طراحی-سایت -اهوراوب

طراحی سایت

طراحی سایت این روزها به یکی از مهم ترین مسائل تبدیل شده . تا حدی که اگر شما وب سایتی مربوط برای کسب و کار خودتون نداشته باشید مشتری هاتون تعجب می کنن و نمی تونن اونقدری که باید به شما اعتماد کنن . به همین خاطر هم طراحی وب سایت اهمیت زیادی پیدا کرده و جایگاه ویژه ای رو به خودش اختصاص داده . میتونیم اینطوری بگیم که اگر به تازگی کسب و کاری رو شروع کردید پس طراحی وب سایت براتون از نون شب واجب تره .

طراحی-سایت-واکنش-گرا

طراحی وبسایت واکنش گرا

همه ما این تجربه رو داشتیم که وب سایتی رو در تبلت یا گوشی موبایلمون باز کردیم اما به محض باز کردنش اونو بستیم . به این دلیل که صفحات اون وب سایت متناسب با تبلت یا گوشی موبایل طراحی نشده بودن و ما نمی تونستیم ازش استفاده کنیم یا به همه قسمت هاش دسترسی داشته باشیم . این ایراد دسترسی با طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) قابل حل شدنه .

طراحی وبسایت داینامیک

وب سایت داینامیک یا پویا به وب سایتی گفته میشه که پنل مدیریت محتوا داشته باشه و خود مدیر سایت یا شخصی که صاحب وب سایته بتونه به راحتی متون یا تصاویر مورد نظر خودشو داخل سایت بذاره . یعنی در واقع کار کردن با وب سایت داینامیک خیلی راححتر از وب سایت های استاتیکه و خودتون میتونید وب سایتتون رو مدیریت کنید .

طراحی سایت اختصاصی

طراحی وبسایت اختصاصی

درسته که طراحی سایت های اختصاصی پر هزینه تر از طراحی وب سایت هایی با قالب های آمادس اما مزیت هاش هم خیلی بیشتر از سایت آماده ایه که از قبل نوشته شده . در واقع شما با این کار کیفیت و بازدهی نهایی کار خودتون رو بالاتر بردید . در حقیقت می تونیم اینطوری بگیم که باید به بحث طراحی سایت به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنیم نه یه هزینه.

مقالات طراحی سایت

One Comment

  • modir

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5