طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی ویژه کلینیک ها، بیمارستان ها و داروخانه ها انجام میشود. مزیت طراحی سایت برای پزشکان و مراکز درمانی این است که پزشکان و بیماران میتوانند راحت تر با هم ارتباط برقرار کنند. پزشکان میتوانند اطلاعات لازم در مورد بیماری ها، برای کاربران در سایت قرار دهند. بیماران میتوانند از طریق سایت پزشکی اطلاعات را دریافت کنند و سوالات را پیرامون مشکلات خود بپرسند.

راه اندازی سایت برای کلینیک ها و درمانگاه ها دست یابی به بهترین پزشک و یا پزشک متخصص را آسان تر میکند. همچنین که پزشکان میتوانند رزومه و اطلاعات خود را در سایت قرار دهند تا بیماران بهتر بتوانند اطلاعات لازم را بدست بیاورند. در دنیایی که همه ما با جست و جو در اینترنت میخواهیم همه چیز را بیابیم، به نظر ما بهترین ها در ردیف اول پیشنهاد های گوگل هستند. پس اگر یک کلینیک تخصصی هستید یا یک پزشک متبحر لازم است تا همیشه در دسترس بیماران باشید، با داشتن وب سایت پزشکی هم بیماران شما را آسان تر پیدا میکنند و هم بیشتر به مردم معرفی خواهید شد.

خدمات سایت پزشکی برای کاربران 

🔶 معرفی پزشک و پرسنل درمانگاه یا مطلب

🔶 امکان پرسش و پاسخ آنلاین در سایت

🔶 رزرو آنلاین و نوبیت دهی از طریق سایت

🔶 امکان داشتن بخشی به عنوان کتابخانه و مجلات پزشکی

🔶 نمایش محل مطب یا درمانگاه روی نقشه گوگل

🔶 معرفی خدمات و تخصص پزشکان

🔶 درج تبلیغات بنری و عکس برای اطلاع رسانی

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی اهورا وب

اهمیت طراحی سایت پزشکی

باتوجه به گستردگی علم پزشکی و رقابت شدید پزشکان در زمینه های مختلف لازم است که هر پزشک بر اساس تخصص خود راهی را برای معرفی پیدا کند. طراحی سایت پزشکی بهترین راه برای این کار است تا مردم شما را بشناسند و اعتماد انها نسبت به شما بیشتر شود.

تصور کنید بیماران همیشگی شما در سایت برای شما نظر بگذارند و یا در شهرهای دور بیماران بتوانند مورد معاینه پزشکان قرار بگیرند. بازدید سایت در کنار خدماتی که ارائه میدهد میتواند بهترین روش معرفی برای شما باشد.

همچنین که امکان تبادل با سایر پزشکان، دانشجویان پزشکی و متخصصین و استادان دانشگاه برای شما در دنیای اینترنت فراهم میشود. بیشتر ساعات همه مردم این روزها در اینترنت میگذرد و علاوه بر این بیشتر اطلاعات از این طریق منتقل میگردد. پس بهتر است همیشه در دسترس باشید و افزایش توان خدمت رسانی را شاهد خواهید بود.

نکات مهم در طراحی سایت برای خدمات پزشکی

بر اساس تحقیقاتی که در زمینه استفاده از اینترنت در جهان شد نتایج حاکی از آن است که هشتاد درصد مردم بیشترین جست و جو را در زمینه اطلاعات پزشک دارند. با توجه به این حجم از ترافیک لازم است تا منبع معتبر برای این اطلاعات وجود داشته باشد تا نیاز مردم را برطرف کند. در اینترنت پر است از وبلاگ ها و سایت هایی که اطلاعات عمومی را در مورد نشانه های انواع بیماری، علائم و روش های درمان یا داروها ارائه میدهند. اما همه انها معتبر نیستند و در عین حال مورد استفاده بسیاری از مردم می باشند.

از این جهت نیاز به اطلاعات دقیق و تخصصی برای مردم در همه جای دنیا احساس میشود و لازم است تا پزشکان و متخصصان به طراحی سایت اقدام کنند تا اطلاعات مردم را بالا ببرند و مانع از گسترش مطالب اشتباه شوند. با داشتن یک منبع معتبر برای اطلاعات میزان خطا در این زمینه کاهش خواهد یافت و احتمال مرگ و میر و استفاده از داروهای نامعتبر از بین میرود.

انواع سایت پزشکی 

سایت پزشکی عام تر است و میتواند برای هرکدام از خدمات این رشته طراحی شود. از جمله :

🔶 سایت دندان پزشکی

🔶 سایت مراکز زیبایی و مراقبت پوست و مو

🔶 سایت مراکز طب سنتی

🔶 سایت بیمارستان ها

🔶 سایت مراکز ماساژ

🔶 سایت مراکز لیزر

🔶 سایت مراکز کاشت مو

سئو سایت پزشکی 

اطلاعات پزشکی و حوزه سلامت و درمان از پر مخاطب ترین موضوعات در اینترنت است. اما مهم است که سئو سایت را جدی بگیرید تا هم در اولین نتایج گوگل در معرفی به کاربران باشید و هم اطلاعات دقیق را در اختیار مخاطب قرار دهد. در این مسیر انتخاب کلمه کلیدی مناسب و محتوای خوب بسیار یاری رسان خواهد بود.

باید در مورد خدمات و جزئیات آن اطلاعات کافی را در اختیار کاربران قرار دهید. این کار اما زمان بر است و میتوانید آنرا به ما بسپارید. تهیه و تولید محتوا از پارامترهای مهم و اساسی در زمینه بهینه سازی سایت است و باید به طور اصولی و تخصصی انجام گیرد. همکاران ما در اهوراوب آماده پذیرش سفارشات شما در این زمینه و راه اندازی سایت برای شما خواهد بود. برای ارتقا در موتورهای جست و جو جذب ترافیک بالا برای سایت همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

طراحی سایت پزشکی اهوراوب