منو اهورا وب

طراحی سایت فروشگاهی رام سیستم

پروژه : طراحی سایت فروشگاهی رام سیستم

 

کارفرما : مهندس رام 

 

طراحی سایت فروشگاهی آنلاین می تواند شما را در ارائه خدمات هر چه بهتر و آسان تر در زمینه ی فروش آنلاین محصولات یاری نماید تا بتوانید مشتریان زیادی را از سر تا سر جهان به سوی خود جذب کنید و در نتیجه به ارائه انواع محصولات و خدمات با کیفیت در محدوده ای فراتر از شهر خود بپردازید.

با طراحی سایت فروشگاهی زیر نظر طراحان با تجربه می توانید کاربران اینترنتی را به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید و در نتیجه میزان وسیعی از مشتریان را به سوی فروشگاه و خرید محصولات خود جذ کنید.

به کمک طراحی سایت فروشگاهی می توانید به معرفی، تبلیغ، عرضه و فروش محصولات و خدمات در دنیای گسترده ی اینترنت بپردازید.

برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی هنوز دیر نشده است همین حالا با شرکت اهورا وب تماس بگیرید.

با طراحی سایت فروشگاهی ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید!

 

عوامل تاثیر گذار در هزینه طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با توجه به امکانات و ویژگی هایی که صاحب و مالک سایت در نظر دارد می تواند متغیر باشد. به همین دلیل با اضافه کردن و یا حذف هر یک از امکانات در سایت، قیمت طراحی سایت فروشگاهی نیز متفاوت خواهد بود و نمی توان میزان ثابتی برای آن در نظر گرفت.

به طور کلی عواملی که بر هزینه ی طراحی سایت فروشگاهی و راه اندازی آن شامل موارد زیر می شود :

👈 هزینه هاستینگ و دامنه

👈 هزینه کدنویسی و برنامه نویسی

👈 هزینه طراحی رابط کاربری

👈 هزینه پشتیبانی

👈 هزینه خدمات سئو و بهینه سازی سایت

با طراحی سایت فروشگاهی و شروع به فعالیت در این زمینه در ابتدا مشتریانی که به صورت حضوری به مغازه ی شما مراجعه می کردند به مشتریان دائمی تبدیل شده و با خیال راحت می توانند در هر ساعتی از شبانه روز محصولات مورد نظرشان را از سایت شما خریداری کنید و همین امر موجب محبوبیت مغازه ی شما خواهد شد. در ادامه با فعالیت مستمر و تبلیغات گسترده می توانید برند خود را کم کم معروف کنید و مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید. همواره این موضوع را به یاد داشته باشید که با طراحی سایت فروشگاهی به قیمت پایین ، کیفیت را قربانی هزینه ی پایین تر نکنید.

برای مشاهده طراحی سایت فروشگاهی رام سیستم می توانید روی دکمه ی زیر کلیک کنید.