طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو یا Responsive به سایت هایی اطلاق می شود که چیدمانو ساختار آن به اصطلاح شناور است یعنی ابعاد و حتی رزولوشن سایت متناسب با دستگاه های مختلف تغییر می کند تا با سایز نمایشگر دستگاهی که سایت را در آن باز کرده ایم اعم از موبال لپ تاپ تبلت و … سازگار شود . سایت های واکنش گرا در واقع انعطلف پذیر هستند و تمامی کاربرانی که از دستگاهایی با صفحه نمایش کوچک مانند اکثر گوشی های موبایل و یا نمایشگر های متوسط و یا نمایشگر های بزرگ استفاده می کنند می توانند به راحتی سایت مورد نظر را متناسب باسایز دستگاه خود رویت کنند.
طراحی سایت ریسپانسیو seo friendly ( منطبق بر اصول سئو ) است .زیرا یکی از اصول مهم گوگل برای سئو کردن سایت همین طراحی سایت ریسپانسیو است . طراحی سایت ریسپانسیو به جهت این که باعث می شود مخاطبان و کاربران با هر امکاناتی که دارند بتوانند وارد سایت شوند بر سئو سایت موثر است چون ورود کاربران بیشتر به سایت مورد نظر باعث ارتقای رتبه سایت می شود .

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو و هر آنچه که شما برای معرقی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

02188971593