منو اهورا وب

آیا محتوا برای سئو مهم است

آیا محتوا برای سئو مهم است

علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روش های فنی مانند عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متاتگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتور های جستجو دوست دارند، مطالعه میکند.
سئو صفحات سایت را بوسیله نرم افزار خزندگی (عنکبوت) پیدا و فهرست بندی میکنند.
متاسفانه تمام نرم افزار های خزندگی یک جور کار نمیکنند.

یک مثال :

برای مثال اگر صفحه سایت شما در یکی از موتور های جستجو امتیاز بالایی داشته باشد، ممکن است در دیگر موتور ها این چنین نباشد.

یکی از کار هایی که متخصصان بهینه سازی موتور های جستجو انجام میدهند، پیگیری تمام تغییرات عملکرد داخل موتور های جستجو است.

پس آن ها میتوانند صفحات سایت را بر طبق این تغییرات بهینه سازی کنند.

به علاوه آن ها همراه با تغییرات موتور های جستجوی مختلف خود را تابع این موتور ها قرار میدهند.

وقتی که شما یک طراح برای طراحی سایت تجاریتان انتخاب میکنید، شما باید از این طراح درباره بهینه سازی موتور های جستجو سوال کنید و از او بخواهید طبق اصول بهینه سازی برای موتور های جستجو ساخت صفحات سایت شما را شروع کند.
در صورتی که این کار طولانیتر از طراحی هایی که شما بیش از این داشته اید، نیست.
این کار خیلی آسانتر و معقولتر است که شما در همان بار اول که سایتتان بر روی سایت قرار میگیرد، شامل بهینه سازی برای موتور های جستجو شود.

محتوایی که کلمات بیشتری دارد بالطبع، طیف وسیعتری از یک موضوع را پوشش دهد و به احتمال زیاد نسبت به مقالات کوتاه و سطحی ارجحیت دارد. SERPIQ دریافته است که طول محتوا با موقعیت سایت در نتایج جستجوی گوگل مرتبط است.

اما بهتر است بدانید که محتوا، همه چیز نیست. شاید محتوا خمیرمایه سئو باشد اما بدون درنظر گرفتن تبلیغات، شما هیچ چیز خاصی نخواهید داشت!

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.