طراحی سایت فروشگاه فرش

طراحی سایت فروشگاه فرش

با طراحی سایت فروشگاه فرش چه اتفاقاتی برای این نوع کسب و کار پیش می آید؟ کشور ایران جز کشورهایی است که تولید کننده فرش می باشد و فرش های خود را به تمام دنیا صادر می کند. وقتی درباره ی صادرات فرش صحبت می کنیم یعنی با افرادی طرف حساب هستید که در نزدیکی شما نیستند و می خواهند از دور خرید کنند.

دیگر مانند گذشته نمی توان به صورت تلفنی یا با ارسال چند عکس فروش داشته باشید. این روزها تکنولوژی به قدری پیشرفت داشته است که باعث شده است با جستجو در اینترنت افراد سر تا سر جهان فرش موردنظر خود را خریداری کنند. شما هم می توانید یک وب سایت صادراتی فرش داشته باشید و هم یک فروشگاه فرش معتبر!

فرقی نمی کند اگر شما تنها فروش فرش در کشور را انجام می دهید طراحی سایت فروشگاه فرش گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود چرا که می توانید به کمک آن در مدت زمان کمی فروش خود را چندین برابر کنید. اگر می خواهید طراحی سایت را به صورت حرفه ای انجام بدهید به شما پیشنهاد می کنیم که با شرکت اهورا وب در ارتباط باشید. برای دیدن نمونه های کارهای ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

امکانات متنوع طراحی سایت فروشگاه فرش

درباره ما

با قرار دادن صفحه ی درباره ما مشتریان می توانند با فروشگاه شما بیشتر آشنا شوند ، در این صفحه با قرار دادن اطلاعاتی از خود می توانید اعتماد مشتریان را به دست بیاورید.

جستجو پیشرفته

با وجود این امکان در طراحی سایت فرش فروشی کاربر می تواند هر مدل فرشی که نیاز داشت را تنها با یک جستجو پیدا کند. امکان فیلتر کردن جستجو هم امکان پذیر است که می تواند مفید باشد.

چند زبانه بودن

با وجود این امکان شما می توانید یک وب سایت بین المللی داشته باشید که هر فردی با هر زبانی می تواند وارد وب سایت شود و سفارشات فرش خود را ثبت کند.

دسته بندی محصولات

شما قطعا فرش های متنوعی دارید که در فروشگاه باید فروشید. با طراحی سایت فروشگاهی می توانید دسته بندی انجام بدهید تا کاربران درون اینترنت خرید راحت تری را تجربه کنند.

گالری تصاویر

فرش جز محصولاتی است که کاربر باید بتواند عکس های آن ها را ببیند بعد خرید خود را ثبت کند. با قرار دادن صفحه ی گالری تصاویر شما می توانید به خرید کاربر سرعت بیشتری ببخشید.

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین یکی از روش هایی است که باعث می شود تا مشری خرید راحت تری را تجربه کنید البته پرداخت آنلاین نیاز به اعتماد سازی دارد که در ادامه درباره اش صحبت خواهیم کرد.

طراحی سایت فروشگاه فرش - طراحی سایت مدرن

مراحل طراحی سایت فروشگاه فرش

طراحی سایت فرش فروشی اگر به صورت اختصاصی انجام بشود می تواند به پیش افتادن در رقابت بین کسب و کارهای فرش فروشی کمک زیادی کند.

به این نکته دقت داشته باشید که طراحی سایت کار هر کسی نیست و کسی که این کار را انجام می دهد باید مراحل زیادی را طی کند تا باعث شود شما از نتیجه ی نهایی رضایت کافی را داشته باشید. شرکت اهورا وب مراحل زیر را در طراحی وب سایت پیش می گیرد:

👈 شناخت نیازهای مشتری و خواسته اش

👈 انتخاب قالب اختصاصی برای وب سایت

👈 کد نویسی و نظارت بر روی بخش های فنی

👈 وارد کردن اطلاعات مشتری و ایجاد صفحات

👈 تست کنترل فنی و کیفی

👈 آموزش به مشتری و تحویل وب سایت

هر شغلی دارید طراحی سایت آن را به ما بسپارید!

طراحی سایت فروشگاه فرش چه ویژگی باید داشته باشد؟

وقتی که بخواهید یک وب سایت داشته باشید باید که به ویژگی های منحصر به فرد آن اهمیت بدهید. اگر در فضای اینترنت فروش بالایی ندارید قطعا دلایل زیادی باعث شده است که این اتفاق بیافتد. برای مثال وب سایت شما گرافیک مناسبی ندارد یا دسترسی پیدا کردن به محصولات سخت است.

هر چقدر ویژگی های فروشگاه آنلاین فرش شما بیشتر باشد می توانید کاربران بیشتری را به سمت وب سایت خود جذب کنید و ترافیک وب سایت خود را بالاتر ببرید. در زیر به برخی از ویژگی های وب سایت فروشگاه فرش اشاره کرده ایم از دست ندهید:

✨ استفاده از گرافیک مناسب و زیبا برای وب سایت

✨ هماهنگی رنگ های استفاده شده در وب سایت

✨ استفاده از تصاویر باکیفیت

✨ دسته بندی محصولات فرش

✨ قرار دادن بخش اخبار برای کسب اطلاعات بیشتر کاربر

✨ مقایسه محصولات با یک دیگر

✨ پرداخت آنلاین و در کنار آن پرداخت حضوری

✨ ارتباط با پشتیبان

سوالات متداول

آیا با طراحی سایت فروشگاه فرش می توان در شهرستان هم فروش داشت؟

بله وقتی شما امکان این که به شهرستان بار ارسال کنید را داشته باشید می توانید با طراحی سایت خود را به افرادی که در شهرستان زندگی می کنید معرفی کنید تا آن ها هم با شما آشنا شوند و از شما خرید کنند.

برای وب سایت فروشگاه فرش هم باید نماد الکترونیکی دریافت کرد؟

وب سایت فروشگاه فرش هم یکی از انواع وب سایت های فروشگاهی به شمار می رود. وب سایت های فروشگاهی برای این که مشتری به آن ها اعتماد کند باید نماد الکترونیکی دریافت کنند. پس در این صورت می توان گفت که برای فروشگاه آنلاین فرش خود حتما باید نماد الکترونیکی را دریافت کنید.