منو اهورا وب

دلیل عدم مشاهده تبلیغات گوگلی

دلیل عدم مشاهده تبلیغات گوگلی چیست؟

مهمترین دلیل عدم مشاهده تبلیغات گوگلی در گوگل :

انتخاب نادرست کلمه کلیدی

یکی از رایج ترین دلیل عدم مشاهده تبلیغات گوگلی میشود، این است که شما کلمه کلیدی که برای کمپین تبلیغاتی خود وارد کرده اید را سرچ نمیکنید. اما برخی مواقع نیز بدلیل نامناسب بودن این کلمه کلیدی و یا اینکه توسط کاربران جستجو نمیشده است، تبلیغ گوگلی شما به کاربران نمایش داده نمیشود.

وضعیت تبلیغ خود را بررسی کنید

زمانی که تمام تنظیمات مربوط به تبلیغ در گوگل خود را تعیین کردید، باید چک کنید که وضعیت آن از دید گوگل چیست. گاهی اوقات وضعیت تبلیغ شما در گوگل در حالت “تأیید شده (محدود شده)” قرار دارد.

این حالت به این معناست که تبلیغ شما تایید شده است و نمایش هم داده میشود، اما نه در همه حالت ها! این حالت زمانی اتفاق می افتد که شما یکی از قوانین گوگل را برای قرار دادن تبلیغ، رعایت نکرده اید.

میزان جستجوی کلمه کلیدی شما بسیار پایین است

با وجود ابزار مختلفی که هنگام انتخاب کلمه کلیدی به کمک شما می آیند، باز هم ممکن است گزینه ای را انتخاب کنید که توسط کاربران خیلی جستجو نمیشود.

دلیل عدم مشاهده تبلیغات گوگلی در این حالت کم اتفاق می افتد چرا که معمولا افراد سراغ کلمات پر رقابت میروند اما باز هم امکانش وجود دارد. بنابراین در این حالت ادوردز تبلیغتان را نمایش نمیدهد و به شما پیشنهاد میدهد که با توجه به بودجه ای که برای تبلیغ در گوگل در نظر گرفته اید، کلمه کلیدی دیگری را انتخاب نمایید.

جای اشتباهی به دنبال تبلیغ خود می گردید

یکی از تنظیماتی که برای قرار دادن تبلیغ در گوگل انجام میدهید، تعیین کردن موقعیت جغرافیایی است. بنابراین اگر هنگامیکه این پارامتر را برای منطقه خاصی تنظیم کرده اید، حتما باید در همان منطقه باشید تا تبلیغ به شما نمایش داده شود.

برای رفع این مشکل در رابطه با عدم نمایش تبلیغ در گوگل ، حتما لوکیشن و یا موقعیت جغرافیایی سیستمی که از آن استفاده میکنید را به حالتی تغییر دهید که هنگام راه اندازی کمپین تبلیغاتی در نظر گرفته اید.

همراهان عزیز امیدواریم که مطالب بیان شده در رابطه با دلیل عدم مشاهده تبلیغات گوگلی برای شما مفید بوده باشد. با این وجود اگر هنوز سوالی دارید، میتوانید با تیم اهورا وب در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.