منو اهورا وب

کلمات کلیدی تبلیغات گوگلی

کلمات کلیدی تبلیغات گوگلی و انواع آن

انواع کلمات کلیدی گوگل ادوردز پارامتر هایی هستند که بر روی کلمات کلیدی تبلیغ گوگل شما تنظیم می‌ شوند و گسترۀ نمایش تبلیغ برای کاربران را مدیریت می‌ کنند.
زمانی که برای کمپین تبلیغات گوگلی خود یک کلمه کلیدی انتخاب کرده و برای آن پیشنهاد قیمت می‌ دهید، باید یکی از این انواع کلمات کلیدی گوگل ادوردز را انتخاب کنید. هر یک از این انواع کلمات کلیدی به گوگل می‌ گویند که تبلیغات شما برای چه طیفی از جستجوکنندگان گوگل و برای چه جستجو هایی به نمایش در بیایند.

 

اگر بخواهیم دقیق‌تر شویم، باید بگوییم که 4 نوع کلمه کلیدی در گوگل ادوردز وجود دارد:

 • کلمات کلیدی Broad Match
 • کلمات کلیدی Modified Broad Match
 • کلمات کلیدی Phrase Match
 • کلمات کلیدی Exact Match
 • استفاده از انواع کلمات کلیدی گوگل ادوردز می‌ تواند بازدهی و کارآیی تبلیغ گوگل شما را افزایش داده و بشما امکان دهد تا بر اساس بودجه خود، بیشتری ترافیک و نرخ تبدیل را داشته باشید.
  عداد زیادی از افرادی که به تازگی با ادوردز آشنا شده‌ اند از اهمیت کلمات کلیدی تبلیغ خود آگاهی ندارند و تصور می‌ کنند که تنها با پرداخت پول می‌ توانند لینک سایت‌شان را در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند. همین موضوع سبب می‌ شود که بودجه کمپین آن‌ ها طی مدت کوتاهی مصرف شود بدون اینکه هیچ تاثیر مثبتی برایشان نداشته باشد.
  اگر تازه با گوگل ادوردز آشنا شده‌ اید، حتماً تعریف درستی از نوع کمپین تبلیغاتی‌تان و مخاطبان هدف خود داشته باشید. این امر به انتخاب صحیح کلمات کلیدی گوگل ادوردز و بهینه سازی کمپین تبلیغاتی‌تان کمک قابل توجهی می‌ کند.

  برای تبلیغات گوگلی موفق و موثر از طریق راه های ارتباطی اخر صفحه با اهوراوب تماس بگیرید.

  Post A Comment

  باز کردن چت
  برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
  سلام خوش آمدید!
  برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.