منو اهورا وب

10 روش جدید سئو در سال 2021

چه استراتژی ها و تاکتیک های سئو به شما کمک می کند تا در سرپ ها تسلط پیدا کرده و درآمد بیشتری در سال 2021 کسب کنید؟

 10 روش جدید سئو در سال 2021 که باید بدانید.

1: تمرکز بر روی کاربر ، هدف جستجو در سال 2021 ، زمان تمرکز بر کاربر و هدف جستجو است. این یک روند یا مفهوم جدید نیست ، اما هر ساله تمرکز مجدد مهم است زیرا هدف و رفتار جستجوگر دائما در حال تغییر است. به خصوص پس از سال 2020 که خیلی سریع تغییر کرد.

تلاش های شما در زمینه سئو در سال 2021 به چه معناست؟

به گفته بریتنی مولر ، مشاور سئو و دانش آموز علوم داده ، بریتنی مولر LLC، بدان معنی است که طرفداران سئو باید از بهترین روش های سنتی که با تقویت الگوریتم ها ارزش کمتری دارند (به عنوان مثال تلاش برای نوشتن توضیحات متا برای هر یک) ، دور شوند و بیشتر در درک بهتر آنچه در سرپ هدف جستجوگر اتفاق می افتد تمرکز کنید.

گوگل اطلاعات جهانی را در خود جای داده است و آنها می دانند که اکثر افرادی که” x “را جستجو می کنند ، به دنبال چه چیزی هستند. توجه دقیق تر به نتایج جستجو ، به متخصصان جستجوگرها در ایجاد محتوای رقابتی به طریقی که جستجوگران تمایل به مصرف آن دارند ، کمک می کند.

گوگل در حال حاضر به شما نشان می دهد که چه نتیجه ای را فکر می کند هدف کاربران است ، از این داده ها برای استراتژی خود استفاده کنید. تجزیه و تحلیل سرپ نه تنها در سال 2021 یک عمل مهم خواهد بود ، بلکه با تغییر مقاصد جستجو و ادامه پیچیده تر شدن گوگل ، به جلو حرکت می کند.

10روند سئو در سال 2021 - اهوراوب
2: تجزیه و تحلیل مشتری ، ارزش نگهداری و طول عمر

محتوای شما پس از خرید باید به سوالات ، نگرانی ها و نیازهای مشتریان شما در جستجو پاسخ دهد و شما باید برای این اصطلاحات حاضر شوید.

اگر اینگونه نباشد ، شما می توانید دیگران را تحت تأثیر قرار داده و از برند خود تغریف کنید. این کار در مورد درک بهتر مشتری شما و ارائه محتوای ارزشمند به آنها خواهد بود یا خطر از دست دادن آنها به کسی که او را بهتر درک می کند توسط دوست معتمدشان گوگل به او معرفی شده است.

اول از همه یک فرآیند با کارمندان فروش و پشتیبانی ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که شما از سوالات یا درخواست های مهم و ورودی قابل حل با مقالات راهنما مطلع هستید.

داده های کلمه کلیدی کنسول جستجوی گوگل خود را با اصلاحگرهای سوال متداول جستجو کنید تا موضوعات مرتبط و موجود را پیدا کنید که باید مورد بررسی قرار گیرند.

اطمینان حاصل کنید که به این موارد به طور خلاصه و واقعی پاسخ داده شده و در صفحه موضوعی مربوط به سوالات متداول منتشر شده باشد. مراکز راهنما و بخشهای سوالات متداول باید با UX در خط مقدم ایجاد شوند و نباید یک صفحه سوال غیرقابل کنترل باشند.

یکی از کلیدهای جذب و حفظ مشتری در یک کلمه خلاصه می شود: ارزش ، شما باید ارزش را در سال 2021 مورد توجه قرار دهید. دلیل واقعی که اعتماد و توجه مخاطب خود را حفظ می کنیم ، آسان تر از همیشه است.

هنگامی که محتوای ما کاربردی ترین و مفیدترین مطلبی است که آنها هنگام جستجوی گوگل با آن برخورد کرده اند علاقه ما را حفظ کرده و آنها به ما اعتماد می کنند.

این نوع محتوا برای ایجاد نیاز به تمرکز ، زمان ، تعهد ، سرمایه گذاری دارد.

3: بهینه سازی سرپ نام تجاری ، نمودار دانش و نهادها

طبق گفته جیسون بارنارد روند جدید سئو در سال 2021 ، ردیابی سرپ های تجاری و پانل های دانش به یک امر عادی تبدیل می شود. در سال 2021 ، این واقعیت که جستجوی مبتنی بر نهاد با درک اطمینان گوگل از اینکه شما کی هستید ، چه چیزی ارائه می دهید و به چه مخاطبی خدمت می کنید ، جذابیت زیادی پیدا خواهد کرد.

بازاریابان باهوش با دیدن مارک خود به عنوان یک نهاد کاملاً آشنا می شوند و با ایجاد یا بهبود حضور خود در نمودار دانش شروع به کار جدی در درک گوگل می کنند.

گوگل به اطلاعات زیادی در مورد شما ، سابقه جستجوی شما ، نامه های الکترونیکی ، رسانه های اجتماعی و انواع دیگر اطلاعات کاربر دسترسی دارد که توانایی و ابزار مقیاس گذاری نمودار دانش شخصی را دارند.

صلاحیت روابط بین مشروعیت اعتبار نویسنده به محتوا ، علاوه بر نحوه درک ارزش گوگل از محتوا ، از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

اهمیت سئو در موبایل - اهوراوب

4: بهینه سازی سایت و صفحه اصلی

به گفته آریج ابوعلی ، مدیر جستجوگرها ، با معرفی الگوریتم جدید سئو به نام Core Web Vital به عنوان عامل رتبه بندی توسط گوگل در سال 2021 ، دیگر نمی توان معیارهای تجربه صفحه را نادیده گرفت.

ابوعلی گفت: سئو وب سایت ها و مشاغل باید برای آنها اولویت بندی شوند تا مطمئن شوند از رقبای خود عقب نیستند.

از بینش ارائه شده از طریق ابزارهایی مانند Lighthouse (یکی از ابزار گوگل که صفحات وب را تحلیل میکند) و Crux API نهایت استفاده را ببرید. همه چیز از سرعت صفحه ، سازگاری با موبایل ، رندر ، بهینه سازی سایت ،تصویر و پروتکل های امنیتی باید بهینه شود.

علاوه بر این ، راشل کاستلو  مشاور فنی سئو  گفت که ما باید به چگونگی احساس صفحه توسط کاربر هم بپردازیم ، نه فقط اینکه صفحه برای خزنده موتور جستجو قابل دسترسی و درک باشد.

این شامل ما خواهد شد که با تلاش بهینه سازی خود از جمله تمرکز جدی تر صفحات چقدر سریع و روان بارگیری می شوند.
چه زود صفحات به تعاملات کاربر پاسخ می دهند.
استفاده و پیمایش یک وب سایت در دستگاه های تلفن همراه چقدر آسان است.
ایمنی و امنیت اتصال یک سایت در حالی که کاربران در آن مرور می کنند.
Costello گفت: درج تجربه صفحه در گردش کار سئو شما نه تنها به اثبات عملکرد وب سایت و رتبه بندی شما در آینده قبل از بروزرسانی الگوریتم آینده کمک می کند ، بلکه همچنین می تواند به بهبود UX و تبدیل ها کمک کند.

جس پک ، مشاور ارشد تجزیه و تحلیل ، CVS ، خاطرنشان کرد: همچنین شما باید اطمینان حاصل کنید که گوگل می تواند از هر مکان به بهترین محتوای سایت شما دسترسی داشته باشد و اطمینان حاصل کنید که سایت شما رابط کاربری قابل ملاحظه ای بهتر از رقبا دارد.

اندازه گیری ، آزمایش و استفاده از یادگیری برای مشاهده مطالب خود را به دست آورید این به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

تمرکز گوگل بر Core Web Vital نشان می دهد که آنها در حال اندازه گیری میزان آزار دهنده بودن سایت ها هستند ، بنابراین تجربه مطبوعی را به کاربران خود ارائه دهید و گوگل نیز همین کار را برای شما انجام خواهد داد.

5: اهمیت سئو در موبایل

اطمینان از عملکرد خوب محتوا و  سئو سایت شما از موبایل نیز باید همچنان یک نقطه کانونی باشد زیرا در اینجا بیشتر موارد جستجو انجام می شود.

کاربران شما هنگام دسترسی به محتوای شما و تلاش برای یافتن پاسخ در دستگاه های تلفن همراه خود ، چه نوع تجربه ای دارند؟ به همین دلیل Brock Murray ، بنیانگذار Seoplus ، گفت که تمرکز بزرگ سئو در سال 2021 باید تجربه کاربر دستگاه تلفن همراه (UX) باشد

موری گفت: “بهترین کاری که می توانید در مورد UX موبایل انجام دهید این است که ابتدا به کاربر فکر کنید. سادگی در طراحی شما مهم است. همچنین ، حتماً محتوای وب سایت و عناصر را بر اساس کاربر خود شخصی سازی کنید.

گوگل اساساً سایت دسک تاپ شما را نادیده می گیرد و سایت موبایل شما را رتبه بندی می کند.

سئو در سال 2021 - اهوراوب

6: ارزیابی ، تصویب و اجرا

در سال 2021 یکی از روند جدید سئو، آماده کار برای ارزیابی ، تصویب و اجرا بیش از هر زمان دیگری مهم است.

در حالی که مهارت ها و دانش اولیه هنوز مهم است ، مغز شما باید انعطاف پذیر باشد تا با تغییرات سریع سازگار شود.

کوری موریس ، مدیر ارشد استراتژی ولتاژ گفت مهم خواهد بود که در سال 2021 نیز فعال باشید. موریس گفت: شاید این بیشتر یک تم یا طرز فکر باشد تا یک روند اما دیدن آن به عنوان یک نیاز شناخته شده و چیزی که بسیار در حال رسیدن به آن هستند این موضوع را برای من یک روند می کند. اکنون زمان سازماندهی ،ساختن یک برنامه ، توسعه یک روند و پیشبرد زمان است.

اندی بتس ، مشاور دیجیتال و جستجو گفت: تغییر جهت سئو استراتژیک برای حفظ ارتباط و توجه بیشتر به مصرف کنندگان در سال 2021 روند جدید سئو خواهد بود. او توصیه می کند که رویکرد خود را از یک تمرکز منحصر به فرد فقط بر رفتار مصرف کننده به یک فرآیند دوگانه متمرکز کنید.

7: اتوماسیون بیشتر

انتظار می رود کیفیت و کمیت محتوای تولید شده توسط AI به طور چشمگیری افزایش یابد. این قطعاً چالش بزرگی را برای موتورهای جستجو ایجاد می کند تا هرزنامه را از فهرست خارج کنند. اتوماسیون برای اطمینان از بالا بودن ارزش برای کاربران جستجو ، تمرکز اصلی برای جلوگیری از مجازات و ادامه رقابت خواهد بود.

جسی مک دونالد ، استراتژیست جهانی سئو Optimization Lead ، IBM ، معتقد است كه یكی از بزرگترین روندهای سئو در سال 2021 ، به ویژه در نقشهای داخلی ، تمركز مداوم در ایجاد راه حلهای مقیاس پذیرتر برای بهینه سازی با استفاده از اتوماسیون است.

عملکرد سرپ - اهوراوب

8: چیدمان و تغییرات عملکرد سرپ

چرا می توان یک صفحه در مورد یک موضوع کلی و زیرصفحه هایی با مشخصات خاص داشت ، در حالی که می توانید یک صفحه طولانی برای همه آن داشته باشید و می دانید که گوگل کاربر را به جایی که نیاز دارد هدایت می کند؟ آیا این بهتر نیست؟

سیندی کروم مدیر عامل و بنیانگذار ، MobileMoxie ، مدتی است که در مورد این صحبت می کند که انجام کارهایی برای کمک به گوگل در شناسایی و رتبه بندی گذرگاه ها روند جدید سئو در سال 2021 خواهد بود.

Krum گفت: Fraggles یا گذرگاه ها از این جهت مهم هستند که واقعاً توانایی گوگل را در یافتن اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند ، بهبود می بخشند. صفحه قوی و ساختار به بهینه سازی عبور کمک می کند. اما داشتن متنی که ارزیابی آن برای پردازش زبان طبیعی آسان باشد و دارای نمره خوانایی بالایی باشد نیز بسیار مهم خواهد بود.

مقیاس سئو - اهوراوب

9: محتوای طولانی مدت

رون لیبک مدیرعامل و بنیانگذار  ContentMender گفت: روشی برای کمک به شما در مقایسه با رقبای خود انتشار مداوم محتوا با فرم طولانی تر است که مطابق با دستورالعمل های گوگل باشد. لیبک گفت: در طول سال 2020 من بطور مداوم شاهد وبلاگ های بیش از 2000 کلمه بودم که به طور چشمگیری از وبلاگ های 1000 کلمه ای یا کمتر بهتر عمل می کنند. انتظار می رود این روند محتوای فرم طولانی مدت در سال 2021 ادامه داشته باشد و هرچه تعداد بیشتری وب سایت از این روند پیروی کنند طول آن بیشتر خواهد شد حتی ممکن است به آن 2500-3000 علامت برسد تا وبلاگ نسبت به دیگران رتبه خوبی داشته باشد.

10: مقیاس پذیری سئو

طبق گفته Mark Traphagen معاون رئیس بازاریابی و آموزش محصولات ، 2021 باید سال شما باشد تا بتوانید مقیاس پذیری را در سئو خود ایجاد کنید. چطور؟ Traphagen این سه نکته را به اشتراک گذاشت:

1_ تمام کارها ، فرآیندها ، گردش ها و کارهایی را که به طور منظم انجام می دهید لیست کنید. مشخص کنید که با استفاده از ابزار کدام مراحل می توانند خودکار باشند یا بهتر انجام شوند.

2_ یک سیستم هشدار تنظیم کنید که تغییرات قابل توجه در مواردی مانند رتبه بندی کلمات کلیدی ، رتبه بندی تلنگر URL ها برای همان کلمه کلیدی ، تغییرات محتوای صفحه ، تغییرات URL و … را کنترل کند.

3_ برای هر کار منظمی که نمی توانید خودکار کنید SoPs (روش عملیاتی استاندارد) را تعیین کنید تا تیم شما هر وقت که نیاز به انجام آنها باشد ، وقت خود را برای ساختن دوباره آنها تلف نکند.

منبع: سایت SEJ

Post A Comment