منو اهورا وب

5 نکته مهم برای ارتقاء سئو سایت

5 نکته مهم برای ارتقاء سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل کار سختی نیست! واقعا کار سختی نیست اگر بدانید باید چه کار کنید. ولی باید بگم کمی زمان بر است. در سئو باید صبر و حوصله داشته باشید. شاید سوال خیلی از افراد این باشد که سایت هایی که در صفحه اول گوگل هستند و همیشه همان صفحه اول می مانند دلیلش چه هست؟ با 5 نکته برای ارتقاء سئو که در ادامه ذکر شده است میتوانید رعایت کنید تا صفحه ی اول گوگل سایت خود را ببینید.

1.انتخاب کلمات کلیدی اصلی

خیلی مهم است که بدانید کلمات کلیدی محتوایی که قصد نوشتن آن را دارید چه هست. اگر بگویم طبق کلمات کلیدی باید محتوا بنویسید شاید زیاد حرف جالبی نباشد. ولی باید سعی کنید در مقالات و کلا محتوای سایت خود از کلمات کلیدی حوزه کاری خود که قصد دارید با اون کلمات کلیدی در گوگل دیده شوید استفاده کنید. با انتخاب کلمات کلیدی اصلی میتوانید برای ارتقاء سئو سایت از سایت های رقبا جلو بیفتید.

2.تولید محتوای با کیفیت

اگر از من بپرسید مهمترین چیز در سئو چیست؟ در یک کلمه می گویم تولید محتوا. البته چه محتوایی؟ محتوای با کیفیت و ارزشمند چیزی است که در بسیاری از سایت های ایرانی کمتر به چشم می خورد. خب چرا از این راه برای پیشی گرفتن از رقبای خود استفاده نکنید. البته تولید محتوای ارزشمند کار سختی است ولی نشدنی هم نیست. سعی کنید تولید محتوای خود را منظم انجام دهید تا به ارتقاء سئو سایت خود کمک کنید.

3.استفاده از کلمه کلیدی در عنوان صفحه

سعی کنید حتما از یکی از کلمات کلیدی خود در عنوان صفحه استفاده کنید. منظور از عنوان صفحه هم صفحه اصلی و هم صفحه مقالاتتان است که در سئو موثر است.

4.استفاده از کلمات کلیدی در متا تگ

خیلی مهم است که کلمات کلیدی مربوط به حوزه کاری خود را در متا تگ یا description سایت خود استفاده کنید. این قضیه هم مثل مورد قبلی باید هم در صفحه اصلی سایت و هم در صفحات داخلی سایت (مقالات) از آن ها استفاده کنید. در واقع با این کار حداکثر تاثیر گذاری کلمات کلیدی انجام می شود.

5.استفاده از کلمات کلیدی در پاراگراف اول

اگر می خواهید مقاله ای بنویسید سعی کنید حتما در پاراگراف اول از کلمات کلیدی مربوط به حوزه کاری خود استفاده کنید. خیلی خوب است که دقیقا عنوان مقاله خود را در پاراگراف اول نوشته خود بنویسید. البته استفاده زیاد از کلمات کلیدی طوری نباشد که باعث تولید اسپم شود.

برای ارتقاء سئو سایت به صورت حرفه ای میتوانید با اهورا وب در ارتباط باشید ، تیم متخصص اهورا وب تنواسته حرفه ای بودن خود را در این زمینه به مشتریان خودش ثابت کند پس با ما در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.