چرا تبلیغات گوگلی مناسب است ؟

چرا تبلیغات گوگلی مناسب است ؟

گوگل یک موتور جستجوی بسیار پرکاربرد می‌باشد که 3.5 میلیارد کوئری را در روز دریافت می‌کند. لازم به ذکر است که پلت‌فرم گوگل ادز حدود 2 دهه است که فعالیت دارد و در حوزه تبلیغات پولی یک ارشد به‌حساب می‌آید. گوگل منبعی است که توسط افراد در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد تا بتوانند سوالاتی که با ترکیبی از تبلیغات پولی و نتایج ارگانیک پاسخ داده شده‌اند بپرسند. مطابق با گزارشی از گوگل مبلغان برای هر یک دلاری که در گوگل ادز خرج می‌کنند 8 دلار بدست می‌آورند. لذا دلایلی در این بین وجود دارد که نشان می‌دهد چرا تبلیغات در گوگل به‌نفع شماست.

آیا به دلایل بیشتری نیاز دارید؟ رقبای شما در حال استفاده از گوگل ادز می‌باشند ( و حتی ممکن است روی عبارات برند شده شما، مزایده کنند!). هزاران شرکت از گوگل ادز استفاده می‌کنند تا کسب‌وکارشان را تبلیغ کنند، بدین معنی که حتی اگر شما برای یک عبارت جستجویی به صورتی ارگانیک رنک بگیرید نتایج شما پایین نتایج رقبایتان قرار می‌گیرد.

اگر شما از تبلیغات PPC برای تبلیغ محصول یا خدماتتان استفاده می‌کنید گوگل ادز باید بخشی از استراتژی پولی شما باشد، هیچ راهی غیر از این نیست (مگر اینکه از فیسبوک ادز استفاده کنید، اما این موضوع در مقاله دیگری ذکر شده است)

برای تبلیغات گولی با پایین ترین قیمت در مقابل موثر ترین تبلیغات گوگلی میتوانید با تیم متخصص اهورا وب در ارتباط باشید تا بهترین تبلیغات گوگلی را داشته باشید و تبلیغ خود را در رده ی اول گوگل در بین تبلیغات گوگلی رقبای خود ببینید و مشتری های بیشتری جذب کنید.

بیشتر بدانید : تبلیغات گوگلی با روشی مناسب و موثر ،  تبلیغات در صفحه اول گوگل ، تجارتی پر درآمد به نام تبلیغات گوگلی

با تیم متخصص اهوراوب در زمینه ی تبلیغات گوگلی موثر در ارتباط باشید.

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)

Post A Comment