منو اهورا وب

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم ؟

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم ؟

همان طور که میدانید گوگل پرکاربردترین موتور جستجو در دنیای وب است. این موتور جستجو با بیش از 2 میلیارد جستجو در روز میتواند بهترین روش برای بدست آوردن مشتری و نشان دادن محصولات و خدمات شما باشد

گزینه های مختلفی برای داشتن یک کمپین هدفمند وجود دارد اما همین تعداد میتواند باعث سردرگمی کاربران و بازاریابان شود. زیاد نگران نباشید. بعد از مطالعه دقیق این پست، قادر خواهید بود کمپین جستجوی پولی خود را براحتی اجرا کنید. پس همراه ما باشید تا درباره اینکه چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟ ، قدم به قدم جلو برویم.

چگونه کمپین تبلیغات در گوگل راه اندازی و تنظیم کنیم؟

قبل از اینکه وارد رابط تبلیغات گوگل ادوردز شوید، باید خود را با لیست مناسبی از کلمات کلیدی مجهز سازید تا بتوانید تلاش های خود را به شیوه مناسبی هدایت نمایید.

کمپینی را در گوگل ادوردز ایجاد کنید

برای تبلیغات گوگلی شما میتوانید کمپین های مختلفی را ایجاد کنید. هر کمپین در برگیرنده گروه های تبلیغاتی است. هر گروه تبلیغاتی نیز از کلیدواژه هایی تشکیل شده است که به موضوعات مشابه مرتبط اند و میتوانند در برگیرنده تبلیغات مختلفی باشند.

مزایده و بودجه

زمانی که گزینه های مزایده را انتخاب میکنید میتوانید در مورد هزینه هر کلیک در تبلیغات گوگل تصمیم گیری کنید. در این شرایط قادر هستید برای هر کلیک مزایده ای را تنظیم نمایید یا از ادوردز بخواهید مزایده شما را تنظیم کند تا تعداد کلیک ها افزایش یابد. در گوگل ادوردز، هزینه کلیک در طول روز بر اساس حجم تبلیغ کنندگانی که بر روی آن واژه سرمایه گذاری کرده اند تغییر میکند.

ایجاد گروه های تبلیغاتی

خوب حالا که کمپین تبلیغاتی شما ایجاد شده میتوانید گروه های تبلیغاتی را نیز بسازید و کار خود را با عناوین مرتبط آغاز نمایید. در مرحله بعدی باید متن تبلیغ خود را بنویسید. گزینه های تبلیغ در برگیرنده تبلیغ متنی، تبلیغ تصویری و تبلیغ بر روی موبایل است.

در این مقاله درباره اینکه چگونه در گوگل تبلیغ کنیم ؟ ، به موارد مهم و کاربردی اشاره کردیم. اگر در رابطه با چگونگی تبلیغات در گوگل به کلمات یا عباراتی برخوردید که معنی آنها را ندانستید می‌توانید با تیم حرفه ای اهورا وب در ارتباط باشید تا بهترین تبلیغات گوگلی را در صفحه ی اول گوگل داشته باشید.

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.