سئو

سئو سایت ( search engine optimization ) در واقع کاریه که برای رشد و قوت گرفتن بازاریابی در دنیای اینترنت ضروریه . امروزه بیشتر خرید و فروش ها و تجارت ها از طریق اینترنت انجام میشه .

حتما شنیدین که میگن برای برنده شدن باید یا اولین باشی یا بهترین . این دقیقا همون کاریه که سئو وبسایت براتون انجام میده . چرا که سایت شما رو در صفحه اول گوگل به نمایش در میاره و ترافیک بالایی را به سمت وب سایت شما هدایت می کنه و این به معنای جذب مشتری بیشتره .

هر چی تعداد مشتریاتون بیشتر بشه میزان فروشتون بیشتر شده و آخر هر ماه پول بیشتری برای خرج کردن توی جیبتون دارید .

اهورا وب با رعایت کردن قوانین و الگوریتم هایی که گوگل برای سئو تعریف کرده می تونه وب سایت شما رو تبدیل به بهترین و اولین سایت در زمینه کسب و کارتون بکنه تا مشتری بیشتر و پول بیشتری به جیب بزنین.

حتما این نکته را در ذهنتون داشته باشین که بهینه سازی یک کار تخصصیه پس باید آن را به کسانی که در این زمینه مثل تیم اهورا وب تخصص دارند بسپارید.

سئو وبسایت
سئو

هدف از سئو کردن سایت چیه؟

✅ افزایش بازدید سایت
✅ تبلیغ برند شما
✅ افزایش ترافیک سایت
✅ رتبه ی وب سایت شما هر لحظه بهتر خواهد شد
✅ باعث افزایش فروش محصولات
✅ ابزاری مناسب برای تبلیغات برند و محصولات شما

استعلام قیمت
اهداف سئو کردن سایت - اهورا وب
on page سئو

سئوی On page

سئوی On page یا داخلی به تمام کارهایی گفته میشه که متخصصان سئو در داخل سایت برای بهینه سازی اون وب سایت انجام میدن . مثلا استفاده از کلمات کلیدی ، تگ های Html ، استفاده از تصاویر مربوط و … همه ی این موارد جزء سئوی داخلی و برای ارتقاء رتبه بهتر در گوگل و افزایش ترافیک سایت انجام میشه. با کمک سئوی داخلی گوگل میتونه به راحت سایتتون را پیدا کرده و آن را آنالیز کنه اگر استانداردها را رعایت کرده باشین سایتتان را به عنوان یک سایت مفید به کاربران نشان می ده.

طراحی سایت

سئوی Off page

سئوی Off page یا همون سئوی خارجی برعکس سئوی داخلیه . یعنی به همه کارهایی که برای بهینه سازی موتور های جستجو در خارج از سایت انجام میشه Off page seo گفته می شه و در بهتر شدن رتبه سایت ، افزایش بازدید خیلی موثره برای سئو off page کارهایی مثل بک لینک سازی، کامنت گذاری در سایت‌ها، ارسال پست در انجمن‌ ها، ثبت سایت در دایرکتوری‌ ، شرکت در سایت‌های پرسش و پاسخ و … انجام میشه.

سئو off page

مقالات