طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

 

اگر میخواهید به اهداف کوچک و بزرگ در سازمانتان دست پیدا کنید و بین رقبا حرفه ای تر شوید بهترین راه جذب مشتریان از طریق طراحی سایت شرکتی است. یک وب سایت شرکتی به شما این امکان را میدهد که در دنیای مجازی رقابت کنید و بتوانید در دنیای مجازی بازاریابی کنید. مردم با گشت و گذار و جست و جو در اینترنت میتوانند محصولات و خدمات شما ببینند و از این جهت باید سایت شما در ردیف اولین های گوگل باشد.

تقریبا همه مردم در زمان سرچ و حست و جو به لینک های اول معرفی شده توسط مرور گرها اعتماد میکنند. پس هدف شما در دنیای وب کسب اعتبار از گوگل است. با سئو حرفه ای سایت میتوانید این هدف را به سرانجام برسانید و همیشه جزو اولین پیشنهادات گوگل به مخاطب و مشتریان باشید. بخش های مختلف یک سایت میتواند جنبه های مختلف تجارت شما را نمایش دهد. مشتریان هم با بررسی و بازدید از بخش های مختلف سایت میتوانند کسب و کار شما را ارزیابی نمایند.

میتوانید پرونده ای از گذشته و سابقه شرکت در وب سایت تان ارائه دهید و رزومه مدیران ارشد را در آن ارائه نمایید. همچنین مشتریان میتوانند نظرات خود را پیرامون خدمات یا کالاهای شما از طریق فرم های سایت ارسال کنند. همچنین میتوانید بخشی را به معرفی ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده در کارخانه یا مراحل تولید و … اختصاص دهید. پس مشتری بدون بازدید مستقیم از شرکت شما میتواند در دنیای مجازی اطلاعات لازم را از شما کسب کند.

الکترونیکی کردن تجارت با طراحی سایت 

طراحی سایت شرکتی با روش ها و تکنیک های منطبق بر الگوریتم های گوگل و سایر مرور گرها سبب میشود تا ارتباط موثری بین شما و مشتراین از طریق سایت برقرار شود. مشتری یا مصرف کننده میتواند در این حالت ارتباط بهتری با کسب و کار شما ایجاد کند و آسان تر و بهتر با شما آشنا شود.

جلب اعتماد شما از طریق سایت راحت تر خواهد بود و میتوانید در جهت برندسازی گام موثر تری بردارید. در گذشته برای معرفی محصولات و کالاها باید از تبلیغات پر هزینه روی بیلبورد ها یا حضور در نمایشگاه ها استفاده میکردید. اما امروز با داشتن یک وب سایت حرفه ای و کارآمد آسان تر و بهینه تر مشتریان را میشناسید و با آنها ارتباط برقرار خواهید کرد.

همچنین با طراحی سایت شرکتی شما حالا جنبه جدیدی از بازاریابی برای کسب و کارتان ایجاد خواهید کرد. با الکترونیکی شدن فعالیت های شما، شرکت های مختلف دولتی و خصوصی هم میتوانند بهتر و آسان تر شما را بشناسند و برای همکاری با شما ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت شرکتی - اهوراوب

هدف از طراحی وب سایت شرکتی چیست ؟

 

طراحی سایت شرکتی - اهورا وب

به طور کلی هدف از طراحی سایت شرکتی، معرفی شرکت یا سازمان و خدماتی است که ارائه میدهد.

پس شما میتوانید در وب سایت خود :

 محصولات مختلف و خدمات اختصاصی خود را معرفی کنید.

 از طریق سایت محصولات را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

 محصولات خود را از طریق وب سایت به فروش برسانید.

 برای سازمان برندسازی کنید.

 از طریق وب سایت و تبلیغات در دنیای مجازی کسب در آمد نمایید.

 اشتغال زایی و جذب نیروی کار بیشتر برای شرکت داشته باشید.

 از کاغذ بازی های اداری و تبلیغات محیطی رها خواهید شد.

سئو سایت شرکتی و اهمیت آن 

یکی از فواید طراحی سایت شرکتی کاهش روند روزمره کارها به ویژه بازاریابی حضوری است. بسیاری از نظرسنجی ها و معرفی کردن محصولات و خدمات زمان و انرژی زیادی را از سازمان میگیرد. اما طراحی یک وب سایت این امکان را فراهم میکند که به صورت غیر حضوری و با صرف هزینه خیلی کمتر بتوانید خود و محصولات تان را معرفی کنید و همچنین دسترسی مشتریان به شما آسان تر شود.

اما رسیدن به این جایگاه تنها از طریق سئو سایت موثر است و باید روی آن تمرکز داشته باشید. راه اندازی وب سایت به تنهایی برای شما کارایی ندارد و باید به بهینه سازی آن هم توجه کرد.

با رعایت اصول و مقررات سئو مانند در نظر گرفتن کلمه کلیدی مناسب جایگاه خود را در میان موتورهای جست و جو بیابید و حفظ کنید. توجه به این مسئله میتواند به میزان قابل توجهی در میزان در آمد موسسه یا شرمت شما تاثیر گذار باشد.

توجه داشته باشید یک سایت آماده با مطالب و محتوای کپی شده نمیتواند شما را به هدفتان برساند. پس قدم اول در راه اندازی سایت یافتن یک تیم مطمئن برای طراحی است که از تجربه و سابقه خوبی برخودار باشند.

نکته دیگر انتخاب قالب مناسب و گرافیک جذاب برای سایت است. انتخاب رنگ مناسب و چینش ساده سایت میتواند استفاده از آن را بهتر و آسان تر کند. شما به این ترتیب آسان تر در مسیر دست یابی به هدف تان قرار خواهید گرفت.

سئو سایت شرکتی
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت ریسپانسیو برای شرکت 

امروزه کاربران موبایلی سایت ها افزایش چشم گیری دشاته و مردم زیادی اطلاعات خود را در هر زمینه ای از طریق مرورگرها جست و جو میکنند. پس وجود نسخه ای از سایت برای نمایش روی موبایل ها و تبلت ها میتواند بازدید از سایت شما را افزایش دهد.

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو، سایت شما را با دستگاه های موبایل و تبلت سازگار میکند و لزوما به منظور ایجاد یک سایت جداگانه برای کاربران موبایلی نیست.

مدتی است مرورگرها و به ویژه گوگل به این کار امتیاز میدهند و سایتی که نسخه موبایلی دارد میتواند جایگاه بالاتری را در موتورهای جست و جو داشته باشد. به طور کلی و با توجه به مطالب و دلایل ذکر شده داشتن نسخه ریسپانسیو به نظر ضروری میرسد و در جلب مشتری تاثیر زیادی خواهد داشت .

طراحی سایت حرفه ای را از ما بخواهید !

 

برای همه سازمان ها و شرکت ها بالابردن توان رقابت و افزایش درآمد از طریق فروش حائز اهیمت است. یکی از روشهای رسیدن به این هدف طراحی سایت حرفه ای است. برای اینکه بودجه شما هدر نرود و نتیجه مطلوب را از راه اندازی وب سایت خود بگیرید باید این کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید. ما در شرکت اهوراوب باسالها فعالیت در این زمینه برای دست یابی به این هدف در کنار شما خواهیم بود. برای مشاهده نمونه کارها طراحی سایت میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

آیا پشتیبانی سایت هم جزو خدمات شما خواهد بود؟

بله – سایتهای طراحی شده توسط تیم اهوراوب تا یکسال پشتیبانی فنی رایگان دریافت میکنند. برای پشتیبانی محتوا طی قرارداد سالیانه عمل خواهد شد.

تولید محتوای سایت شرکتی شامل چه مواردی است ؟

تولید محتوا برای سایت های شرکتی شامل نوشتن مقاله، تولید محتوای تصویری و درج محصول و … میشود.

3 Comments

 • زاهدی

  طراحی سایت که برای مجموعه ما انجام دادین باعث شد تو این اوضاع کرونا ارتباطمون با مشتری ها حفظ بشه و بتونیم محصولات را معرفی کنیم

 • فربد

  طراحی سایت شرکتی به صورت تک صفحه ای هم انجام میدید؟

  • بی پروا

   سلام بله انجام میدیم.

Post A Comment