طراحی سایت آژانس هواپیمایی

شما می توانید همه خدمات آژانس خود مانند رزرو تور، رزرو بلیط، رزرو هتل، درخواست ویزا و …. را در 24 ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان قراردهید و در جستجوها به واسطه سئوی خوب سیستم دیده شوید. سایتهایی مانند Google، Yahoo، Bing، MSN، Ask و … دوستدار سایت شما خواهند بود و کاربران را به آن ارجاع می دهند .

صنعت گردشگری این روزها بسیار در کشور مورد توجه قرار گرفته است.آنچه می تواند شما را در جذب مخاطبان(مشتریان) موفق سازد،بهره مندی از سایت(پورتال) پویا،واکنش گرا و بر مبنای نیازها و اهدافتان است.ما به این منظور برای شما پیشنهاد موثری خواهیم داشت که موجب تحول و توسعه کسب و کارتان می شود .
استفاده بهینه از امکانات جهت جذب مشتری اهمیت ویژه ای برای مدیر هر مجموعه دارد. با توجه به گسترش فزاینده استفاده از اینترنت وب سایت هر مجموعه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش مشتریان باشد.
در مورد آژانس مسافرتی بهره گیری از یک طراحی سایت حرفه ای در طراحی سایت آژانس هواپیمایی کمک موثری به مجموعه در رسیدن به هدف دارد. دسترسی سریع و راحت به اطلاعات مورد نیاز یکی از اصولی است که در طراحی سایت آژانس مسافرتی باید مورد توجه باشد. در طراحی سایت آژانس هواپیمایی در صفحه ای به معرفی آژانس, سوابق کاری, تخصص ها و امتیازات ویژه و گواهینامه و مجوزها پرداخته می شود.همینطور در صفحه ای اطلاعات تماس و نقشه در گوگل مپ قرار داده می شود. در صفحاتی تورهای داخلی و خارجی و نوع و سطح خدمات معرفی می شوند.
طراحی صفحاتی برای رزرو و خرید آنلاین تور, پرواز و هتل از موارد ضروری در طراحی سایت آژانس هواپیمایی است. همچنین در طراحی سایت آژانس هواپیمایی صفحات دیگری نظیر جاذبه های گردشگری, گالری تصاویر, قوانین و مقررات, بیمه, پرسش های متدوال, نقشه سایت, لینکهای مفید می توانند برحسب نیاز اضافه شوند. بعضی از این صفحات در جذب کاربر و بالا رفتن آمار بازدید از سایت می توانند نقش به سزایی داشته باشند.
در بخش جاذبه های گردشگری معرفی هتل, خطوط هوایی و ریلی با خدمات و قیمت مناسب ,مراکز خرید و اماکن دیدنی به همراه تصاویر و توضیحاتی کوتاه می تواند برای کاربران مفید و جذاب باشد.
طراحی صفحه ای برای چت روم در طراحی سایت آژانس هواپیمایی اطلاعات مفیدی را برای مجموعه فراهم می اورد. از تبادل نظر کاربران و مشتریان در چت روم می توان برای سنجش آماری و نیازسنجی غیرمستقیم در جهت برنامه ریزی ها و استراتژی های آینده آژانس در بالابردن کیفیت خدمات و برگزاری تورهای جدید استفاده کرد. همچنین اضافه کردن صفحاتی مثل اطلاعات پرواز, آب و هوا و نرخ ارز را نیز می توان در طراحی سایت آژانس مسافرتی مد نظر قرار داد.
چند ویژگی عمومی به عنوان پیش فرضهای طراحی سایت آژانس هواپیمایی (توریسم، اطلاعات پروازها و … ) وجود دارد که در ادامه تعدادی از عناوین آنها آمده است:

– لازم است در پورتال، طبقه بندی و چیدمان اطلاعات بر مبنای معماری از پیش تعریف شده انجام شود .
– اطلاعات هر پرواز در قالب یک پکیج از آغاز تا پایان برای مخاطب عرضه گردد .
– خدمات آژانس هواپیمایی به بهترین شکل به مخاطب معرفی شود .
– پروازهای داخلی و پروازهای خارجی، پروازهای لحظه آخری، پروازهای مناسبتی ویژه(تور نوروز، تور تابستانی و … ) در پورتال اطلاع رسانی و به بهترین شکل برای مخاطبین عرضه شود .
– بانک اطلاعات صنعت توریسم و گردشگری کشور، مناطق هدف و سایر اطلاعات کاربردی و اطلاعات سفر در پورتال ایجاد و تکمیل اطلاعات گردد .
– امکان توسعه زیرساختهای فعلی در آن پیش بینی شود .

و مهمتر از همه اینکه از فناوریها و ترفندهای به روز سئو SEO در آن بهره گیری شود تا مخاطبین با جستجو در اینترنت به آسانی سایت آژانس هواپیمایی و خدمات شما را بیابند.