منو اهورا وب

طراحی سایت فروشگاهی سایه ایران

پروژه : طراحی سایت فروشگاهی سایه ایران

 

کارفرما : آقای مشکاتی

 

طراحی سایت فروشگاهی عالی برابر با یک فروش عالی

با توجه به اینکه بستر خرید اینترنتی و تمایل بیشتر مشتریان به این سبک از خرید محصولات مورد نظرشان بیشتر شده است فروشندگان محصولات تمایل زیادی به طراحی سایت فروشگاهی پیدا کرده اند. طراحی سایت فروشگاهی باید به گونه ای باید که حس امنیت در خرید و اعتماد کاربرد را در همان اولین بازدید را جلب کند و او را به مشتری دائم تبدیل کند.

طراحی سایت فروشگاهی برای هر کسب و کاری مناسب است و می توانند در این زمینه درآمد های بالایی به دست آورند و مشتریان بیشتری را جذب کنند تا از محصولاتشان بازدید کنند و خرید را انجام دهند.

برای طراحی سایت فروشگاهی مختص به کسب و کار خود می توانید با شرکت اهورا وب در ارتباط باشید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

بالا بردن اعتبار شرکت : حضور در اینترنت و داشتن یک سایت باعث می شود که در ذهن مشتری جایگاه بالایی داشته باشید و عدم حضور شما در اینترنت یعنی دو دستی سپردن مشتریان به رقیبانتان است. بنابراین برای یک شرکت بزرگ افت دارد که یک سایت فروشگاهی نداشته باشد.

هزینه پایین راه اندازی کسب و کار : اگر مغازه یا دفتری ندارید کافیست اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کنید و در دنیای تجارت بزرگتری خود را مردم بیشتری بشناسانید و نیازی نیست دیگر هزینه های بالای اجاره ی دفتر را بپردازید در واقع شما با فروش اینترنتی مشتریان بیشتری را هم به خود جذب می کنید.

امکان ارائه خدمات 24 ساعته به مشتریان : طراحی سایت فروشگاهی این امکان را به مشتریان می دهد که در هر مکان و هر زمانی از محصولات شما دیدن کنند یعنی محدودیت ساعتی وجود ندارد و در زمان مناسب برای سفارش محصول مورد نظرشان با شما تماس بگیرند. همچنین اگر امکان پاسخگویی آنلاین هم در سایت خود قرار دهید رضایت مشتریان را به همراه خود دارد و فروش شما چند برابر خواهد شد.

فروشگاهتان را جهانی کنید : شرکتتان را با طراحی سایت می توانید جهانی کنید و هر لحظه صدها بازدید کننده از سر تا سر جهان داشته باشید البته با سئو کردن سایت خود می توانید در صد نشین سایت های دیگر قرار گیرید و بازدیدکنندگان شما را به عنوان اولین انتخاب برگزینند همچنین با انجام تبلیغات اینترنتی هم می توانید این محبوبیت را گسترده تر کنید.

اگر می خواهید نمونه سایت طراحی شده را مشاهده کنید روی دکمه ی زیر کلیک کنید.