منو اهورا وب

5 راز سئو سایت فروشگاهی

5 راز سئو سایت فروشگاهی

5 راز سئو سایت فروشگاهی در این مقاله برای شما ذکر می شود که می توانید براساس این 5 نکته بهترین نتیجه را از طراحی سایت فروشگاهی خود بگیرید و فروشتان روز به روز افزایش پیدا کند. هرچقدر به سئو اهمیت بدهید همانقدر میتوانید نتیجه ی مثبت بگیرید.

همانطور که میدانید گرفتن موقعیت اول در گوگل کار بسیار راحتی نیست ولی برای سایت های فروشگاهی خیلی مهم است که در معرض دید کاربران قرار بگیرند تا بتوانند فروش بیشتری بکنند. اگر نتوانید سایتتان را طوری طراحی کنید که کاربران ترغیب به کلیک نباشند صد در صد فروش سایت شما افت پیدا می کند. یک نکته ای در این جا باید دقت کنید این است که بدست آوردن رتبه ی گوگل کافی نیست باید در رتبه ی اول ثابت بمانید یعنی هیچ رقیبی نتواند از شما جلو بزند و این کار بستگی به پایه گذاری سئو سایت فروشگاهی شما دارد که چقدر محکم است و از اول درست کار شده باشد.

با افزایش ترافیک سایت می توانید فروش محصولاتتان را هر لحظه بیشتر از قبل کنید و رتبه ی سایت شما هر لحظه ارتقاء پیدا کند و اینکه بتوانید ار رقبا جلو بیفتید. برای بازاریابی فروشگاه آنلاین خود راه های زیادی وجود دارد که سئو مهمترین  و موثر ترین روش محسوب می شود.

مطالب پیشنهادی : 

نکاتی برای طراحی سایت فروشگاهی

کاربرد های سئو

هزینه طراحی سایت

1- انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو

اگر میخواهید یک سایت فروشگاهی موثر با سئو پیشرفته راه اندازی کنید ، باید کلمات کلیدی مناسبی هم انتخاب کنید. باید مطمئن باشید کلمات کلیدی که انتخاب می کنید در هر زمینه ای عمل کند چون کلمه کلیدی به هر کار دیگری که با سئو سایتتان انجام می دهید مرتبط است. بدون کلمه کلیدی (keywords) نمی توانید بهینه سازی سایتتان را به درستی انجام دهید.

همچنین کلمات کلیدی که انتخاب می کنید تاثیر مستقیمی روی سئو سایت فروشگاهی میگذارد. اگر نمیدانید که چه کلمات کلیدی برای سایت فروشگاه شما مناسب است بهتر است با اهورا وب در ارتباط باشید تا بهترین کلمات کلیدی مختص به فعالیتتان را پیشنهاد کنند.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو

2-دسته بندی و برچسب ها روی سئو تاثیر دارد!

از نظر گوگل دسته بندی ها و برچسب ها مثل هم هستند و تفاوت آن چنانی ندارند. به همین منظور بهتر است از وارد کردن برچسب های زیاد و کلمات کلیدی نامرتبط خودداری کنید و در نظر داشته باشید اگر از انواع مختلف کلمات کلیدی بیش از حد استفاده کنید گوگل تعداد صحفات شما را اسپم می شناسد و این برای سئو سایت شما خیلی ضرر دارد.

توصیه ی ما به شما این است که دسته بندی شما براساس محصولاتتان به همان تعداد باشد و اینکه از برچسب های مناسب برای سایتتان استفاده کنید. بهتر است سئو سایت فروشگاهی خود را به شرکتی بسپارید که در این زمینه تجربه ی کافی داشته باشد.

بهتر است از برچسب های زیاد برای سئو سایت فروشگاهی خود استفاده نکنید به این دلیل که ممکن است برچسبی که برای متن خود گذاشته اید دارای مطلب خیلی کمی باشد که گوگل پیشنهاد کرده است که هر صفحه از سایت شما باید حداقل 300 کلمه متن داشته باشد و اگر این طور نباشد آن برگه اسپم شناخته می شود. و اینکه محتوای تکراری به سئوی سایت شما آسیب خیلی خیلی زیادی می زند ممکن است برچسبی که شما در متنتان استفاده کرده اید در یک متن دیگر با همین موضوع هم استفاده شده باشد و این به ضرر سئو سایت فروشگاهی شما تمام می شود.

دسته بندی و برچسب ها روی سئو

3-برندسازی با سئو انجام می گیرد!

یکی از عمده کارهایی که وظیفه هر سئو کار حرفه ای می باشد این است که روی برندسازی سایت فروشگاهی شما کار کند نه اینکه فقط به فکر این باشد شما فروش داشته باشید یعنی با انجام سئو تخصصی روی سایت فروشگاهی خود می توانید به راحتی برندسازی فروشگاهی را انجام دهید. علاوه بر اینکار می توانید مشتریان دائمی زیادی برای سایت خود داشته باشید و سایتتان به حدی معروف می شود که همه به دوستان و آشنایشان معرفی می کنند و آنها به جای جستجو کلمات کلیدی مد نظرشان نام برند شما را جستجو می کنند و از طریف سایت شما محصولشان را پیدا کرده و خریداری می کنند.

همه ی این اتفاقاتی که در بالا ذکر شد با داشتن یک سئو حرفه ای اتفاق می افتد پس تا اینجا فهمیدیم که برای داشتن یک سئو حرفه ای برای سایت فروشگاهی خود چه کارهایی انجام دهید تا یک سایت بسیار موفق داشته باشید.

مطالب پر بازدید : 

تکنیک های فروش با طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای داشته باشید

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟

برندسازی با سئو

4-تولید محتوا بر پایه ی سئو

تولید محتوا یکی از اصلی ترین کارهاست که در سئو سایت فروشگاهی تاثیر زیادی می گذارد ، به هر کسی که سئو سایت خود را می سپارید آن شرکت بر اساس کلمات کلیدی که در نظر گرفته اید شروع به تولید محتوا می کند آن هم بر پایه ی سئو و به کاربردن کلمات کلیدی شما که بتواند یک محتوای مناسب تولید کند. همچنین هر محصولی که در سایت شما گذاشته می شود هم توضیحات کامل با رعایت کردن اصول سئو انجام می گیرد.

برای محصولاتتان بهتر است جزئیات خیلی کوچک را هم ذکر کنید تا کاربر بتواند تمام توضیحاتی که از یک محصول می خواهد را بدست آورد ، سایت های فروشگاهی معروف مثل باملیو ، دیحی کالا و .. را اگر مشاهده کنید میبینید که از محصولات خود حتی کوچکترین جزئیات را هم ذکر کرده است که بازدید کننده تمام آن ها را می خواند و با مقایسه با برند دیگر می تواند به راحتی در خرید تصمیم بگیرد و گوگل هم به این سایت رتبه می دهد.

اگر معیارهایی که گوگل برای تولید محتوا قرار داده است را رعایت کنید می توانید کاربران زیادی را به سایت فروشگاهی خود جذب کنید و فروشتان را هر لحظه بیشتر کنید تا از رقبای خود جلو بزنید.

تولید محتوا بر اساس معیار های گوگل یک کار بسیار تخصصی است و کار هر کسی نیست ، بیش از 30 تکنیک مختلف دارد که فقط یک فرد تولید محتوا متخصص می تواند این تکنیک ها را هم بدانید و هم رعایت کند. می توانید با واگذارد کردن تولید محتوا بر پایه ی سئو در نتیجه ی جستجو ی خود لینک اول هر جستجو توسط کاربر را بدست آورید.

تولید محتوا بر پایه ی سئو

5-از قدرت ویدیو برای ارتقاء سایت خود استفاده کنید! 

بیش از 80 درصد از ترافیک سایت ها با ویدیو کسب  می شود به همین منظور اگر از ویدیو برای ارتقاء سایت و سئو خود استفاده کنید نتیجه ی مطلوبی خواهید گرفت و ترافیک بسیار زیادی برای سایت خود جذی می کنید. برای گوگل محتوای ویدیویی ارزش بیشتری دارد و همچنین برای کاربران هم جذابتر از یک متن طولانی خواهد بود. برای تبدیل بازدید کننده به مشتری می توانید از تولید محتوای ویدیویی و تصویری استفاده کنید.

شبکه ای اجتماعی مثل اینستاگرام به دلیل اینکه از ویدیو و عکس استفاده می شود در بین مردم بسیار محبوب شده است شما هم برای اینکه در بین کاربران بیشماری که به سایت شما سر می زنند محبوب واقع شوید می توانید از قدرت ویدیو برای تولید محتوا استفاده کنید.

ویدیو برای ارتقاء سایت

سئو سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید ! 

امیدواریم که با دانستن این 5 راز سئو سایت فروشگاهی توانسته باشید درک بیشتری از اهمیت سئو برای سایت فروشگاهیتان پیدا کنید و اینکه سایت هایی که فروشگاه آنلاین دارند باید در زمینه برندینگ و تبلیغات فعالیت بیشتری داشته باشند چون این زمینه ی فعالیت رقابت بسیار شدید دیده می شود پس این موضوع را جدی بگیرید.

برای انجام سئو سایت فروشگاهی ، طراحی سایت در انواع مختلف ، تبلیغاتی گوگلی و … می توانید با شرکت اهورا وب در ارتباط باشید. در دنیای دیجیتال با ما پیشرفت کنید.

2 Comments

  • hasanzade

    طراحی سایت و سئو واقعا برای هر کسب و کاری لازم هست، واقعا هم برای من نتیجه داد

  • ali

    طراحی سایت هم انجام میدین؟

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.