طراحی سایت

طراحی سایت -اهوراوب

طراحی سایت

طراحی سایت این روزها به یکی از مهم ترین مسائل تبدیل شده . تا حدی که اگر شما وب سایتی مربوط برای کسب و کار خودتون نداشته باشید مشتری هاتون تعجب می کنن و نمی تونن اونقدری که باید به شما اعتماد کنن .

به همین خاطر هم طراحی سایت اهمیت زیادی پیدا کرده و جایگاه ویژه ای رو به خودش اختصاص داده . میتونیم اینطوری بگیم که اگر به تازگی کسب و کاری رو شروع کردید پس داشتن یه وب سایت براتون از نون شب واجب تره .

طراحی سایت - واکنشگرا

طراحی سایت واکنش گرا

همه ما این تجربه رو داشتیم که وب سایتی رو در تبلت یا گوشی موبایلمون باز کردیم اما به محض باز کردنش اونو بستیم .

به این دلیل که صفحات اون وب سایت متناسب با تبلت یا گوشی موبایل طراحی نشده بودن و ما نمی تونستیم ازش استفاده کنیم یا به همه قسمت هاش دسترسی داشته باشیم . این ایراد دسترسی با طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) قابل حل شدنه .

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت داینامیک

وب سایت داینامیک یا پویا به وب سایتی گفته میشه که پنل مدیریت محتوا داشته باشه و خود مدیر سایت یا شخصی که صاحب وب سایته بتونه به راحتی متون یا تصاویر مورد نظر خودشو داخل سایت بذاره . یعنی در واقع کار کردن با وب سایت داینامیک خیلی راحتتر از وب سایت های استاتیکه و خودتون میتونید وب سایتتون رو مدیریت کنید .

تماس با ما
طراحی سایت
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

درسته که طراحی سایت های اختصاصی پر هزینه تر از طراحی وبسایت هایی با قالب های آمادس اما مزیت هاش هم خیلی بیشتر از سایت آماده ایه که از قبل نوشته شده . در واقع شما با این کار کیفیت و بازدهی نهایی کار خودتون رو بالاتر بردید . در حقیقت می تونیم اینطوری بگیم که به مقوله داشتن یه وبسایت به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنیم نه یه هزینه.

نمونه کارهای ما را ببینید...

One Comment

  • مونا

    مطلب جامع و کاملی بود هرچی که میخواستم بدونم فهمیدم.

Post A Comment