گسترش کار با طراحی سایت

گسترش کار با طراحی سایت

در دنیای امروزی گسترش کار با فروشگاه اینترنتی یکی از ساده ترین کار ها با بازده بالا شده است . خود شما برای اینکه بخواهید یک محصول بخرید برای تحقیق اولیه برای محصول چکار می کنید؟

اول از همه اینکه می روید سراغ گوگل و محصولی که می خواهید را سرچ می کنید ، سایت هایی که برای شما بالا می آید و اطلاعاتی را درباره محصول به شما می دهند 99 % فروشگاه های اینترنتی هستند که در باره محصولاتشان اطلاعاتی گذاشته اند شما زمانی که اطلاعات را از یک سایت فروشگاهی میخوانید نا خود آگاه جذب آن فروشگاه می شوید .

حتی اگر اطمینان نکنید که اینترنتی ازشان خرید بکنید حتما در بازار به دنبال برند کالایی که آن ها می فروختند می روید و چند لحظه به این موضوع فکر کنید که کدام فروشنده هر چه قدر قهار و ماهر باشد می تواند تمام اطلاعات محصول شما و مزیت هایش را به خریدار بگوید و خریدار هم تمام مدت به حرف های فروشنده گوش کند ؟

ولی در دنیای اینترنت این گونه نیست شما می توانید با سایتی که دارید جواب تمام سوالات خریداران را پاسخ بدهید و محصول و کالای خود را به خوبی و کامل توضیح دهید و اینکه چند سال یک بار اتفاق می افتد که یک مشتری قدیمی که مشتری دائمی شماست و به شما اعتماد کامل دارد مشتری جدید را ببیند و از شما و کسب و کارتان پیش او تعریف کند؟

نهایتا این اتفاق سالی دو بار بیفتد ولی در کسب و کار اینترنتی مشتریان شما می توانند با گذاشتن دیدگاه و کامنت ها مثبت شان از شما اطمینان و اعتماد مشتری شما را جذب کند و همینطور به جمع مشتری های شما اضافه بشود و یک مزیت دیگه ای که فروشگاه اینترنتی برای گسترش کار شما داره اینه که دیگه موقعیت جغرافیایی دست و پای شما رو نمیگیره .

فرضا شما تهران هستید با فروشگاه اینترنتی محصول خوتون رو به مشتری و خریدارتون توی یه شهر دیگه میفرستید و یا حتی یک کشور دیگه . و هزینه های شما به شدت کاهش می یابد به این دلیل که دیگه احتیاج زیادی به نیروی انسانی ، ملک و افرادی برای بازار یابی ندارید .

 

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو  و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment