منو اهورا وب

5 نکته مهم در طراحی سایت

5 نکته مهم در طراحی سایت

5 نکته مهم در طراحی سایت که برای سایت شما موثر واقع می شود و باعث می شود که یک سایت کاملاً حرفه ای داشته باشید و بتوانید در دنیای گسترده ی وب حرفی برای گفتن داشته باشید.

این چند نکته به شما کمک می کند که روز به روز میزان بازدید کنندگان سایتتان افزایش پیدا کند و بتوانید محصولات و خدماتتان را به افراد بیشتری معرفی کنید.

حتما این 5 نکته طراحی سایت را به خاطر داشته باشید تا بتوانید در زمینه ی خدمت رسانی آنلاین موفق باشید و به هدف خودتان که افزایش میزان مشتریان و پارو کردن پول است دست پیدا کنید.

اولین نکته ی مهم در طراحی سایت : استفاده از لینکهای متنی

شاید فکر کنید استفاده از تصاویر یا اشکال گرافیکی موثرتر از تولید محتوا است ، اما این طور نیست تولید محتوا اصل پایه و اساس هر سایتی است که می خواهد نظر مخاطبان را جلب کند.

اگر در اینستاگرام هم چند ساعت پی در پی بچرخید و کلی عکس و ویدیوهایی که دوست دارید را ببینید خسته کننده می شود و برای چند دقیقه آن را میبندید پس این نکته را در نظر بگیرید که اگر از بالا تا پایین سایتتان یا محتوایی که تولید کرده اید عکس و ویدیو باشد خواننده یا مخاطب را خسته می کند و صد در صد کمتر به سایت شما مراجعه میکند اگر هم به تصاویر لینک بدهید صد در صد کاربر آن را باز نمی کند.

پس بهتر است روی تولید محتوای جذاب همراه با تصاویر تمرکز داشته باشید و لینک ها را داخل متن استفاده کنید چراکه نظر خواننده به لینک هایی که داخل محتوا داده اید جلب می شود و روی آن ها کلیک می کند.

اگر داخل متن از لینک استفاده کنید از نظر سئو هم میتوانید سایتتان را ساپورت کنید و اینکه مخاطبان هم نظرشان به لینک ها جلب شده و بین لینک هایی که داخل متنتان استفاده کرده اید جابجا می شوند و از تمام سایت دیدن می کنند.

پس هیچوقت لینک دادن داخل متن را فراموش نکنید چراکه موثر ترین راه برای نگه داشتن مخاطب داخل سایت محسوب می شود.

پیشنهاد مطالعه :

تاثیر طراحی سایت بر افزایش فروش

طراحی سایت شرکت خدماتی

5 نکته مهم در طراحی سایت - شرکت طراحی سایت

نکته 2 : در حین طراحی سایت از روش ساده برای لینک دادن استفاده کنید!

در حین طراحی سایت سعی کنید از روش ساده برای لینک دادن استفاده کنید و از روش هایی مثل لینک هایی که در حال حرکت هستند و دائماً در حال تغییر رنگ و چشمک زدن هستند بپرهیزید.

میتوانید با رنگی کردن و یا فقط پر رنگ کردن لینک ها نظر مخاطب را به آن ها جلب کنید این روش کارآمد تر و ساده تر خواهد بود و اینکه میتواند تاثیر دو برابری داشته باشد. پس سعی کنید که از روش مناسبی برای لینک دادن استفاده کنید تا نتیجه ی خوبی هم دریافت کنید نه اینکه تا خواننده وارد یکی از محتواهای سایتتان شود در کسری از ثانیه صفحه را ببندد.

هرچقدر سعی کنید خواننده یا مخاطب را به روش درست به صفحات دیگر سایتتان هدایت کنید می توانید نتیجه ی بسیار بهتری هم دریافت کنید.

لینک دادن یک اصل اساسی در زمینه ی ارتقاء سئو و هدایت مخاطب به صفحات دیگر سایت است پس سعی کنید که این کار را به درستی انجام دهید.

نکته سوم در هنگام طراحی سایت محتویات داخل وبسایت را در دسترس قرار دهید!

محتویات داخل سایت را همیشه در دسترس مخاطبان قرار دهید تا بتوانند از تمام صفحات و خدمات شما بازدید کنند هرچقدر بیشتر خدمات و محصولاتتان را معرفی کنید و در اختیار مخاطبانتان قرار دهید بیشتر می توانید بازدید کننده داشته باشید چراکه میتوانید نیاز آن ها را رفع کنید.

پیوند میان صفحات و ارتباطی که بین آن ها برقرار کرده اید بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد و خود را جای مخاطب بگذارید و ببینید که به راحتی می توان بین صفحات جابجا شد یا خیر ؟ پس با در نظر گرفتن تمام احتمالات به بررسی لینک ها و ارتباطات بین صفحات بپردازید.

بازدید کننده ها و مخاطبانی که به سایت شما مراجعه می کنند می خواهند با خدمات و محصولات شما آشنایی کامل پیدا کنند پس لازم نیست آن ها مجبور کنید که سایت شما را حفاری کنند تا بتوانند خدمات شما را ببیند.

هرچقدر راه را برای مخاطبانتان هموار کنید ، صد در صد می توانید روز به روز بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید و بازدید کنندگان بیشتر نتیجه اش فروش بیشتر و درآمد بیشتر خواهد بود.

5 نکته مهم در طراحی سایت - اهوراوب
نکته چهارم : در حین طراحی سایت محتوای پراکنده در اختیار مخاطب قرار ندهید!

سعی کنید اطلاعات متمرکزی در حین طراحی سایت به مخاطبانتان نشان دهید چراکه اگر اطلاعات پراکنده باشد کاربران در میان انبوهی از محتواهای مختلف گیج می شوند و تنهای چیزی که نسیب شما می شود خارج شدن از سایت است.

اطلاعات پراکنده با موضوعات مختلف برای سایت شما هیچ فایده ای ندارد و باعث می شود مخاطب بیشتر گیج شود همین گیج شدن موجب از دست دادن یک بازدید کننده خواهد بود.

هرچقدر محتواهای داخل سایت متمرکز باشد و مخاطب را به درستی راهنمایی کند به راحتی می توانید بازدیدکنندگان را روز به روز افزایش دهید.

حتما بخونش : 

طراحی سایت شرکت نظافتی

نکات طراحی سایت کاربر پسند

نکته پنجم : طراحی سایت ریسپانسیو

وقتی طراحی سایت انجام میدهید ، سایت شما و محیط اینترنت محلی برای تبلیغ کسب و کار شما می شود پس باید طوری طراحی را انجام دهید که در تمام دستگاه ها قابل مشاهده باشد.

خاصیت ریسپانسیو باعث می شود تمام کاربران به راحتی به سایت شما و قسمت ها مختلف دسترسی داشته باشند. این کار هم به سئو سایت کمک می کند و هم اینکه بازدیدکنندگان سایتتان روز به روز بیشتر می شود.

اگر طراحی سایت که انجام دادید در تلفن همراه درست نمایش داده نشود بیشترین تعداد بازدیدکنندگان را از دست خواهید داد و نمیتوانید مشتریان زیادی داشته باشید چراکه بیشتر کاربران از طریق تلفن همراه سایت شما را مورد بررسی قرار میدهند.

5 نکته مهم در طراحی سایت - طراحی سایت

برای طراحی سایت حرفه ای با ما تماس بگیرید!

اگر میخواهید طراحی سایت حرفه ای انجام دهید و فروش ، خدماتتان را به افراد بیشتری نشان دهید حتما با شرکت طراحی سایت اهوراوب در ارتباط باشید.

شرکت ما با در نظر گرفتن نیاز شما عزیزان سایتی را به طور کاملاً حرفه ای بر پایه ی سئو طراحی میکند تا بتوانید در میدان رقابت پیروز شوید و به موفقیت دست یابید.

برای تماس با ما و سفارش طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی و … بر روی لینک زیر کلیک کنید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.