طراحی سایت تخصصی آژانس هواپیمایی-اهورا وب

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

شما با طراحی سایت آژانس هواپیمایی می توانید همه خدمات آژانس خود مانند رزرو تور، رزرو بلیط، رزرو هتل، درخواست ویزا و …. را در 24 ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان قراردهید و در جستجوها به واسطه سئوی خوب دیده شوید. سایتهایی مانند Google، Yahoo، Bing، MSN، Ask و … سایت شما را اولین رتبه نشان می دهد و باعث می شود کاربران زیادی به سایت شما مراجعه کنند.

دلیل طراحی سایت آژانس هواپیمایی چیست؟

صنعت گردشگری این روزها بسیار در کشور مورد توجه قرار گرفته است.آنچه می تواند شما را در جذب مشتریان موفق سازد، بهره مندی ازیک طراحی سایت پویا، واکنش گرا و بر مبنای نیازها و اهدافتان است. ما به این منظور برای شما پیشنهاد موثری خواهیم داشت که موجب تحول و توسعه کسب و کارتان می شود .
استفاده بهینه از امکانات جهت جذب مشتری اهمیت ویژه ای برای مدیر هر مجموعه دارد. با توجه به گسترش فزاینده استفاده از اینترنت وب سایت هر مجموعه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش مشتریان باشد.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید. 

طراحی سایت تخصصی آژانس هواپیمایی

افزایش مشتری با طراحی سایت

در مورد آژانس مسافرتی بهره گیری از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای برای طراحی سایت آژانس هواپیمایی کمک موثری به مجموعه در رسیدن به هدف دارد. دسترسی سریع و راحت به اطلاعات مورد نیاز یکی از اصول طراحی سایت است که در طراحی سایت آژانس مسافرتی باید مورد توجه قرار گیرد.

 

خدمات طراحی سایت آژانس هواپیمایی چیست؟

در طراحی سایت آژانس هواپیمایی صفحه ای به معرفی آژانس، سوابق کاری، تخصص ها و امتیازات ویژه و گواهینامه و مجوزها اختصاص داده می شود. همینطور در صفحه ای اطلاعات تماس و نقشه در گوگل مپ قرار داده می شود. در صفحاتی تورهای داخلی و خارجی و نوع و سطح خدمات معرفی می شوند.

طراحی صفحاتی برای رزرو و خرید آنلاین تور، پرواز و هتل از موارد ضروری در طراحی سایت آژانس هواپیمایی است. همچنین در صفحات دیگری نظیر جاذبه های گردشگری، گالری تصاویر، قوانین و مقررات، بیمه، پرسش های متدوال، نقشه سایت، لینکهای مفید می توانند برحسب نیاز اضافه شوند. بعضی از این صفحات در جذب کاربر و بالا رفتن آمار بازدید از سایت می توانند نقش به سزایی داشته باشند.

در بخش جاذبه های گردشگری معرفی هتل، خطوط هوایی و ریلی با خدمات و قیمت مناسب، مراکز خرید و اماکن دیدنی به همراه تصاویر و توضیحاتی کوتاه می تواند برای کاربران مفید و جذاب باشد.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی-اهورا وب
مزایای قراردادن صفحه چت روم در طراحی سایت آژانس مسافرتی؟

طراحی صفحه ای برای چت روم در طراحی سایت آژانس هواپیمایی اطلاعات مفیدی را برای مجموعه فراهم می اورد. از تبادل نظر کاربران و مشتریان در چت روم می توان برای سنجش آماری و نیازسنجی غیرمستقیم در جهت برنامه ریزی ها و استراتژی های آینده آژانس در بالابردن کیفیت خدمات و برگزاری تورهای جدید استفاده کرد. همچنین اضافه کردن صفحاتی مثل اطلاعات پرواز, آب و هوا و نرخ ارز را نیز می توان در طراحی سایت آژانس مسافرتی مد نظر قرار داد.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی با سئو-اهورا وب

ویژگی های طراحی سایت آژانس هواپیمایی ؟

چند ویژگی عمومی به عنوان پیش فرضهای طراحی سایت آژانس هواپیمایی (توریسم، اطلاعات پروازها و … ) وجود دارد که در ادامه تعدادی از عناوین آنها آمده است:

– لازم است در پورتال، طبقه بندی و چیدمان اطلاعات بر مبنای معماری از پیش تعریف شده انجام شود .
– اطلاعات هر پرواز در قالب یک پکیج از آغاز تا پایان برای مخاطب عرضه گردد .
– خدمات آژانس هواپیمایی به بهترین شکل به مخاطب معرفی شود .
– پروازهای داخلی و پروازهای خارجی، پروازهای لحظه آخری، پروازهای مناسبتی ویژه(تور نوروز، تور تابستانی و … ) در پورتال اطلاع رسانی و به بهترین شکل برای مخاطبین عرضه شود .
– بانک اطلاعات صنعت توریسم و گردشگری کشور، مناطق هدف و سایر اطلاعات کاربردی و اطلاعات سفر در پورتال ایجاد و تکمیل اطلاعات گردد .
– امکان توسعه زیرساختهای فعلی در آن پیش بینی شود .

و مهمتر از همه اینکه از فناوریها و ترفندهای به روز سئو SEO در آن بهره گیری شود تا مخاطبین با جستجو در اینترنت به آسانی سایت آژانس هواپیمایی و خدمات شما را بیابند.

سئو سایت

طراحی سایت در انواع مختلف را به ما بسپارید !

برای طراحی سایت تخصصی در زمینه های مختلف می توانید با تیم حرفه ای اهورا وب در ارتباط باشید. تیم تخصصی ما علاوه بر طراحی سایت حرفه ای در زمینه سئو تخصصی ، تبلیغات گوگلی فعالیت درخشانی دارد که می توانید با یک تماس تلفنی مشاوره رایگان دریافت کنید و هر نوع خدماتی که خواستید به ما بسپارید.