منو اهورا وب

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت شرکتی

اگر میخواهید به اهداف کوچک و بزرگ در سازمانتان دست پیدا کنید و بین رقبا حرفه ای تر شوید بهترین راه جذب مشتریان از طریق طراحی سایت شرکتی است. یک وب سایت شرکتی به شما این امکان را میدهد که در دنیای مجازی رقابت کنید و بتوانید در دنیای مجازی بازاریابی کنید.

بخش های مختلف طراحی سایت شرکتی میتواند جنبه های مختلف تجارت شما را نمایش دهد. مشتریان هم با بررسی و بازدید از بخش های مختلف سایت میتوانند کسب و کار شما را ارزیابی نمایند.

میتوانید پرونده ای از گذشته و سابقه شرکت در وب سایت تان ارائه دهید و رزومه مدیران ارشد را در آن ارائه نمایید. همچنین مشتریان میتوانند نظرات خود را پیرامون خدمات یا کالاهای شما از طریق فرم های سایت ارسال کنند.

میتوانید بخشی را به معرفی ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده در کارخانه یا مراحل تولید و … اختصاص دهید. پس مشتری بدون بازدید مستقیم از شرکت شما میتواند در دنیای مجازی اطلاعات لازم را از کسب و کار شما بدست آورد.

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت ارزان

الکترونیکی کردن تجارت با طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی با روش ها و تکنیک های منطبق بر الگوریتم های گوگل و سایر مرورگرها سبب میشود تا ارتباط موثری بین شما و مشتریان از طریق سایت برقرار شود. مشتری یا مصرف کننده میتواند در این حالت ارتباط بهتری با کسب و کار شما ایجاد کند و آسان تر و بهتر با شما آشنا شود.

جلب اعتماد مشتریان از طریق سایت راحت تر خواهد بود و میتوانید در جهت برندسازی گام موثر تری بردارید. در گذشته برای معرفی محصولات و کالاها باید از تبلیغات پر هزینه روی بیلبورد ها یا حضور در نمایشگاه ها استفاده میکردید. اما امروز با طراحی سایت شرکتی حرفه ای و کارآمد آسان تر و بهینه تر مشتریان را میشناسید و با آنها ارتباط برقرار خواهید کرد.

همچنین با انجام سئو سایت شرکتی جنبه جدیدی از بازاریابی برای کسب و کارتان ایجاد میکنید. با الکترونیکی شدن فعالیت های شما ، شرکت های مختلف دولتی و خصوصی هم میتوانند بهتر و آسان تر شما را بشناسند و برای همکاری با شما ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت حرفه ای - اهوراوب

هدف از طراحی وب سایت شرکتی چیست ؟

با طراحی سایت شرکتی میتوانید از فواید آن در دنیای اینترنت بهره مند شوید ، بسیاری از صاحبان شرکت ها هستند که هدف از طراحی سایت برای شرکتشان را نمی دانند ، در ادامه برای شما مواردی را ذکر کردیم که به راحتی میتوانید متوجه میشوید:

✅ یک رزومه کامل از شرکت و سازمان خود ارائه دهید.

✅ محصولات مختلف و خدمات اختصاصی خود را معرفی کنید.

✅ برای سازمان برندسازی کنید.

✅ از طریق وب سایت و تبلیغات در دنیای مجازی کسب در آمد نمایید.

✅ اشتغال زایی و جذب نیروی کار بیشتر برای شرکت داشته باشید.

✅ از کاغذ بازی های اداری و تبلیغات محیطی رها خواهید شد.

استعلام قیمت طراحی سایت شرکتی
ویژگی های طراحی سایت شرکتی

طراحی صفحات اختصاصی

برای هر محصول و خدماتی که شرکت موردنظر به مشتریان ارائه می دهد باید صفحه ای اختصاصی در نظر گرفت. از این طریق می توانید مخاطبان بیشتری برای وب سایت خود جذب کنید.

صفحه تماس با ما

در طراحی سایت شرکتی مهمترین بخش صفحه تماس با ما می باشد. این بخش به مشتریان کمک می کند تا بتوانند با شما بدون مشکلی ارتباط مستقیم برقرار کنند.

شبکه های اجتماعی

یکی از عواملی که می تواند برای وب سایت شرکتی مخاطب جذب کند شبکه های اجتماعی می باشد اما فعالیت در شبکه اجتماعی دارای یک سری اصول می شود که باید رعایت بشود.

رنگ های استاندارد

برای طراحی سایت شرکتی بهتر است از رنگ های استاندارد استفاده کنید به همین علت برای استفاده از رنگ ها برای وب سایت باید دانش کافی در روانشناسی رنگ را داشته باشید.

قرار دادن ویدیو

برای این که بتوانید محصولات یا خدمات خود را به بهترین شکل به مشتری معرفی کنید می توانید با گذاشتن ویدیو این کار را انجام بدهید در این صورت در مدت زمان کمی تبدیل به یک برند خواهید شد.

فرم های اختصاصی

با ساخت فرم های اختصاصی می توانید نیاز مشتریان را برطرف کنید. فرم های اختصاصی شامل فرم های استخدام ، نمایندگی ، عضویت در خبر نامه ، سفارش محصول و… می باشد.

طراحی سایت شرکتی - اهوراوب
آیا ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شرکتی مهم است؟

امروزه کاربران موبایلی سایت ها افزایش چشم گیری داشته و مردم زیادی اطلاعات خود را در هر زمینه ای از طریق مرورگرها جستجو می کنند. پس وجود نسخه ای از سایت برای نمایش روی موبایل ها و تبلت ها میتواند بازدید از سایت شما را افزایش دهد.

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو ، سایت شما را با دستگاه های موبایل و تبلت سازگار میکند و لزوما به منظور ایجاد یک سایت جداگانه برای کاربران موبایلی نیست.

مدتی است مرورگرها و به ویژه گوگل به این ویژگی امتیاز میدهند و سایتی که نسخه موبایلی دارد میتواند جایگاه بالاتری را در موتورهای جستجو داشته باشد ، به طور کلی و با توجه به مطالب و دلایل ذکر شده داشتن نسخه ریسپانسیو به نظر ضروری میرسد و در جلب مشتری تاثیر زیادی خواهد داشت .

مزایای طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

بررسی ترافیک مشتریان شرکت

داشتن اطلاعاتی درباره این که چه میزان مشتری از سایت شما بازدید میکنند و چه نیازها و خواسته هایی دارند، از جنبه های مهم بازاریابی است و سود شما را از سایت افزایش خواهد داد. طراحی وب سایت شرکتی به شما کمک میکند تا با استفاده از ابزارهای رایگان، همچون گوگل آنالیتیک موقعیت بازاریابی و کسب و کار خود را تعیین کنید.

طراحی سایت شرکتی

افزایش اعتبار شرکت 

طراحی سایت شرکتی اگر به طور حرفه ای انجام گیرد، میتواند اعتبار زیادی را برای سازمان شما ایجاد کند. در کنار طراحی لازم است تا تولید محتوا مناسب و جذاب و به روز برای سایت تولید شود تا مشتری را تشویق به بازدید از سایت و استفاده از آن کند. بیشتر مشتریان اعتبار یک شرکت را از روی سایت و امکان سرویس دهی از این طریق میدانند.

طراحی سایت شرکتی

ارتباط موثر و شبانه روزی با مشتری

طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای به شما این امکان را میدهد تا به صورت شبانه روزی و به طور موثر با مشتریان خود در ارتباط باشید. آنها میتوانند به راحتی هر زمان و ساعتی رزومه و شرایط شما را بررسی کنند و مشکلات و خواسته های خود را درمیان بگذارند. از طرفی شما فرصت و زمان کافی برای بررسی دقیق این درخواست ها و پاسخگویی به آن را خواهید داشت و سهولت این ارتباط اعتبار مجموعه شما را افزایش میدهد.

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

اگر می خواهید طراحی سایت شرکت شما به بهترین شکل انجام بشود باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. وقتی به این نکات توجه داشته باشید قطعا فعالیت شما در فضای اینترنت بهتر و قوی تر پیش خواهد رفت.

به نکات زیر توجه داشته باشید :

? بهتر است از سایت های آماده استفاده نکنید و حتما طراحی سایت اختصاصی را انجام بدهید.

? از رنگ هایی مناسب با کسب و کار خود در سایت استفاده کنید تا بتوانید اثرگذاری بیشتری بر روی مخاطب خود داشته باشید.

? طراحی سایت را طوری انجام بدهید که کاربر بعد از ورود سریعا به هدفش برسد.

? استانداردهای کد نویسی را به درستی در وب سایت خود رعایت کنید.

? طراحی سایت ریسپانسیو را برای وب سایت خود انجام بدهید.

طراحی سایت شرکتی - اهورا وب

اهمیت سئو برای طراحی سایت شرکتی

یکی از فواید طراحی سایت شرکتی کاهش روند روزمره کارها به ویژه بازاریابی حضوری است. بسیاری از نظرسنجی ها و معرفی کردن محصولات و خدمات زمان و انرژی زیادی را از سازمان میگیرد.

اما طراحی سایت این امکان را فراهم میکند که به صورت غیر حضوری و با صرف هزینه خیلی کمتر بتوانید خود و محصولات تان را معرفی کنید و اینکه میتوانید از مزیت داشتن طراحی سایت فروشگاهی بهره مند شوید.

اما رسیدن به این جایگاه تنها از طریق سئو سایت موثر است و باید روی آن تمرکز داشته باشید. راه اندازی وب سایت به تنهایی برای شما کارایی ندارد و باید به بهینه سازی آن هم توجه کرد.

با رعایت اصول و مقررات سئو مانند در نظر گرفتن کلمه کلیدی مناسب جایگاه خود را در میان موتورهای جست و جو بیابید و حفظ کنید. توجه به این مسئله میتواند به میزان قابل توجهی در میزان در آمد موسسه یا شرکت شما تاثیر گذار باشد.

توجه داشته باشید یک سایت آماده با مطالب و محتوای کپی شده نمیتواند شما را به هدفتان برساند. پس قدم اول در راه اندازی سایت یافتن یک تیم مطمئن برای طراحی سایت است که از تجربه و سابقه خوبی برخوردار باشند.

نکته دیگر انتخاب قالب مناسب و گرافیک جذاب برای سایت است. انتخاب رنگ مناسب و چینش ساده سایت میتواند استفاده از آن را بهتر و آسان تر کند. شما به این ترتیب آسان تر در مسیر دست یابی به هدف تان قرار خواهید گرفت.

با طراحی سایت شرکتی به قله ی موفقیت نزدیکتر می شوید!

فعالیت در فضای گسترده ی اینترنت باعث می شود شما هر لحظه یا بهتر است بگوییم هر ثانیه به قله ی موفقیت نزدیکتر می شود و دیگر موفقیت و کسب درآمد بالا در حیطه ی کاریتان را یک آرزو نمی بینید.

طراحی سایت شرکتی و ارتباط راحت با مخاطبان

طراحی سایت شرکتی علاوه بر اینکه شما را به قله ی موفقیت نزدیک می کند ارتباط شما را با مشتریان راحت تر می کند و باعث می شود خدمات را بهتر به مشتریان ارائه دهید.

اکثر مردم برای اینکه محصول یا خدمات مورد نظرشان را پیدا کنند به اینترنت مراجعه می کنند ، حتی شمایی که در حال خواندن این مطلب هستید از اینترنت ما را پیدا کردید و در حال مطالعه هستید. پس نمی توان گفت که طراحی سایت مناسب نیست و نمیتوان روی آن سرمایه گذاری کرد.

وقتی طراحی سایت شرکتی مورد نظرتان را طراحی می کنید اطلاعاتی مفید را راجع به شرکت یا موسسه تان در اختیار مخاطبان زیادی از سراسر دنیا قرار می دهید و مخاطبان با مطالعه ی اطلاعات با شما تماس میگیرند و جهت بستن قرارداد و ملاقات حضوری به شرکت مراجعه می کنند.

با طراحی سایت شرکتی در روز میتوانید مشتریان بسیار زیادی بدست آورید و به همان قله ی موفقیت دست پیدا کنید.

هزینه های اضافی را جهت تبلیغات فراموش کنید!

وقتی طراحی سایت هم می تواند برای شرکتتان نقش بازاریاب ، تبلیغات موثر ، صرفه جویی در زمان و هزینه برای رسیدن به هدفتان را برای شما داشته باشد چرا راه های تبلیغاتی پر از هزینه های گزاف را انتخاب می کنید؟

امروزه هر کسی در هر صنفی سایت داشته باشد در نظر مخاطب یا مشتری با کلاس به نظر می رسد و اینکه هر مشتری روی آن شرکت حساب جداگانه ای باز می کند.

بنابراین برای رسیدن به هدفتان و قله ی موفقیت راه کوتاهی روبروی شماست ، کافیست شما در آن راه قدم بردارید.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای را از ما بخواهید !

برای همه سازمان ها و شرکت ها بالابردن توان رقابت و افزایش درآمد از طریق فروش حائز اهمیت است. یکی از روش های رسیدن به این هدف طراحی سایت شرکتی حرفه ای است.

برای اینکه بودجه شما هدر نرود و نتیجه مطلوب را از راه اندازی وب سایت خود بگیرید باید این کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید. ما در شرکت طراحی سایت اهوراوب با سال ها فعالیت در این زمینه برای اینکه به هدفتان برسید در کنار شما خواهیم بود.

برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

سوالات متداول 

سوالاتی راجع به طراحی سایت شرکتی که ممکنه برای شما هم پیش بیاد.

آیا پشتیبانی سایت هم جزو خدمات شما خواهد بود؟

بله، سایت های طراحی شده توسط تیم اهوراوب تا یکسال پشتیبانی فنی رایگان دریافت میکنند. برای پشتیبانی محتوا طی قرارداد سالیانه عمل خواهد شد.

تولید محتوای سایت شرکتی شامل چه مواردی است ؟

تولید محتوا برای سایت های شرکتی شامل نوشتن مقاله، تولید محتوای تصویری و درج محصول و … میشود.

آیا لازم است وب سایت شرکتی به وسیله چند زبان پشتیبانی بشود؟

این مورد برای شرکت های بین المللی ضرروی می باشد اما اگر شما هم می خواهید یک وب سایت چند زبانه داشته باشید ما می توانیم پشتیبانی از چند زبان را برای وب سایت شما فراهم کنیم.

آیا امکان عضویت درون وب سایت به کاربران داده می شود؟

بله با طراحی سایت شرکتی امکانی را می توانید برای کاربران خود قرار دهید که در وب سایت عضو بشوند و راحت به اخبار و مطالب خاص خود دسترسی داشته باشند.

برای طراحی سایت شرکتی خودمان باید هاست را تهیه کنیم؟

اگر خودتان اطلاعی درباره هاست ندارید شرکت طراحی سایت خرید هاست را برای شما انجام خواهد داد و یا در صورت نیاز به شما در این زمینه مشاوره خواهد داد.

طراحی سایت شرکتی دارای ویژگی ریسپانسیو است؟

بله ، هر نوع طراحی سایت شرکتی که توسط شرکت اهوراوب انجام می شود بدون استثناء از خاصیت ریسپانسیو بودن برخوردار است و در هر نمایشگری قابل رویت است.

18 Comments

 • زاهدی

  طراحی سایت که برای مجموعه ما انجام دادین باعث شد تو این اوضاع کرونا ارتباطمون با مشتری ها حفظ بشه و بتونیم محصولات را معرفی کنیم

 • فربد

  طراحی سایت شرکتی به صورت تک صفحه ای هم انجام میدید؟

  • بی پروا

   سلام بله انجام میدیم.

 • مهتاب

  سلام. شما علاوه بر طراحی سایت و سئو، تولید محتوا در شبکه های اجتماعی هم انجام میدین ؟

  • فرحزادی

   سلام ، بله انجام میدیم.

 • قاسمی

  سلام. اگر سایت ما از قبل طراحی شده باشه، سئو و بهینه سازی را برای سایت انجام میدین ؟

  • فرحزادی

   سلام ، بله حتما براتون انجام میدیم.

 • فرشید

  طراحی سایت شرکتی معمولا چه مقدار هاست نیاز داره؟

  • فرحزادی

   سلام آقا فرشید.
   بستگی داره که چقدر اطلاعات بخواید داخل سایت شرکتیتون قرار بدید.

 • زهرا

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم عکس محصولات و شما میگیرین یا باید ما بگیریم؟!

 • مهرنوش

  سلام اگه بخوام مدتی دیکه سایته شرکتی که شما برام طراحی کردین و توسعه بدم چقدر هزینه میبره ؟!

  • بی پروا

   سلام برای اطلاع از هزینه ها لطفا با یکی از شماره های داخل وب سایت تماس بگیرید.

 • سها

  سلام برای من یه سایت شرکتی طراحی کردند ولی چندوقته کند شده نمیره تو سایت اصلا خراب شده حس میکنم شما میدونین مشکل چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • یاور

  سلام وقتتون بخیر وقتی طراحی سایت من تموم شد من میتونم پشتیبانی رایگان تا چند ماه برای سایت خودم داشته باشم؟

 • ماهان

  سلام من یه سایت شرکتی دارم برای اینکه به بازدید و فروش خوب برسم چیکار باید انجام بدم ؟!

 • محسن

  سلام تمام هزینه های طراحی سایت شرکتی باید اول پرداخت بشه؟!

 • مقدمی

  سلام باید چیکار کنم که سایت شرکتیم بیاد بالا ؟! شما انجام میدین اینکارو که سایتم بیاد صفحه های اول؟!

  • فرحزادی

   سلام
   برای اینکه صفحه ی اول دیده بشین باید سئو سایتتون را انجام بدین و برای انجام سئو با دپارتمان سئو اهورا وب در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.