منو اهورا وب

طراحی سایت خدماتی ظرافت بار

پروژه : طراحی سایت باربری ظرافت بار

 

کارفرما : آقای ناصری

 

با طراحی سایت باربری می توانید بسیاری از کارهای مرتبط به باربری اینترنتی و با سرعت بالا ، هزینه کمتر انجام  دهید. دیگر نیازی به گشتن نیست با یک سرچ در مرورگر تلفن همراهتان می توانید از خدمات باربری سایت های مختلفی که در نتیجه ی جستجویتان آورده می شود استفاده کنید.

برای داشتن طراحی سایت باربری کافیست با ما در ارتباط باشید.

هدف از طراحی سایت باربری چیست؟

اولین هدف از طراحی سایت باربری این است که کار مشتریان راحت تر می شود میتوانند با یک تماس کوتاه با باربری که در نتیجه ی جستجو انتخاب کرده است تماس برقرار کنند.

وقت کمتر ، هزینه کمتر که جزء اولویت های یک مخاطب است که بتواند هرچه سریعتر بار خود را به محل مورد نظر با هزینه ی بسیار مناسب به محل مورد نظر ارائه نماید.

ترافیک کمتر ، کسب درآمد بیشتر. تعداد بسیاری از کاربران در روز توسط مرورگرهای خود برای باربری جستجو می کنند تا شرکت مورد نظرشان که قابل اعتماد باشد و کارش را درست انجام دهد انتخاب کنند همین امر باعث می شود مشتریان شما در روز زیاد شود و دیگر نگران کمبود مشتری نخواهید بود افزایش مشتری هم برابر با کسب درآمد بیشتر.

در طراحی سایت باربری اختصاصی خود می توانید مناطقی که تحت پوشش خود دارید را معرفی کنید تا مشتریان به راحتی بتوانند با شما تماس بگیرند. همچنین میتوانید عکس هایی در زمان انجام کار بگیرید و در سایتتان قرار دهید که همین امر باعث جلب اعتماد کاربرانی که اولین بار به سایت شما مراجعه می کنند خواهد شد.

تمام شماره های تماستان را می توانید داخل سایت قرار دهید تا کاربران به راحتی بتوانند با شما در ارتباط باشند.

طراحی سایت فقط ملاک نیست بهتر است سئو سایت را هم انجام دهید تا در زمان جستجو توسط کاربران شما در خطوط اول قرار بگیرید و مشتریان بیشتری را جذب کنید. سئو سایت برای سایت های باربری بسیار مفید واقع خواهد شد.

برای مشاهده نمونه سایت باربری کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید.