منو اهورا وب

افزایش بازدید از طریق بهینه سازی سئو سایت

افزایش بازدید از طریق بهینه سازی سئو سایت

بدون شک بدلیل تعداد بسیار بالای کاربران گوگل و قدرت این موتور جستجو، هدف همه ما بهینه سازی سایت برای گوگل است و بنابراین ما نیز سعی داریم بیشتر تمرکز خود را بر روی همین موتور جستجو قرار دهیم. البته اهوراوب توان سئو سایتها را برای همه موتور های جستجو دارد و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی معروف دیگری همچون بینگ Bing، یاهو Yahoo و یاندکس Yandex را نیز در کنار گوگل انجام خواهد داد.

سئو وبسایت عبارت از الگوریتمهای است که بر مبنای آن ها گوگل قادر به تشخیص اهمیت و ارزش گذاری واژه جستجو شده و نمایش صفحات و وبسایت های مرتبط با آن ها ست تا در نتایج سرچ نشان داده شوند و همچنین مجددا همین الگوریتمها و سئو سایت است که بر اساس آن گوگل، تصمیم میگیرد اولویت و ترتیب قرارگیری این سایت ها در نتایج جستجو به چه ترتیبی باشد. باید گفت که نتایج سرچ توسط کارکرد مجموعه الگوریتمهای گوگل تعیین میشود و بصورت دائمی توسط گوگل بروز رسانی میشوند و الگوریتمهای جدید الگوهای جدیدی را تشکیل میدهند، به همین دلیل باید سعی شود تا سئو سایت، به کارشناس معتبر و متخصصین این امر سپرده شود که مسلط به الگوریتم ها هستند.

بهینه سازی و سئو چیست؟

وبسایت باید توسط کارشناس و متخصصی که مسلط به الگوریتمهای گوگل است سایت را سئو نموده و به گوگل معرفی نماید، بطوری که این موتور جستجو مطالب و محتویات آن سایت را در مقایسه با دیگران، مفیدتر و دارای انطباق بیشتری با جستجوی انجام شده تشخیص داده و آن وبسایت را در نتایج جستجو به رتبه بالا تری انتقال دهد تا به این ترتیب سایت در معرض دید کاربران بیشتری قرار گیرند.

.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.