباشد که 3.5 میلیارد کوئری را در روز دریافت میکند. لازم بذکر است که پلت‌ فرم تبلیغات گوگلی حدود 2 دهه است که فعالیت دارد و در حوزه تبلیغات پولی یک ارشد به‌ حساب می‌ آید.

گوگل منبعی است که توسط افراد در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد تا بتوانند سوالاتی که با ترکیبی از تبلیغات پولی و نتایج ارگانیک پاسخ داده شده‌ اند بپرسند. مطابق با گزارشی از گوگل مبلغان برای هر یک دلاری که در تبلیغات گوگلی خرج میکنند 8 دلار بدست می‌ آورند.

لذا دلایلی در این بین وجود دارد که نشان میدهد چرا تبلیغات در گوگل به‌ نفع شماست؟

آیا بدلایل بیشتری نیاز دارید؟ رقبای شما در حال استفاده از تبلیغات گوگلی میباشند .

هزاران شرکت از تبلیغات گوگلی استفاده میکنند تا کسب‌وکارشان را تبلیغ کنند، بدین معنی که حتی اگر شما برای یک عبارت جستجویی بصورتی ارگانیک رنک بگیرید نتایج شما پایین نتایج رقبایتان قرار میگیرد.

اگر شما از تبلیغات PPC برای تبلیغ محصول یا خدماتتان استفاده میکنید تبلیغات گوگلی باید بخشی از استراتژی پولی شما باشد، هیچ راهی غیر از این نیست .

برای تبلیغات گوگلی با پایین ترین قیمت در مقابل موثر ترین تبلیغات گوگلی میتوانید با تیم متخصص اهورا وب در ارتباط باشید تا بهترین تبلیغات گوگلی را داشته باشید و تبلیغ خود را در رده ی اول گوگل در بین تبلیغات گوگلی رقبای خود ببینید و مشتری های بیشتری جذب کنید.

با تیم متخصص اهوراوب در زمینه ی تبلیغات گوگلی موثر در ارتباط باشید.

بیشتر بدانید : تبلیغات گوگلی با روشی مناسب و موثر ،  تبلیغات در صفحه اول گوگل ، تجارتی پر درآمد به نام تبلیغات گوگلی

 

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.