منو اهورا وب

5قدم برای سئو سایت

5قدم برای سئو سایت

قرار گرفتن در اولین لیست نتایج جستجو گوگل میتواند بسیار دشوار باشد . دقیقا چه چیزی به شما برای رسیدن به نتایج دلخواه تان کمک خواهد کرد؟ فقط پنج قدم با رتبه دلخواهتان فاصله دارید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا بگوییم چطور می توانید رتبه سایتتان را بهتر از قبل بهبود دهید .

قدم اول : فکر کنید

اگر تصمیم دارید برای بهینه سازی سایت تان قدمی بردارید فقط کورکورانه توصیه ها و پیشنهادات کارشناسان سئو را دنبال نکنید و تمام چیزهای که می خوانید را باور نکنید . وقتی که موضوع بهینه سازی برای موتورهای جستجو مطرح می شود اغلب موارد ایده و نظر هستند و نه واقعیت . خودتان تست کنید و به خودتان آموزش دهید . وب سایتی فقط برای آزمایش و پیدا کردن اینکه چه چیزی موثر و کارامد هست و چه چیزی پاسخ نمی دهد ایجاد کنید . این مسئله خیلی مهم است زیرا سئو و استاندارهای آن به سرعت در حال تغییر هستند.

قدم دوم : کار کنید

بسیاری افراد بر این باورند که بهینه سازی سایت با انجام مواردی کوچک پایان می پذیرد و یا سئو بصورت خودکار و بدون فعالیتی خاص انجام می شود ، متاسفانه اینطور نیست . اگر می خواهید موفق شوید باید زمان و تلاش بسیاری در بهینه سازی و سئو سایت خود سرمایه گذاری کنید . موارد بسیاری هست که شما باید تست کنید تا وب سایت شما مسیر موفقیت را طی کند مانند جستجو کلمات کلیدی هدفمند ، بهینه سازی صفحات ، رفع خطاهای فنی و بسیاری موارد دیگر. بدون سرمایه گذاری زمان و تلاش برای کار کردن در صفحات سایتتان نمی توانید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید . خوشبختانه ابزارهای زیادی هم در این زمینه کارآمد هستند.

قدم سوم : جدی باشید

به این نکته توجه کنید که گوگل صفحات با کیفیت و ارزشمند را در نتایج جستجو رتبه بندی می کند . اعتبار یا Authority سایت یک موضوع مهم و کلیدی ست که در اغلب مقالات سئو مطرح شده است .
برای ایجاد یک وب سایت با اعتبار بالا باید چند چیز را انجام دهید : صفحاتی با محتوای با کیفیت ایجاد کنید ، محتوای خود را به طور جذاب نمایش دهید و مخاطبان خود را برای مطالعه آن ها تشویق کنید . به طور ساده سایت شما باید چیزهایی که جستجوکنندگان به دنبال آن هستند را ارانه دهد . این بدین معناست که رضایت مخاطبان و اعتماد کاربران است که به یک سایت اعتبار می بخشد .

قدم چهارم : هوشمند باشید

هر فردی می خواهد که در اولین لیست نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد . فردی که تلاش بیشتری می کند ، رتبه بالاتری کسب خواهد کرد. اگر رقبای شما زمان بیشتری برای سئو و بهینه سازی سایت خود سرمایه گذاری می کنند در نهایت رنک بالاتری هم بدست خواهند اورد.
البته این هم مهم است که سرمایه گذاری زمان و تلاش در مسیر درست و برای فاکتورهای ارزشمند انجام شود . فردی که برای انجام فاکتورهای غیر استاندارد و بدون نتیجه تلاش می کند مسلما نتیجه مطلوبی نخواهد گرفت . اگر شما هوشمند تر از رقبای خود کار کنید و تلاش های خود را در جهتی صحیح سوق دهید خیلی سریع تر به نتیجه خواهید رسید .

قدم پنجم : صبور باشید

مهمترین مسئله ای که باید به آن اشاره کرد این است که توسعه و بهبود یک سایت زمان نیاز دارد. بسیاری از افرادی که خواهان سئو سایت خود هستند اولین چیزی که مطرح می کنند زمان انجام سئو سایتشان است . باید بدانید که زمان در سئو نقش بسیار مهمی دارد ، شاید بدست اوردن موفقیت سریع امکان پذیر باشد اما همیشه نتیجه ای که حاصل می شود پایدار نیست . زمان لازم است تا کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید ، زمان لازم است تا تمامی صفحات سایت را بهینه سازی کنید ، زمان لازم است تا تمامی خطاهای فنی سایت را رفع کنید و … . صبور باشید ؛ صبور باشید ، صبور باشید ، انجام کار در طول زمان مناسب جریانی ثابت از بازدیدکنندگان را به سمت سایت شما هدایت می کند و نتیجه مطلوبتان را به شما هدیه می دهد . کارها را به نحو احسنت انجام دهید تا وب سایتتان رتبه بندی که سزاوار آن می باشد را کسب کند .

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.