طراحی سایت ورزشی علم فیتنس

پروژه : طراحی سایت ورزشی علم فیتنس

 

کارفرما : آقای سید حسین نجفی زاده

 

امروزه هر فردی تصمیم به انجام کاری می گیرد اولین کاری که انجام می دهد در گوگل سرچ می کند. بنابراین طراحی سایت ورزشی می تواند به شما در حوزه رقابت دنیای آنلاین کمک بزرگی بکند به طوریکه شما از آن ها جلو بزنید. انواع زمینه های ورزشی نیاز به طراحی سایت دارند . اصولا افرادی که دنبال باشگاه ورزشی مورد نظر خودشان می گردند در گوگل سرچ می کنند و باشگاه نزدیک به محل زندگیشان را پیدا می کنند و عکس هایی که داخل سایتش قرار گرفته را مشاهده می کنند و بعد از رضایت کامل اقدام به ثبت نام در آن باشگاه می کنند. پس طراحی سایت ورزشی می تواند برای شمایی که دارای باشگاه بزرگی هستید مفید واقع شود تا مراجعه کنندگانتان را افزایش دهید . اگر میخواهید سایت ورزشی اختصاصی خود را داشته باشید کافیست با شرکت اهورا وب در ارتباط باشید.

 

چرا علم فیتنس اقدام به طراحی سایت کرده است ؟

طراحی سایت برای رشته های تخصصی و حرفه ای که مربی های بسیار با تجربه ای دارد کار بسیار مفیدی واقع می شود ممکن است یک نفری مدت زیادی مشغول پیدا کردن یک باشگاه ورزشی خوب باشد ولی موفق نشود اما در سرچ در گوگل می تواند باشگاه ورزشی با توجه به علاقه مندی خود را بیاید.

برای اینکه سایت ورزشی مورد علاقه ی مخاطبانتان باشید کافیست برای طراحی سایت ورزشی اقدام کنید. سایت ورزشی علم فیتنس هم به منظور شناساندن خود به مخاطبان بیشتر است که بتوانند به راحتی باشگاه مورد نظرشان را پیدا کنند. همچنین می توانید با گذاشتن اخبار های به روز ورزشی داخل سایت آن هایی که علاقه مند هم نیستند ، علاقه را در آن ها ایجاد کنید به طوریکه همان لحظه اقدام به ثبت نام در کلاس های شما کنند.

همچنین می توانید افتخاراتی که کسب کرده اید را داخل سایت قرار دهید تا اعتماد کامل مخاطبان را به حرفه ای بودنتان جذب کنید. برخی سایت های ورزشی مثل علم فیتنس هستند که ساعاتی که می توانند کلاس برگزار کنند هم داخل سایت قرار می دهند که این میتواند به مخاطب کمک کند تا ساعاتی که می تواند در کلاس حضور داشته باشد را انتخاب کند.

اگر می خواهید نمونه سایت طراحی شده را مشاهده کنید روی دکمه ی زیر کلیک کنید.