منو اهورا وب

گسترش کار با طراحی سایت

گسترش کار با طراحی سایت

در دنیای امروزی گسترش کار با فروشگاه اینترنتی یکی از ساده ترین کار ها با بازده بالا شده است . خود شما برای اینکه بخواهید یک محصول بخرید برای تحقیق اولیه برای محصول چکار می کنید؟

اول از همه اینکه می روید سراغ گوگل و محصولی که می خواهید را سرچ می کنید ، سایت هایی که برای شما بالا می آید و اطلاعاتی را درباره محصول به شما می دهند 99 % فروشگاه های اینترنتی هستند که در باره محصولاتشان اطلاعاتی گذاشته اند شما زمانی که اطلاعات را از یک سایت فروشگاهی میخوانید نا خود آگاه جذب آن فروشگاه می شوید .

حتی اگر اطمینان نکنید که اینترنتی ازشان خرید بکنید حتما در بازار به دنبال برند کالایی که آن ها می فروختند می روید و چند لحظه به این موضوع فکر کنید که کدام فروشنده هر چه قدر قهار و ماهر باشد می تواند تمام اطلاعات محصول شما و مزیت هایش را به خریدار بگوید و خریدار هم تمام مدت به حرف های فروشنده گوش کند ؟

ولی در دنیای اینترنت این گونه نیست شما می توانید با سایتی که دارید جواب تمام سوالات خریداران را پاسخ بدهید و محصول و کالای خود را به خوبی و کامل توضیح دهید و اینکه چند سال یک بار اتفاق می افتد که یک مشتری قدیمی که مشتری دائمی شماست و به شما اعتماد کامل دارد مشتری جدید را ببیند و از شما و کسب و کارتان پیش او تعریف کند؟

نهایتا این اتفاق سالی دو بار بیفتد ولی در کسب و کار اینترنتی مشتریان شما می توانند با گذاشتن دیدگاه و کامنت ها مثبت شان از شما اطمینان و اعتماد مشتری شما را جذب کند و همینطور به جمع مشتری های شما اضافه بشود و یک مزیت دیگه ای که فروشگاه اینترنتی برای گسترش کار شما داره اینه که دیگه موقعیت جغرافیایی دست و پای شما رو نمیگیره .

فرضا شما تهران هستید با فروشگاه اینترنتی محصول خوتون رو به مشتری و خریدارتون توی یه شهر دیگه میفرستید و یا حتی یک کشور دیگه . و هزینه های شما به شدت کاهش می یابد به این دلیل که دیگه احتیاج زیادی به نیروی انسانی ، ملک و افرادی برای بازار یابی ندارید .

 

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو  و هر آنچه که شما برای معرفی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

09127900796

Post A Comment