طراحی وب سایت

طراحی سایت چیست؟

امروزه طراحی وب سایت به عنوان شاخه ای از هنر شناخته می شود، هنری که ابزارش خلاقیت بصری و دانش برنامه نویسی است. طراحی سایت خوب به دوره خاصی از زمان اختصاص ندارد بلکه با تغییر تکنولوژی و تغییر سلیقه عمومی همواره جذاب می شود. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی میبایست تمام افرادی که در زمینه های مختلف غلی حضور دارند به دنیای الکترونیک نیز وارد شوند. با ورود به دنیای الکترونیک می توان به راحتی خدمات و تبلیغات کسب و کار خود را به کمک طراحی سایت انجام داد. طراحی سایت یا همان Web Design دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی می باشد. طراحی سایت یک پروسه بزرگ می باشد که متشکل از لایه های صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو می باشد.

طراحی وب سایت - طراحی وب سایت حرفه ای
طراحی وب سایت - طراحی سایت اختصاصی

ویژگی های طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری
✅ بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
✅ مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی وب سایت
✅ قرارگرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه (سئو)
✅ رعایت کلیه اصول کاربردپذیری و مشاوره رایگان به مشتریان
✅ پشتیبانی مناسب کلیه پروژه های طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن
✅ سرعت و امنیت مناسب در تمام پروژه های طراحی شده

سفارش طراحی سایت
طراحی وب سایت - طراحی سایت حرفه ای
طراحی وب سایت - طراحی سایت هواپیمایی

انواع طراحی سایت

وب سایت های امروزی به دو دسته تقسیم بندی می شوند: وب سایت داینامیک و وب سایت استاتیک

👈 وب سایت داینامیک: صفحات داینامیک وب سایت به گونه ای طراحی می شوند که خود صفحات ثابت اما محتوای آن متغییر باشد. ساختار این صفحات توسط یک اپلیکیشن سرور که اسکریپت های سمت سرور را فراخوانی می کند ایجاد می شود.

👈 وب سایت استاتیک: یک فایل متامیز به ازاء هر صفحه وب سایت روی سرور ذخیره می شود و هر بار که این صفحه مورد نیاز باشد عینا از سرور بازخوانی می شود و به کاربر نمایش داده می شود.

⭐️طراحی سایت شروع یک فرآیند بزرگ برای رسیدن به سود است⭐️

طراحی وب سایت - اهوراوب

طراحی سایت و چیدمان عناصر سایت

نحوه نمایش اطلاعات به کاربران و چیدمان سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در واقع کاربر وقتی می خواهد از وب سایت شما بازدید کند باید بتواند در کمترین زمان به مطلب دلخواه خود دسترسی پیدا کند. برای کاربر مهم است که بتواند به اطلاعات مورد نظر با کمترین کلیک دسترسی پیدا کند. همه این موارد به چیدمان سایت و سادگی آن دسترسی دارد یعنی شما هر چقدر بتوانید یک وب سایت کاربر پسند داشته باشید می توانید کاربر بیشتری را برای وب سایت خود جذب کنید. شما وقتی بتوانید طراحی وب سایت خود را کاربر پسند انجام دهید می توانید برای وب سایت خود ترافیک ایجاد کنید و به سود برسید.

هدف از طراحی سایت در واقع ایجاد ترافیک برای وب سایت می باشد.

از نمونه کارهای طراحی سایت ما دیدن کنید

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه افراد برای خرید یک کالا اول در اینترنت جستجو می کنند. با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می توانید هزاران مشتری جدید پیدا کنید و در این صورت سرعت فروش محصولات شما بالاتر خواهد رفت و به درآمد بیشتری نیز دست پیدا خواهید کرد. شما با طراحی سایت فروشگاهی نیازی به حضور فیزیکی ندارید. هزینه های اضافی مانند هزینه اجازه مغازه، هزینه آب، هزینه برق، گاز، مالیات و… را پرداخت نخواهید کرد. مزایای فروشگاه های فیزیکی نسبت به فروشگاه اینترنتی کمتر است. شما برای این که بتوانید خدمات خود را بهتر ارائه بدهید می توانید طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را انجام بدهید.

طراحی وب سایت - طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت - طراحی سایت - اهوراوب

اهداف طراحی وب سایت

🔵 سهولت در ایجاد ارتباطات و کسب اطلاعات به روز در لحظه به کمک طراحی سایت

🔵 تبلیغات کم هزینه و معرفی شرکتدر وسعت ملی و جهانی

🔵 جذب بازار توسط جامعه مجازی داخلی و بین المللی

🔵 سهولت در امر مدیریت محتوای اداری داخلی اعضا

🔵 ایجاد بازار مجازی گه درواقع بازتابی از بازار حقیقی است

🔵 جذب مشتری بیشتر

🔵 افزایش درآمد در مدت زمان کم

تماس با اهوراوب

آیا امکان طراحی سایت توسط شخص وجود دارد؟

بله امکان طراحی سایت توسط شخص وجود دارد. اما برای این که یک وب سایت حرفه ای داشته باشید بهتر هست که از یک شرکت طراحی سایت در این زمینه کمک بگیرید.

هزینه طراحی سایت چگونه تعیین می شود؟

این مورد رابطه مستقیم با نیاز شما دارد. شاید شما یک وب سایت ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید یک سایت مناسب با شرکت خود بخواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین می گردد.

چه مقدار فضا برای سایت من کافی است؟

مقدای فضای موردنیاز بستگی به نوع طراحی سایت و فعالیت شما در سایتتان دارد. باید حجم فایل هایی که در وب سایت شما قرار می گیرد محاسبه کنید و مقدار فضای بیشتر از آنچه محاسبه کرده اید خریداری کنید.

Post A Comment