طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی ویژه کلینیک ها، بیمارستان ها و داروخانه ها انجام میشود. مزیت طراحی سایت برای پزشکان و مراکز درمانی این است که پزشکان و بیماران میتوانند راحت تر با هم ارتباط برقرار کنند. پزشکان میتوانند اطلاعات لازم در مورد بیماری ها، برای کاربران در سایت قرار دهند. بیماران میتوانند از طریق سایت پزشکی اطلاعات را دریافت کنند و سوالات را پیرامون مشکلات خود بپرسند.

راه اندازی سایت برای کلینیک ها و درمانگاه ها دست یابی به بهترین پزشک و یا پزشک متخصص را آسان تر میکند. همچنین که پزشکان میتوانند رزومه و اطلاعات خود را در سایت قرار دهند تا بیماران بهتر بتوانند اطلاعات لازم را بدست بیاورند. در دنیایی که همه ما با جست و جو در اینترنت میخواهیم همه چیز را بیابیم، به نظر ما بهترین ها در ردیف اول پیشنهاد های گوگل هستند. پس اگر یک کلینیک تخصصی هستید یا یک پزشک متبحر لازم است تا همیشه در دسترس بیماران باشید، با داشتن وب سایت پزشکی هم بیماران شما را آسان تر پیدا میکنند و هم بیشتر به مردم معرفی خواهید شد.

خدمات سایت پزشکی برای کاربران 

طراحی سایت

بخش وبلاگ و اخبار و تازه های پزشکی

بخش وبلاگ و اخبار به دو منظور در طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد. ابتدا اطلاع رسانی درباره موضوعات پزشکی و دیگری کمک به سئو سایت. شما با قرار دادن مطالب به روز پزشکی میتوانید به بهینه سازی سایت کنید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسو

از آنجا که اکثر کابران نت از طریق وسائل هوشمند مانند گوشی موبایل و تبلت به دنبال اطلاعات هستند و در عین حال این ویژگی دسترسی به اطلاعات را سریعتر میکند، پس بهتر است به فکر طراحی سایت ریسپانسو باشید.

سئو سایت

طراحی زیبا و کاربر پسند 

بهتر این است که گرافیک و ظاهر سایت زیبا و کاربر پسند باشد تا هم استفاده کاربر از آن راحت شود سهولت در استفاده را برای او ایجاد کند. این مورد به بهینه سازی سایت کمک زیادی خواهد کرد و جذابیت سایت را چند برابر میکند.

بهینه سازی سایت

 امکان پرداخت آنلاین ویزیت

برای بیماران پرداخت به صورت اینترنتی میتواند یک مزیت برای صرفه جویی در زمان باشد. همچنین میتوانید صورتحساب را به صورت آنلاین برای تمام هزینه ها به صورت یکجا داشته باشید و این به بایگانی شما کمک خواهد گرد.

طراحی سایت پزشکی

 نوبت دهی آنلاین

با این ویژگی بیمار میتواند تاریخ مراجعه و ملاقات با پزشک را از روی سایت تعیین کند و در زمان صرفه جویی خواهد شد. این مورد به ویژه برای کلینیک ها بسیار مورد توجه و موثر است.

سئو سایت پزشکی - اهوراوب

اهمیت طراحی سایت پزشکی

باتوجه به گستردگی علم پزشکی و رقابت شدید پزشکان در زمینه های مختلف لازم است که هر پزشک بر اساس تخصص خود راهی را برای معرفی پیدا کند. طراحی سایت پزشکی بهترین راه برای این کار است تا مردم شما را بشناسند و اعتماد انها نسبت به شما بیشتر شود.

تصور کنید بیماران همیشگی شما در سایت برای شما نظر بگذارند و یا در شهرهای دور بیماران بتوانند مورد معاینه پزشکان قرار بگیرند. بازدید سایت در کنار خدماتی که ارائه میدهد میتواند بهترین روش معرفی برای شما باشد.

همچنین که امکان تبادل با سایر پزشکان، دانشجویان پزشکی و متخصصین و استادان دانشگاه برای شما در دنیای اینترنت فراهم میشود. بیشتر ساعات همه مردم این روزها در اینترنت میگذرد و علاوه بر این بیشتر اطلاعات از این طریق منتقل میگردد. پس بهتر است همیشه در دسترس باشید و افزایش توان خدمت رسانی را شاهد خواهید بود.

نکات مهم در طراحی سایت برای خدمات پزشکی

بر اساس تحقیقاتی که در زمینه استفاده از اینترنت در جهان شد نتایج حاکی از آن است که هشتاد درصد مردم بیشترین جست و جو را در زمینه اطلاعات پزشک دارند. با توجه به این حجم از ترافیک لازم است تا منبع معتبر برای این اطلاعات وجود داشته باشد تا نیاز مردم را برطرف کند. در اینترنت پر است از وبلاگ ها و سایت هایی که اطلاعات عمومی را در مورد نشانه های انواع بیماری، علائم و روش های درمان یا داروها ارائه میدهند. اما همه انها معتبر نیستند و در عین حال مورد استفاده بسیاری از مردم می باشند.

از این جهت نیاز به اطلاعات دقیق و تخصصی برای مردم در همه جای دنیا احساس میشود و لازم است تا پزشکان و متخصصان به طراحی سایت اقدام کنند تا اطلاعات مردم را بالا ببرند و مانع از گسترش مطالب اشتباه شوند. با داشتن یک منبع معتبر برای اطلاعات میزان خطا در این زمینه کاهش خواهد یافت و احتمال مرگ و میر و استفاده از داروهای نامعتبر از بین میرود.

داشتن یک سایت برای هر پزشک و مرکز درمانی ضروری است. اگر شما در حرفه پزشکی خود سرشناس هستید با تازه کارتان را شروع کرده اید، تفاوتی ندارد، به هر ضورت نیاز دارید تا با مشتریان قدیمی یا تازه خود ارتباط داشته باشید. از سایت میتواید جهت نشان دادن رزومه کاری، تخصص و تحصیلات و مقالات ارائه شده توسط خودتان استفاده کنید. سایت فضای خوبی را برای شما فراهم میکند تا با با بیماران در تعامل پویا قرار داشته باشید. به طور مثال امکان مشاوره آنلاین را برای سایت میتوان در نظر گرفت یا امکان ایجاد انجمن هایی برای ارائه اطلاعات پیرامون بیماری های خاص و … برای شما از طریق سایت فراهم است.

انواع سایت پزشکی 

سایت پزشکی عام تر است و میتواند برای هرکدام از خدمات این رشته طراحی شود. از جمله :

🔶 سایت دندان پزشکی

🔶 سایت مراکز زیبایی و مراقبت پوست و مو

🔶 سایت مراکز طب سنتی

🔶 سایت بیمارستان ها

🔶 سایت مراکز ماساژ

🔶 سایت مراکز لیزر

🔶 سایت مراکز کاشت مو

طراحی انواع سایت پزشکی
سئو سایت پزشکی 

اطلاعات پزشکی و حوزه سلامت و درمان از پر مخاطب ترین موضوعات در اینترنت است. اما مهم است که سئو سایت را جدی بگیرید تا هم در اولین نتایج گوگل در معرفی به کاربران باشید و هم اطلاعات دقیق را در اختیار مخاطب قرار دهد. در این مسیر انتخاب کلمه کلیدی مناسب و محتوای خوب بسیار یاری رسان خواهد بود.

پزشکان و متخصصین زیادی در حوزه سلامت اقدام به سرمایه گذاری برای راه اندازی سایت کرده اند. در نتیجه رقابت تنگاتنگی بین افراد مشغول در این حرفه وجود دارد. به این علت سئو سایت جایگاه ویژه ای پیدا کرده و در اصل توان رقابتی شما را برای حضور در این بین بالا خواهد برد.

باید در مورد خدمات و جزئیات آن اطلاعات کافی را در اختیار کاربران قرار دهید. این کار اما زمان بر است و میتوانید آنرا به ما بسپارید. تهیه و تولید محتوا از پارامترهای مهم و اساسی در زمینه بهینه سازی سایت است و باید به طور اصولی و تخصصی انجام گیرد. همکاران ما در اهوراوب آماده پذیرش سفارشات شما در این زمینه و راه اندازی سایت برای شما خواهد بود. برای ارتقا در موتورهای جست و جو جذب ترافیک بالا برای سایت همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

تولید محتوا و مقالات برای سایت پزشکی به چه صورت است ؟

تفاوت مقالات پزشکی با دیگر مقالات البته در تخصصی بودن آن است و در تولید محتوای آن باید به طور ویژه نظر پزشکان و دارندگان سایت لحاظ شود. زیرا دادن اطلاعات غلط به کاربر میتواند صدمه زیادی را به سایت برساند.

خدمات طراحی سایت پزشکی شامل چه مواردی است ؟

در راه اندازی و طراحی سایت پزشکی، از خرید هاست تا طراحی و تولید محتوا و در نهایت بهینه سازی و حفظ رتبه سایت شامل خدمات اهوراوب میشود.

2 Comments

  • نقوی

    سلام آیا بعد از طراحی سایت پزشکی برای کیلینیک امکان اضافه کردن خدمات مشاوره آنلاین وجود داره ؟

    • بی پروا

      سلام دوست عزیز بله وجود داره

Post A Comment