منو اهورا وب

طراحی سایت دبستان پسرانه مشاهیر آینده

پروژه :طراحی سایت دبستان پسرانه مشاهیر آینده

 

کارفرما : آقای دکتر رامین کریمی نیا

 

 

طراحی سایت برای مدارس

هدف از طراحی سایت دبستان پسرانه مشاهیر آینده این است که امروزه با توجه به مشغله فراوان بسیاری از اولیا ، شرکت کردن در جلسات اولیا و مربیان و حضور مستمر در مدرسه برای بررسی وضعیت درسی دانش آموزان برای بسیاری از اولیا کار دشواری است . طراحی سایت برای مدارس به مسئولین مدرسه و معلمان این امکان را می دهد که با قرار دادن نمرات مستمر هفتگی یا ماهیانه دانش آموزان در سایت ، اولیا را تنها با چند کلیک و در هر مکان و زمانی از وضعیت تحصیلی فرزندانشان آگاه نمایند .

طراحی سایت برای مدرسه راهی برای تبلیغات هم محسوب می شود. شما می توانید با قرار دادن افتخارات دانش آموزان ، معرفی کادر تدریس ، تاریخچه مدرسه ، فعالیت های خارج از مدرسه مانند اردوها و … و تصاویری از محیط های مختلف مدرسه مانند سالن غذا خوری ، حیاط ، کلاس ها ، سالن ورزش و… قادر خواهید بود نظر اولیا و حتی دانش آموزان را نسبت به مدرسه جلب نمایید و این یک راه تبلیغاتی برای شما به حساب می آید و سطح مدرسه تان را افزایش می دهید.

اگر سایت دبستان پسرانه مشاهیر آینده را مشاهده کرده باشید می بینید افتخاراتی که دانش آموزان آنها کسب کرده اند در صفحه ی اول به نمایش گذاشته شده است همین امر باعث می شود والدین با اطمینان کامل فرزندشان را در این مدرسه ثبت نام کنند.

 

از دیگر مزایای طراحی سایت مدارس می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

اطلاع رسانی اخبار ، اطلاعیه ها و رویداد های مهم  در سایت. به عنوان مثال در صورتی که یکی از معلمین به دلیلی قادر نباشد در ساعت تدریس خود در مدرسه حضور یابد ، مسئولین مدرسه می توانند از این طریق دانش آموزان وی را آگاه سازند . همچنین اطلاعیه جشن ها و تشکیل گروه های موسیقی ، ورزشی ، هنر و … نیز می تواند از این طریق به دانش آموزان اطلاع رسانی کنند این می تواند یک مزیت در زمینه ی طراحی سایت مدارس محسوب شود.

امکان قرار دادن شماره تماس در زمان طراحی سایت وجود دارد. برای اینکه یکی از بازدید کنندگان سایت تمایل به ثبت نام فرزند خود در آن مدرسه را داشت به راحتی نشانی را بیابد و بتواند با مدرسه ی شما ارتباط برقرار کند.